.
Adobe Speech to Text for Premiere Pro 2023 v12.0.10.5 افزودن زیرنویس به ویدیو

Adobe Speech to Text یک افزونه حرفه ای برای Adobe Premiere Pro است که هدف آن افزودن زیرنویس به ویدیوها است. اگر کمی دقیق تر شویم، این افزونه، ویدیو را تجزیه و تحلیل می کند. رونویسی کامل را در یک پنجره جداگانه نمایش می دهد. در این پنجره می توانید هر آنچه را که برنامه به متن ترجمه کرده است بخوانید، اگر صلاح دیدید آن را اصلاح کنید و بلافاصله به عنوان زیرنویس به ویدیو اضافه کنید.

فکر می‌کنم کسانی که کانال‌های خود را در YouTube اجرا می‌کنند می‌دانند که اگر زیرنویس‌های داخلی وجود داشته باشد، این یک مزیت بزرگ نسبت به رقبا است. به چیز زیادی نیاز ندارید، به طور کلی، افزونه تقریباً به طور خودکار کار می کند، فقط باید نتیجه را بررسی کنید، در صورت تمایل کمی طرح اضافه کنید و بعد از اینکه منتظر بمانید تا پروژه ذخیره شود، می توانید ویدیو را به شبکه های اجتماعی آپلود کنید.

وقتی ویرایش ویدیو به اتمام رسید، از Adobe Speech to Text برای ایجاد رونویسی از فیلم خود استفاده کنید. با استفاده از قابلیت‌های یادگیری ماشینی Adobe Sensei، زیرنویس‌هایی با سرعت گفتار را به جدول زمانی خود اضافه کنید. همچنین با استفاده از ابزارهای ویرایش در پنل Essential Graphics، زیرنویس‌های ویدیوی خود را سبک کنید و موقعیت آنها را تنظیم کنید.

مزایای Adobe Speech to Text:
زیرنویس برای همه ویدیوها

زیرنویس‌ها دسترسی به ویدیوها را در همه پلتفرم‌ها افزایش می‌دهند و تعامل بینندگان را افزایش می‌دهند، اما گردش کار آنها پیچیده و زمان‌بر است. با استفاده از گفتار به نوشتار، Premiere Pro زیرنویس‌های ویدیویی را به استاندارد جدید تبدیل می‌کند.

اتوماسیون. یکپارچه  و کاملا خلاقانه

ترجمه گفتار به متن، رونویسی و زیرنویس‌ها را خودکار می‌کند و در عین حال کنترل خلاقانه کاملی بر نتایج، از جمله قدرت طراحی کامل پنل Essential Graphics به شما می‌دهد.

ارائه شده در ۱۳ زبان

ترجمه گفتار به متن برای کاربران در سراسر جهان در دسترس است و نتایج دقیق و فرصت های بیشتری برای دستیابی به مخاطبان در هر کجا که هستند ارائه می دهد.

در Premiere Pro یکپارچه شده است.

با توجه به اینکه این نرم افزار با Premiere Pro یکپارچه شده است. بنابراین می توانید به راحتی و به طور موثر ارزش ویدیوهای خود را افزایش دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

System Requirements and Technical Details for Windows

  • Pre-installed Adobe Premiere Pro 2023 version 23.1 or higher

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

2 پاسخ به “Adobe Speech to Text for Premiere Pro 2023 v12.0.10.5 افزودن زیرنویس به ویدیو”

  1. ali گفت:

    سلام، من فایلو دانلود کردم با اینکه آنتی ویروس و اینترنتم خاموشه نه فایل کرک دارم نه پچو دارم تصویری خب توضیح بدید ۶ گیگ دانلود کردم! حتی کیجن هم ندارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.