فروش نهال بادام

ArtRage یک ابزار همه کاره برای ایجاد نقاشی ها و آثار هنری دیجیتال است. این برای هنرمندان سنتی و دیجیتالی مناسب است که به دنبال مجموعه گسترده ای از ابزارهای سفارشی سازی آسان هستند که امکان دستیابی به نتایج واقعی را فراهم می کند. می‌توانید از آن برای ایجاد آثار هنری، طرح‌های گرافیکی، تصاویر، هنرهای مفهومی، کمیک، جلوه‌های ویژه یا طرح‌های محصول استفاده کنید.

ArtRage یک نرم افزار بصری طراحی و نقاشی است که برای هنرمندان سنتی و امروزی ساخته شده است. این یک راه حل قابل اعتماد و شیک است که به افراد تازه کار و همچنین حرفه ای ها امکان می دهد طرح های گرافیکی، آثار هنری سنتی، هنرهای مفهومی بازی های ویدئویی و فیلم، تصاویر کتاب های تصویری، طرح های محصول، جلوه های ویژه، تصاویر علمی، و کمیک و کاریکاتور ایجاد کنند. این پلت فرم ویژگی هایی را ارائه می دهد که یادآور ابزارهای نقاشی سنتی است، اما ویژگی های آن به خوبی با رسانه های سنتی دنیای واقعی سازگار است.

ArtRage ابزارهای تغییر شکل بی‌شماری، گزینه‌های انتخاب، قابلیت‌های شبیه‌سازی نقاشی، و ویژگی‌های شیب و پر کردن الگو را فراهم می‌کند. علاوه بر این، این پلتفرم با یک برنامه تلفن همراه همراه است که شامل طیف وسیعی از ابزارهای کمکی طراحی، ویژگی های ویرایش و ابزارهای طراحی گرافیکی است که فرآیندهای طراحی و طراحی را ساده می کند.

رابط کاربری و امکانات گردش کار

به لطف رابط کارآمد آن، ArtRage برای استفاده راحت است. می توانید به سرعت بین پانل های مختلف جابجا شوید، پانل ابزارها یا پالت رنگ را باز کنید. اگر پانل جدیدی را در بالای بوم خود باز کرده باشید، هنگامی که روی صفحه نمایش تبلت طراحی خود ضربه بزنید، آن صفحه ناپدید می شود.

ArtRage امکان آپلود براش های سفارشی، استفاده از تنظیمات از پیش تعیین شده، ترکیب رنگ ها روی بوم، و استفاده از عکس ها را برای مرجع فراهم می کند.

پس از مقایسه ArtRage و Photoshop، خواهید دید که اولی همچنین به شما امکان می دهد تا اقدامات خود را برای خودکارسازی وظایف ضبط کنید.

علاوه بر این، این نرم افزار به شما امکان تنظیم راهنماهای افقی و عمودی را می دهد. برای تغییر نسبت ها، می توانید شبکه هایی را به بوم اضافه کنید. کاربران می توانند از استنسیل ها یا از پیش تنظیم های قابل تنظیم برای پوشاندن برخی از مناطق روی بوم، اضافه کردن بافت ها و ایجاد ضربه های دقیق استفاده کنند.

مزایای ArtRage

مزایای اصلی ArtRage انعطاف پذیری آن، نظارت بر رطوبت و عمق رنگ با سهولت و ابزارهای ویرایش قدرتمند است.. در اینجا جزئیات بیشتری وجود دارد:

انعطاف پذیری

یکی از ویژگی های دوست داشتنی ArtRage انعطاف پذیری و راحتی است که به هنرمندان ارائه می دهد. این راه حل شامل مجموعه ای از ابزارهای طراحی و نقاشی چشمگیر است که هنرمندان را قادر می سازد از ویژگی های رسانه طبیعی و تکنیک های دنیای واقعی استفاده کنند. حتی اگر نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که در درجه اول به عنوان یک پلت فرم نقاشی رسانه ای طبیعی عمل کند. دارای ویژگی هایی است که به هنرمندان کمک می کند از مصلحت برس های دیجیتال لذت ببرند.

رطوبت و عمق رنگ را به راحتی کنترل کنید

علاوه بر این، ArtRage برای طراحان، تصویرگران و هنرمندانی که از عمق و رطوبت رنگ روی بوم آگاه هستند ایده آل است. این راه حل ابزارهای قوی را ارائه می دهد که نظارت بر رطوبت و عمق رنگ، مقدار رنگ باقی مانده بر روی قلم مو دیجیتال برای هر ضربه و بافت بوم را آسان می کند. علاوه بر این، هنرمندان می توانند از چاقوی پالت، ابزار اصلی ترکیب، برای ترکیب و ترکیب رنگ استفاده کنند. چاقوی پالت تولید خطوط لبه تیز، ایجاد جلوه های ضربه ای، انواع الگوهای ترکیبی تیز/نرم، و رنگ های تار و لکه دار را آسان می کند.

موتور برس Brush Engine

ArtRage یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی تبلت به دلیل موتور براش آن است که به شما امکان می دهد حساسیت فشار برس های خود را تنظیم کنید و تنظیمات دیگر را بدون هیچ تلاشی سفارشی کنید. با آن می توانید رطوبت رنگ و سایر پارامترها را کنترل کنید. علاوه بر این، می‌توانید از براش‌های تمبر با مجموعه‌ای از تنظیمات پیچیده استفاده کنید و از پیش تنظیم‌های مختلفی استفاده کنید.

شما می توانید تنظیمات رنگ براش های خود را ویرایش کنید تا رنگ ها و بافت ها را به روش های مختلف ترکیب کنید. با کمک برس، کاربران می‌توانند با استفاده از رنگ‌های روغنی واقع‌گرایانه، طرح‌هایی ایجاد کنند، نحوه واکنش آبرنگ‌ها به آب و بافت کاغذ را مدل‌سازی کنند، طرح‌هایی بسازند و نقاشی‌ها را رنگی کنند.

این نرم افزار امکان استفاده از روش های سنتی ایجاد بافت و پخش رنگ را فراهم می کند. با ابزار Palette knife می‌توانید رنگ‌ها را با هم ترکیب و ترکیب کنید، جلوه‌های غیرمعمول ایجاد کنید و ضربه‌های تیز بزنید. همچنین می‌توانید پارامترهای آن را تنظیم کنید تا ضربات خود را جسورتر و روان‌تر کنید.

ابزار داخلی Brush Designer شما را قادر می سازد براش های خود را ایجاد و سفارشی کنید. می توانید به ضربات خود حجم دهید یا از برس های موجود به عنوان پاک کن استفاده کنید. علاوه بر این، می‌توانید پارامترهای مختلفی را تنظیم کنید و براش‌های خود را به‌عنوان پیش‌تنظیم ذخیره کنید.

این نرم افزار با انواع از پیش تنظیم ها عرضه می شود و به شما امکان می دهد بوم خود را بسازید. می توانید تنظیمات بوم خود را به صورت دستی تنظیم کنید و هنگام ایجاد طرح ها با استفاده از رنگ غلیظ، نور را سفارشی کنید.

ابزارهای مفید Helpful Utility Tools

ArtRage با مجموعه کاملی از ابزارها برای بهینه سازی گردش کار خلاقانه شما ارائه می شود. می توانید از بافت های واقعی، لایه ها، تصاویر نمونه و ابزارهای ردیابی آن استفاده کنید. هنگام کار با لایه ها، می توانید آنها را گروه بندی کنید، از حالت های ترکیبی مختلف استفاده کنید و افکت هایی مشابه آنچه در فتوشاپ پیدا می کنید اعمال کنید.

این نرم افزار دارای ابزارهای متنوعی برای طراحی و ویرایش گرافیکی است که هنرمندان را قادر می سازد تا به سرعت نقشه ها را خلق کرده و روی پروژه های مختلف کار کنند. کاربران می توانند با استفاده از ابزارهای شبیه سازی رنگ ها را کپی کنند، نواحی مختلف را انتخاب و ماسک کنند، شیب ها و الگوها را با یک کلیک با استفاده از ویژگی Fill اضافه کنند.

هنگام کار بر روی طرح بندی، می توانید از شبکه ها و راهنماها برای بهبود چشم انداز استفاده کنید. این برنامه به شما امکان می دهد تنظیمات خود را برای استفاده بیشتر ذخیره کنید. می توانید از راهنماهای پرسپکتیو موجود استفاده کنید، دیوارها، فروشگاه ها، خطوط اصلی یا فرعی را اضافه کنید.

می توانید از استنسیل ها و خط کش های موجود به عنوان ماسک استفاده کنید، تصاویر خود را وارد کرده و ایجاد کنید. علاوه بر این، این نرم افزار شامل ابزار Paint Symmetry است که کشیدن چهره یا پروانه ها را آسان تر می کند.

در نتیجه

در مجموع، کار با ArtRage آسان است و مقدار مناسبی از ابزارهای گرافیکی را در بر می گیرد تا تصاویر شما هنری و حرفه ای به نظر برسند. این می‌تواند یک عکس معمولی را به یک نقاشی رنگ روغن تبدیل کند که حتی حساس‌ترین هنرمندان را نیز تحت تأثیر قرار دهد، بدون اینکه به رایانه شما فشار وارد کند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

سوالی دارید؟ انجمن سایت سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود به انجمن مراجعه کنید
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد و به انجمن مراجعه کنید

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه سرور

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.

 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  Yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یک داون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.


نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.