.
Abelssoft Win10PrivacyFix 2023 v5.02.47347 Retail + Portable کنترل ویندوز ۱۰

Win10PrivacyFix ابزاری است که  به شما امکان می دهد خدمات را در سیستم عامل ویندوز، جمع آوری داده های شخصی کاربران ۱۰ غیرفعال کنید. این برنامه به حل تمام مشکلات ویندوز ۱۰ کمک می کند که در هنگام استفاده از حق حریم خصوصی کاربر را نقض می کند.

ویندوز ۱۰ آخرین نسخه از سری سیستم عامل های توسعه یافته توسط مایکروسافت است. اگرچه نشان‌دهنده گام بعدی در تکامل سیستم‌عامل است، برخی از مخالفان اشاره می‌کنند که این نرم‌افزار برای زالو زدن داده‌ها و تجاوز به حریم خصوصی استفاده می‌شود.

هنگام استفاده از سیستم عامل مدرن از حریم خصوصی خود محافظت کنید

Win10PrivacyFix یک ابزار کوچک است که می تواند برای مسدود کردن زالو دادن داده ها به مایکروسافت استفاده شود. این برنامه سریع نصب می شود و به گونه ای طراحی شده است که برای همه نوع کاربران قابل استفاده باشد.

هنگامی که برای اولین بار برنامه را باز می کنید، از شما خواسته می شود یکی از سه پیش تنظیم داخلی را انتخاب کنید. هر یک درجه ای از محافظت در برابر نقض حریم خصوصی را ارائه می دهد. کاربران با تجربه تر می توانند دست خود را در بهینه سازی مجموعه گسترده خدمات خود امتحان کنند.

خدمات را غیرفعال کنید و دسترسی به سخت افزار را محدود کنید

این نرم افزار تمام قابلیت های خود را از یک پنجره اصلی ارائه می دهد. می‌توانید انواع سرویس‌ها را غیرفعال کنید، به‌روزرسانی‌ها را به تعویق بیندازید، ردیابی را محدود کنید، و از داده‌های خود در برابر انتقال به مایکروسافت محافظت کنید. متأسفانه، رابط کاربری آنچنان خوب طراحی نشده است و برای رسیدن به یک سرویس خاص، بی‌پایان پیمایش خواهید کرد.

تمام ترفندهای موجود در گروه‌های جداگانه سازماندهی شده‌اند، بنابراین قبل از غیرفعال کردن هر سرویس از اهمیت آن آگاه خواهید شد. نکاتی در هنگام نگه داشتن یک مورد ارائه می شود که می تواند برای کاربران کمتر با تجربه مفید باشد.

این برنامه مجموعه گسترده ای از بهینه سازی ها را ارائه می دهد که هم یک نعمت و هم یک نفرین است. شما باید تعادل خود را بین حریم خصوصی و عملکرد پیدا کنید، زیرا فرآیند آزمون و خطا است.

اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شخصی شما خصوصی می ماند

در مجموع، Win10PrivacyFix یک ابزار مفید برای همه کاربرانی است که مایل به حفظ سطحی از امنیت و حفظ حریم خصوصی داده‌ها هستند. این نرم افزار گزینه های فردی گسترده و از پیش تنظیم های کلی را برای جلوگیری از زالو زدن داده ها ارائه می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 10
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.