.
Aiseesoft iPhone Unlocker 2.0.8 Win/Mac + Portable آنلاک کننده قدرتمند iOS

Aiseesoft iPhone Unlocker یک نرم افزار آنلاک کننده عالی و موثر است؟ چرا؟ تنها با چند کلیک می تواند رمز عبور شما را با موفقیت پاک کند .رمز عبور ضروری است زیرا رمز عبور می تواند از iPhone، iPad یا iPod Touch شما در برابر تبلیغات محافظت کند و به شما حریم خصوصی می دهد. با این وجود، اگر به طور تصادفی رمز عبور خود را فراموش کردید، چه؟ خوب، نگران نباشید، زیرا ما شما را داریم! می توانید رمز عبور خود را با استفاده از Aiseesoft iPhone Unlocker پاک کنید. علاوه بر این، این یک نرم افزار معروف، ایمن و موثر برای باز کردن قفل از طریق اینترنت است. اجازه دهید اکنون این بررسی را بخوانیم تا ایده های بیشتری در مورد آن به دست آوریم.

رابط کاربری

مانند آنچه در تصویری که ارائه می دهیم متوجه شده اید، می بینیم که Aiseesoft iPhone Unlocker یک رابط کاربری عالی دارد. در قسمت بالایی، Aiseesoft iPhone Unlocker را مشاهده خواهید کرد. در گوشه سمت راست بالا، آیکون هایی مانند خرید آنلاین این محصول، ثبت این محصول، منو، کوچک کردن و خروج را مشاهده خواهید کرد.

سپس، در رابط اصلی، متوجه سه جعبه خواهید شد که شامل ویژگی های اصلی Wipe Passcode، Remove Apple ID و Screen Time است. نکته زیبای رابط کاربری Aiseesoft iPhone Unlocker این است که شبیه به یک نوع آیفون به نظر می رسد.

به طور کلی، تأیید شده است که قابل مدیریت و استفاده آسان است. همچنین چه یک کاربر حرفه ای یا مبتدی باشید، عالی است.

ویژگی های Aiseesoft iPhone Unlocker:
۱.پاک کردن رمز عبور

آیا رمز عبور دستگاه اپل خود را فراموش کرده اید؟ شما در دردسر بزرگی هستید زیرا همه ما می دانیم دستگاه های اپل گران هستند. با این حال، ما هنوز هم می‌توانیم دستگاه Apple شما را با ویژگی Wipe Passcode ذخیره کنیم. Aiseesoft iPhone Unlocker می تواند به شما کمک کند تا رمز عبور آیفون، آی پد و آی پاد تاچ خود را پاک کنید.

با این وجود، قبل از ادامه فرآیند پاک کردن، باید مطمئن شوید که از تأیید Aiseesoft iPhone Unlocker آگاه هستید. ابتدا، وقتی رمز عبور خود را پاک یا پاک می کنید، تمام اطلاعات شما حذف می شود. مانند آنچه ما همیشه به خوانندگان می گوییم، اگر می خواهید همه فایل های خود را ذخیره کنید، باید قبل از پاک شدن از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

در مرحله بعد، دستگاه شما به جدیدترین نسخه iOS به روز می شود. به عنوان یک کاربر دستگاه اپل، این یادداشت چیز مهمی نیست زیرا هر کاربر می خواهد دستگاه اپل خود را به روز کند. و در آخر، اگر ویژگی Find My iPhone iPad در دستگاه اپل شما فعال است، باید رمز عبور خود را در حساب iCloud خود وارد کنید تا پس از انجام فرآیند پاک کردن، دستگاه خود را ریست کنید.

نکته دیگر، قبل از اینکه فرآیند پاک کردن را ادامه دهید، باید بسته سیستم عامل را نیز دانلود کنید. باید یک دقیقه صبر کنید و دکمه باز کردن قفل را ببینید. سپس، شروع به پاک کردن رمز عبور خود در دستگاه Apple خود کنید. صبورانه صبر کنید و تمام!

۲. Apple ID را حذف کنید

 

دلایل زیادی وجود دارد که چرا شما Apple ID خود را حذف می کنید، اما آنچه مطمئن است این است که Aiseesoft iPhone Unlocker می تواند Apple ID شما را در دستگاه های Apple شما با موفقیت حذف کند. این نرم افزار به خصوص در حذف اپل آیدی در آیفون، آی پد و آی پاد تاچ شما موثر است.

باز هم، Aiseesoft iPhone Unlocker قبل از حذف Apple ID شما یادآوری دارد. یک بار دیگر، حذف Apple ID شما می تواند تمام اطلاعات شما را در دستگاه Apple شما حذف کند. یادآوری دیگر این است که باید دستگاه اپل خود را در طول فرآیند متصل نگه دارید. چه مفهومی داره؟ دستگاه Apple شما باید با استفاده از کابل USB اصلی در طول فرآیند متصل شود.

به این ترتیب، حذف Apple ID شما آسانتر و سریعتر خواهد بود. در مرحله بعد، تمام محتوای تنظیمات خود را در دستگاه Apple خود پاک نکنید و از iTunes برای به روز رسانی و بازیابی دستگاه خود استفاده نکنید. اگر این کار را انجام دهید، برای همیشه از Apple ID اصلی لینک و مسدود می شود.

۳. Screen Time Passcode را حذف کنید

با استفاده از Aiseesoft iPhone Unlocker، می‌توانید رمز عبور Screen Time خود را با موفقیت حذف کنید و رمز عبور را بازیابی و محدود کنید. و بخش خوب در مورد این است که شما هیچ داده ای را از دست نخواهید داد! جالب به نظر می رسد، درست است؟

یک بار دیگر، Aiseesoft iPhone Unlocker قبل از حذف رمز عبور Screen Time برای هر کاربر، یادداشتی را به جا می گذارد. ابتدا باید iTunes را روی رایانه شخصی خود نصب کنید تا دستگاه اپل خود را اسکن کنید. علاوه بر این، مطمئن شوید که نسخه iTunes شما جدیدترین باشد.

علاوه بر این، اگر Find My iPhone و iPad خود را غیرفعال کنید، به شما کمک خواهد کرد. و در آخر، پس از باز کردن رمز عبور Screen Time خود، باید دستگاه Apple خود را بدون از دست دادن اطلاعات مجدداً راه اندازی کنید.

اولویت ها
تنظیمات برگزیده بازکننده قفل آیفون Aiseesoft

وقتی روی گزینه‌ها در گوشه سمت راست بالای رابط ضربه بزنید، تنظیمات برگزیده را مشاهده خواهید کرد. یک پنجره جدید ظاهر می شود که دارای تنظیمات مدیریت کش و به روز رسانی است. وقتی صحبت از مدیریت کش به میان می آید، می توانید کش برنامه را با ضربه زدن روی دکمه Clear پاک کنید.

سپس، وقتی نوبت به تنظیمات به‌روزرسانی می‌رسد، می‌توانید تیک Check for Updates Automatically یا تیک Update خودکار در هنگام خروج از برنامه را بزنید. پس از تمام تغییرات، می توانید روی دکمه OK کلیک کنید. با این حال، اگر نمی خواهید تغییراتی ایجاد کنید، روی دکمه لغو کلیک کنید.

 

در نتیجه

از باز کردن قفل دستگاه های مختلف iOS، حذف Apple ID یا رمز عبور فراموش شده و دور زدن رمز عبور Screen Time، Aiseesoft iPhone Unlocker می تواند همه این کارها را انجام دهد. با این حال، این بدان معنا نیست که همیشه می توانید با موفقیت قفل گوشی خود را باز کنید زیرا پیش نیازهای زیادی برای موفقیت آن وجود دارد. همچنین، در مقایسه با سایر نرم افزارهای مشابه iPhone Unlocker، Aiseesoft نمی تواند مدیریت دستگاه تلفن همراه (MDM) را دور بزند.

اگر اهل فن آوری هستید و می دانید چگونه آیفون خود را در حالت بازیابی قرار دهید، به Aiseesoft iPhone Unlocker نیاز ندارید. یا می توانید این راهنمای رسمی اپل را برای باز کردن قفل آیفون خود به صورت رایگان دنبال کنید. البته اگر می‌خواهید قفل آیفون را راحت‌تر باز کنید، می‌توانید از Aiseesoft iPhone Unlocker برای کمک به شما استفاده کنید. سپس، شما باید پرداخت کنید.

آیا Aiseesoft iPhone Unlocker می تواند به من کمک کند اگر رمز عبور قفل صفحه آیفون خود را فراموش کردم، Apple ID خود را حذف کنم؟

البته. اما باید توجه داشته باشید که هنگام حذف اپل آیدی با استفاده از Aiseesoft iPhone Unlocker، باید دکمه Trust را در آیفون خود انتخاب کنید تا قفل آیفون شما باز شود. به همین دلیل، اگر رمز عبور آیفون خود را فراموش کرده باشید، دیگر اپل آیدی خود را حذف نخواهید کرد.
بنابراین راه حل این موضوع این است که از این نرم افزار برای باز کردن قفل آیفون قفل شده خود استفاده کنید و پس از آن برنامه را برای حذف اپل آیدی خود بردارید.

آیا می توانم دستگاه iOS خود را بدون رایانه باز کنم؟

بله، باز کردن قفل آیفون یا آی پد حتی بدون استفاده از رایانه امکان پذیر است. می توانید از iCloud.com دیدن کنید و با Apple ID خود وارد شوید. راه دیگری که می توانید این کار را انجام دهید استفاده از سرویس Find My iPhone در iOS است. این ویژگی یک راه عالی برای باز کردن قفل دستگاه شما است.

آیا باز کردن قفل آیفون یا آیپد نیاز به اتصال به اینترنت دارد؟

باز کردن قفل آیفون یا آی‌پد با دانلود بسته میان‌افزاری که برای فرآیند نیاز دارید انجام می‌شود. برای آن، فرآیند برای دانلود بخش ها به اینترنت نیاز داشت.

آیا Aiseesoft iPhone Unlocker قانونی است؟

البته Aiseesoft iPhone Unlocker قانونی است. این نرم افزار از یک وب سایت رسمی و امن با توسعه دهنده قابل اعتماد تهیه شده است و میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده کرده اند. علاوه بر این، Aiseesoft iPhone Unlocker توسط CNET – یکی از معروف ترین وب سایت های سخت افزاری و نرم افزاری – تست شده و توصیه شده است. می توانید خیالتان راحت باشد.

آیا Aiseesoft iPhone Unlocker ایمن است؟

اگر می‌پرسید: آیا Aiseesoft iPhone Unlocker ایمن است؟ پاسخ بله است. اولاً، وب سایت رسمی Aiseesoft iPhone Unlocker با گواهی امنیتی SSL ایمن شده است، وب سایت عادی به نظر می رسد و به خوبی از آن مراقبت می شود. ثانیاً، هنگامی که برای دانلود نرم افزار از وب سایت کلیک می کنید، آن کاری را که قرار است انجام دهد، بدون تغییر مسیر به اقدامات غیرعادی انجام می دهد.

ثالثاً نرم افزار دانلود شده به راحتی قابل استخراج و نصب است و هیچ گونه نرم افزار تبلیغاتی یا رایگانی در فایل نصب وجود ندارد. چهارم اینکه هیچ ویروس یا بدافزاری توسط ویروس توتال یا برنامه های آنتی ویروس مانند نورتون یا ویندوز دیفندر شناسایی نمی شود. به طور خلاصه، Aiseesoft iPhone Unlocker برای دانلود، نصب و استفاده بی خطر است.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11/10/8.1/8/7 and Mac OS X 10.7 or higher
  • iOS: iOS 16, iOS 15, iOS 14, iOS 13, iOS 12, iOS 11, iOS 10, iOS 9 and former
  • CPU: 1GHz Intel/AMD CPU or above and Apple M1/M2 chip
  • RAM: 1GB RAM or more
  • Hard Disk Space: 200 MB and above free spaceSupported Devices
 • Supported Devices
 • iPhone:iPhone 14 Pro Max/14 Pro/14 Plus/14, iPhone 13 Pro Max/13 Pro/13/13 mini, iPhone SE 3/2/1, iPhone 12 Pro Max/12 Pro/12/12 mini, iPhone 11 Pro Max/11 Pro/11, iPhone XS/XS Max/XR/X, iPhone 8 Plus/8, iPhone 7 Plus/7, iPhone 6s Plus/6s/6 Plus/6, iPhone 5s/5/5, iPhone 4S/4
 • iPad:All models of iPad Pro, iPad Air, iPad mini and iPad
 • iPod:iPod touch 7, iPod touch 6, iPod touch 5, iPod touch 4, iPod touch 3, iPod touch 2, iPod touch 1

 

 

آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب َشده و کپی جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • نرم افزار را اجراء کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.