.
Adguard Premium v4.2.93 + Nightly حذف تبلیغات در اندروید

AdGuard  برنامه‌ای است که به شما کمک می‌کند احساس ناراحتی ناشی از تبلیغات نداشته باشید. در نتیجه شما را از خطراتی که به همراه دارد محافظت می‌کند.

امروزه مردم به طور فزاینده ای به فناوری وابسته شده اند. به همین دلیل است که بسیاری از برنامه ها برای برآوردن نیازهای کاربران متولد می شوند.. اکنون آیا راهی برای کاربران وجود دارد که از تبلیغاتی که نیازی به دیدن آنها نیستند صرف نظر کنند؟ به همین دلیل است که AdGuard برای اندروید متولد شد. برنامه ای که به کاربران کمک می کند تا تبلیغاتی را که نمی خواهند ببینند مسدود کنند.

AdGuard  برای کمک به کاربران است که تا حدی چیزهای بی فایده را حذف کرده و در وقت خود صرفه جویی کنند. از آنجایی که هیچ‌کس نمی‌خواهد وقت خود را صرف نگاه کردن به چیزهای بی‌ارزش کند، کاربران می‌توانند انواع تبلیغاتی را که می‌خواهند مسدود کنند. تبلیغاتی که در هر جایی ظاهر می شوند این برنامه می تواند مسدود کند. این برنامه برای کسانی که واقعاً از تبلیغاتی که در همه جا ظاهر می شوند و از لحظات آرامش کاربران جلوگیری می کنند متنفرند، ارزش تجربه کردن را دارد.

رابط کاربری

می توان گفت آنچه که باعث می شود کاربران هنگام مراجعه به یک برنامه کاربردی مانند AdGuard احساس رضایت کنند، یک رابط کاربری ساده و آسان است. این نرم افزار برای اندروید با این ویژگی که یک برنامه مسدودکننده تبلیغات است، کار خود را به خوبی انجام می دهد. علاوه بر این، این برنامه همچنین به کاربران راحتی و سهولت استفاده را هدیه می دهد. تمامی عملکردهای اپلیکیشن به روشی بسیار متفکرانه توسط سیستم برای کاربران جدید معرفی و هدایت می شود.

یکی از قابلیت های خوبی که AdGuard  به ارمغان می آورد این است که به کاربران کمک می کند تا اطلاعات مخرب دستگاه مورد استفاده خود را حذف کرده و از آن جلوگیری کنند. با فیلترهای متنوع و پیشرفته، کاربران می توانند با خیال راحت هر برنامه ای را بدون نگرانی در مورد منابع مخرب تجربه کنند. فیلترها به طور مداوم در یک بازه زمانی مشخص بهبود و به روز می شوند. همچنین این برنامه تضمین می کند که همه تبلیغات را به طور کامل و ایمن مسدود کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.