.
Adobe Substance 3D Sampler v4.1.0.3039 Win/Mac + Portable ایجاد پروژه های سه بعدی

Adobe Substance 3D Sampler قلب گردش کار برای ایجاد پروژه های سه بعدی است. شما به راحتی می توانید تصاویر اشیاء واقعی را به یک سطح فوتورئالیستی یا محیط HDR تبدیل کنید. عکس مرجع خود را به راحتی وارد کنید و با استفاده از ویژگی های ارائه شده توسط Adobe Sensei، آن را به یک طرح بندی سه بعدی با کیفیت بالا تبدیل کنید. از تطابق دقیق با سطح واقعی اصلی اطمینان حاصل کنید و از تصاویر خود مواد بدون درز ایجاد کنید که می توانند به کاشی تقسیم شوند.

ترکیب مواد

چندین ماده و فیلترهای پارامتریک را برای ایجاد سطوح پیچیده تر ترکیب کنید. به هزاران محتوا در منابع Adobe Substance 3D Sampler و منابع جامعه Substance 3D دسترسی داشته باشید. امکانات بی پایان هستند.

یک کتابخانه محتوای گسترده برای شروع.

تصویر را بکشید، چند فیلتر از پیش ساخته اضافه کنید و voila! کتابخانه ای از ژنراتورها، فیلترها و افکت ها به شما امکان می دهد تنها با چند کلیک آزمایش کنید و به نتیجه برسید. دارایی های خود را مستقیماً به  Substance 3D Painter و Stager ارسال کنید.

قلب گردش کار طراحی سه بعدی

از ژنراتورها و فیلترهای Designer، از چراغ های کامپوزیت از Stager استفاده کنید، یا مواد و چراغ ها را برای Painter ارسال کنید. حتی می توانید مواد دو بعدی بومی را مستقیماً در فتوشاپ ویرایش کنید. از بین سبک های صادراتی برای همه برنامه های اصلی سه بعدی انتخاب کنید.

پردازش مواد اسکن شده با استفاده از هوش مصنوعی

ویژگی تبدیل تصویر به ماده، سایه‌ها را حذف می‌کند و نقشه‌های albedo، زبری، نرمال و جابه‌جایی را با دقتی بی‌نظیر ایجاد می‌کند.

اکوسیستم باز

از محتوا در هر جایی استفاده کنید دارایی های خود را مستقیماً به Painter و Stager ارسال کنید یا از آنها در برنامه های سه بعدی مورد علاقه خود استفاده کنید.

ایجاد IBL

نور سراسری HDR را در زمان واقعی از تصاویر پانوراما ایجاد کنید. با جلوه های پارامتریک یا حتی منابع نوری دیگر به آنها بیان و ویرایش کنید.

ویرایش در فتوشاپ

هر تصویر منبعی را به فتوشاپ ارسال کنید و از مجموعه ابزارهای ویرایش مستقیم همگام‌سازی پیشرفته Sampler استفاده کنید.

ایجاد اطلس پاششی

برگ ها، سنگریزه ها و سایر اشیاء را روی مواد پخش کنید. از کتابخانه گسترده اطلس های ایجاد شده توسط تیم متخصصان سه بعدی ما استفاده کنید یا از محتوای اسکن شده خود استفاده کنید.

اثرات پارامتریک

افزودن فیلترها آب و هوا و پدیده های طبیعی مانند خزه، برف، آب یا گل را با مواد موجود ترکیب کنید.

در نتیجه

با Adobe Substance 3D Sampler به راحتی یک عکس مرجع را وارد کنید و آن را به یک ماده سه بعدی با کیفیت بالا با ویژگی های ارائه شده توسط Adobe Sensei تبدیل کنید. کاملاً با سطح واقعی اصلی مطابقت داشته باشید و از عکس های خود مواد کاشی کاری یکپارچه ایجاد کنید. چندین مواد و فیلترهای پارامتریک را برای ایجاد سطوح پیشرفته تر ترکیب کنید.

به هزاران ماده در Substance 3D Assets و Substance 3D Community Assets دسترسی داشته باشید. امکانات بی پایان هستند. تصویر خود را بکشید و رها کنید، چند فیلتر از پیش ساخته شده اضافه کنید و voila – کتابخانه ای از ژنراتورها، فیلترها و افکت های یک کلیک به شما امکان می دهد به سرعت آزمایش کنید و تنها با چند کلیک به نتیجه برسید. دارایی های خود را مستقیماً به Substance 3D Painter و Stager ارسال کنید. از محتوای خود در هر مکانی استفاده کنید. دارایی های خود را مستقیماً به Painter و Stager ارسال کنید یا از آنها در برنامه های سه بعدی مورد علاقه خود استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]
ویندوز

Technical Details and System Requirements

 • OS: Windows 10 (64bit)
 • CPU:Intel Core i7/AMD Ryzen 7
 • GPU:Nvidia Geforce GTX 1060/Nvidia Quadro P2200/AMD Radeon RX 580
 • VRAM: 8GB
 • RAM: 16GB
 • Hard drive: 30 GB SSD
مک

Technical Details and System Requirements

 • macOS 10.14 or later
 • Apple Silicon or Intel Core processor
آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا کنید.
 • فایل های موچود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی کرده و جایگزین فایل های قبلی کید.
 • نرم افزار را اجرا کنید.
 •  

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.