Aiseesoft iPhone Unlocker یک نرم افزار آنلاک کننده عالی و موثر است؟ چرا؟ تنها با چند کلیک می تواند رمز عبور شما را با موفقیت پاک کند .رمز عبور ضروری است زیرا رمز عبور می تواند از iPhone، iPad یا iPod Touch شما در برابر تبلیغات محافظت کند و به شما حریم خصوصی می دهد. با این وجود، اگر به طور تصادفی رمز عبور خود را فراموش کردید، چه؟ خوب، نگران نباشید، زیرا ما شما را داریم! می توانید رمز عبور خود را با استفاده از Aiseesoft iPhone Unlocker پاک کنید. علاوه بر این، این یک نرم افزار معروف، ایمن و موثر برای باز کردن قفل از طریق اینترنت است. اجازه دهید اکنون این بررسی را بخوانیم تا ایده های بیشتری در مورد آن به دست آوریم.

رابط کاربری

مانند آنچه در تصویری که ارائه می دهیم متوجه شده اید، می بینیم که Aiseesoft iPhone Unlocker یک رابط کاربری عالی دارد. در قسمت بالایی، Aiseesoft iPhone Unlocker را مشاهده خواهید کرد. در گوشه سمت راست بالا، آیکون هایی مانند خرید آنلاین این محصول، ثبت این محصول، منو، کوچک کردن و خروج را مشاهده خواهید کرد.

سپس، در رابط اصلی، متوجه سه جعبه خواهید شد که شامل ویژگی های اصلی Wipe Passcode، Remove Apple ID و Screen Time است. نکته زیبای رابط کاربری Aiseesoft iPhone Unlocker این است که شبیه به یک نوع آیفون به نظر می رسد.

به طور کلی، تأیید شده است که قابل مدیریت و استفاده آسان است. همچنین چه یک کاربر حرفه ای یا مبتدی باشید، عالی است.

ویژگی های Aiseesoft iPhone Unlocker:
۱.پاک کردن رمز عبور

آیا رمز عبور دستگاه اپل خود را فراموش کرده اید؟ شما در دردسر بزرگی هستید زیرا همه ما می دانیم دستگاه های اپل گران هستند. با این حال، ما هنوز هم می‌توانیم دستگاه Apple شما را با ویژگی Wipe Passcode ذخیره کنیم. Aiseesoft iPhone Unlocker می تواند به شما کمک کند تا رمز عبور آیفون، آی پد و آی پاد تاچ خود را پاک کنید.

با این وجود، قبل از ادامه فرآیند پاک کردن، باید مطمئن شوید که از تأیید Aiseesoft iPhone Unlocker آگاه هستید. ابتدا، وقتی رمز عبور خود را پاک یا پاک می کنید، تمام اطلاعات شما حذف می شود. مانند آنچه ما همیشه به خوانندگان می گوییم، اگر می خواهید همه فایل های خود را ذخیره کنید، باید قبل از پاک شدن از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

در مرحله بعد، دستگاه شما به جدیدترین نسخه iOS به روز می شود. به عنوان یک کاربر دستگاه اپل، این یادداشت چیز مهمی نیست زیرا هر کاربر می خواهد دستگاه اپل خود را به روز کند. و در آخر، اگر ویژگی Find My iPhone iPad در دستگاه اپل شما فعال است، باید رمز عبور خود را در حساب iCloud خود وارد کنید تا پس از انجام فرآیند پاک کردن، دستگاه خود را ریست کنید.

نکته دیگر، قبل از اینکه فرآیند پاک کردن را ادامه دهید، باید بسته سیستم عامل را نیز دانلود کنید. باید یک دقیقه صبر کنید و دکمه باز کردن قفل را ببینید. سپس، شروع به پاک کردن رمز عبور خود در دستگاه Apple خود کنید. صبورانه صبر کنید و تمام!

۲. Apple ID را حذف کنید

 

دلایل زیادی وجود دارد که چرا شما Apple ID خود را حذف می کنید، اما آنچه مطمئن است این است که Aiseesoft iPhone Unlocker می تواند Apple ID شما را در دستگاه های Apple شما با موفقیت حذف کند. این نرم افزار به خصوص در حذف اپل آیدی در آیفون، آی پد و آی پاد تاچ شما موثر است.

باز هم، Aiseesoft iPhone Unlocker قبل از حذف Apple ID شما یادآوری دارد. یک بار دیگر، حذف Apple ID شما می تواند تمام اطلاعات شما را در دستگاه Apple شما حذف کند. یادآوری دیگر این است که باید دستگاه اپل خود را در طول فرآیند متصل نگه دارید. چه مفهومی داره؟ دستگاه Apple شما باید با استفاده از کابل USB اصلی در طول فرآیند متصل شود.

به این ترتیب، حذف Apple ID شما آسانتر و سریعتر خواهد بود. در مرحله بعد، تمام محتوای تنظیمات خود را در دستگاه Apple خود پاک نکنید و از iTunes برای به روز رسانی و بازیابی دستگاه خود استفاده نکنید. اگر این کار را انجام دهید، برای همیشه از Apple ID اصلی لینک و مسدود می شود.

۳. Screen Time Passcode را حذف کنید

با استفاده از Aiseesoft iPhone Unlocker، می‌توانید رمز عبور Screen Time خود را با موفقیت حذف کنید و رمز عبور را بازیابی و محدود کنید. و بخش خوب در مورد این است که شما هیچ داده ای را از دست نخواهید داد! جالب به نظر می رسد، درست است؟

یک بار دیگر، Aiseesoft iPhone Unlocker قبل از حذف رمز عبور Screen Time برای هر کاربر، یادداشتی را به جا می گذارد. ابتدا باید iTunes را روی رایانه شخصی خود نصب کنید تا دستگاه اپل خود را اسکن کنید. علاوه بر این، مطمئن شوید که نسخه iTunes شما جدیدترین باشد.

علاوه بر این، اگر Find My iPhone و iPad خود را غیرفعال کنید، به شما کمک خواهد کرد. و در آخر، پس از باز کردن رمز عبور Screen Time خود، باید دستگاه Apple خود را بدون از دست دادن اطلاعات مجدداً راه اندازی کنید.

اولویت ها
تنظیمات برگزیده بازکننده قفل آیفون Aiseesoft

وقتی روی گزینه‌ها در گوشه سمت راست بالای رابط ضربه بزنید، تنظیمات برگزیده را مشاهده خواهید کرد. یک پنجره جدید ظاهر می شود که دارای تنظیمات مدیریت کش و به روز رسانی است. وقتی صحبت از مدیریت کش به میان می آید، می توانید کش برنامه را با ضربه زدن روی دکمه Clear پاک کنید.

سپس، وقتی نوبت به تنظیمات به‌روزرسانی می‌رسد، می‌توانید تیک Check for Updates Automatically یا تیک Update خودکار در هنگام خروج از برنامه را بزنید. پس از تمام تغییرات، می توانید روی دکمه OK کلیک کنید. با این حال، اگر نمی خواهید تغییراتی ایجاد کنید، روی دکمه لغو کلیک کنید.

 

در نتیجه

از باز کردن قفل دستگاه های مختلف iOS، حذف Apple ID یا رمز عبور فراموش شده و دور زدن رمز عبور Screen Time، Aiseesoft iPhone Unlocker می تواند همه این کارها را انجام دهد. با این حال، این بدان معنا نیست که همیشه می توانید با موفقیت قفل گوشی خود را باز کنید زیرا پیش نیازهای زیادی برای موفقیت آن وجود دارد. همچنین، در مقایسه با سایر نرم افزارهای مشابه iPhone Unlocker، Aiseesoft نمی تواند مدیریت دستگاه تلفن همراه (MDM) را دور بزند.

اگر اهل فن آوری هستید و می دانید چگونه آیفون خود را در حالت بازیابی قرار دهید، به Aiseesoft iPhone Unlocker نیاز ندارید. یا می توانید این راهنمای رسمی اپل را برای باز کردن قفل آیفون خود به صورت رایگان دنبال کنید. البته اگر می‌خواهید قفل آیفون را راحت‌تر باز کنید، می‌توانید از Aiseesoft iPhone Unlocker برای کمک به شما استفاده کنید. سپس، شما باید پرداخت کنید.

آیا Aiseesoft iPhone Unlocker می تواند به من کمک کند اگر رمز عبور قفل صفحه آیفون خود را فراموش کردم، Apple ID خود را حذف کنم؟

البته. اما باید توجه داشته باشید که هنگام حذف اپل آیدی با استفاده از Aiseesoft iPhone Unlocker، باید دکمه Trust را در آیفون خود انتخاب کنید تا قفل آیفون شما باز شود. به همین دلیل، اگر رمز عبور آیفون خود را فراموش کرده باشید، دیگر اپل آیدی خود را حذف نخواهید کرد.
بنابراین راه حل این موضوع این است که از این نرم افزار برای باز کردن قفل آیفون قفل شده خود استفاده کنید و پس از آن برنامه را برای حذف اپل آیدی خود بردارید.

آیا می توانم دستگاه iOS خود را بدون رایانه باز کنم؟

بله، باز کردن قفل آیفون یا آی پد حتی بدون استفاده از رایانه امکان پذیر است. می توانید از iCloud.com دیدن کنید و با Apple ID خود وارد شوید. راه دیگری که می توانید این کار را انجام دهید استفاده از سرویس Find My iPhone در iOS است. این ویژگی یک راه عالی برای باز کردن قفل دستگاه شما است.

آیا باز کردن قفل آیفون یا آیپد نیاز به اتصال به اینترنت دارد؟

باز کردن قفل آیفون یا آی‌پد با دانلود بسته میان‌افزاری که برای فرآیند نیاز دارید انجام می‌شود. برای آن، فرآیند برای دانلود بخش ها به اینترنت نیاز داشت.

آیا Aiseesoft iPhone Unlocker قانونی است؟

البته Aiseesoft iPhone Unlocker قانونی است. این نرم افزار از یک وب سایت رسمی و امن با توسعه دهنده قابل اعتماد تهیه شده است و میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده کرده اند. علاوه بر این، Aiseesoft iPhone Unlocker توسط CNET – یکی از معروف ترین وب سایت های سخت افزاری و نرم افزاری – تست شده و توصیه شده است. می توانید خیالتان راحت باشد.

آیا Aiseesoft iPhone Unlocker ایمن است؟

اگر می‌پرسید: آیا Aiseesoft iPhone Unlocker ایمن است؟ پاسخ بله است. اولاً، وب سایت رسمی Aiseesoft iPhone Unlocker با گواهی امنیتی SSL ایمن شده است، وب سایت عادی به نظر می رسد و به خوبی از آن مراقبت می شود. ثانیاً، هنگامی که برای دانلود نرم افزار از وب سایت کلیک می کنید، آن کاری را که قرار است انجام دهد، بدون تغییر مسیر به اقدامات غیرعادی انجام می دهد.

ثالثاً نرم افزار دانلود شده به راحتی قابل استخراج و نصب است و هیچ گونه نرم افزار تبلیغاتی یا رایگانی در فایل نصب وجود ندارد. چهارم اینکه هیچ ویروس یا بدافزاری توسط ویروس توتال یا برنامه های آنتی ویروس مانند نورتون یا ویندوز دیفندر شناسایی نمی شود. به طور خلاصه، Aiseesoft iPhone Unlocker برای دانلود، نصب و استفاده بی خطر است.

 

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید
yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen
قرار دادن نرم افزار در فایروال ویندوز
سوالی دارید؟ انجمن سایت سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود به انجمن مراجعه کنید
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد و به انجمن مراجعه کنید

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.

 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت، soft98 را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از سافت ۹۸ با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.


نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید