جستجو

6 مورد از بهترین ویژگی های اختیاری ویندوز 11

 • ویژگی های اختیاری ویندوز 11  به کاربران این قدرت را می دهد که رایانه شخصی خود را سفارشی کنند و از تجربیاتی که شما می توانید مدیریت کنید لذت ببرند.
 • بیشتر این ویژگی ها پنهان هستند و به همین دلیل است که افراد کمی در مورد آنها می دانند.

 • آنها بهره وری را به دلیل توانایی چند وظیفه ای بهبود می بخشند و فعال کردن آنها ساده است.
 • ویژگی اختیاری ویندوز 11: هر بار که مایکروسافت نسخه جدیدی از سیستم عامل ویندوز را منتشر می کند، با ویژگی های جدیدی برای بهبود تجربه کاربر همراه است. گزینه های ویندوز 11 با چیزهای جدید بسیار عالی هستند.

  ویندوز 11 دارای ویژگی های اختیاری است که کاربران یا کسب و کارها می توانند در صورت نیاز آن ها را روشن و نصب کنند.

  این ویژگی ها به کاربران قابلیت ها و کنترل بیشتری بر رایانه شخصی خود می دهد. بسیاری از ویژگی ها برای مشاغل، شرکت های فناوری اطلاعات و مدیران سرور هستند که ممکن است برای رسیدن به آنچه می خواهند به ویژگی های اضافی نیاز داشته باشند.

  شما می توانید اکثر ویژگی ها را از طریق کنترل پنل یا تنظیمات کنترل کنید زیرا اکثر آنها خاموش هستند. برخی از این ویژگی ها عبارتند از ظاهر نوار وظیفه، HDR خودکار، طرح بندی اسنپ و غیره.

  می‌توانید از این ویژگی‌ها و قابلیت‌های اختیاری تا حدی که شرح سرویس اجازه می‌دهد، انتخاب کنید.

  مزایا و عملکردهای اضافی با این ویژگی ها در ویندوز 11 ارائه می شود که تجربه کاربر را حتی بهتر می کند. این مزایا برای استفاده آنلاین و آفلاین بسته به خواسته کاربران است.

  طاقچه یک شخص تعیین می کند که چه چیزی نصب شود و چه چیزی نصب نشود. ویژگی های تجاری با موارد آموزشی متفاوت است. برخی به موارد عمومی نیاز دارند.

  مواردی که به عنوان اختیاری دسته بندی می شوند شامل برخی از ابزارهای قدیمی ویندوز مانند Internet Explorer، Windows Media Player و WordPad می شوند.

  در این راهنما، ما به برخی از بهترین ویژگی های اختیاری ویندوز 11 و نحوه روشن کردن آنها نگاه می کنیم.

  چه ویژگی هایی باید در ویندوز 11 روشن شود؟

  این نسخه از ویندوز دارای بسیاری از این ویژگی های اختیاری است که می توانید آنها را روشن و خاموش کنید. اجزاء برای سرورها و مشاغل به خوبی کار می کنند، اگرچه برخی از آنها عمومی هستند.

  برای عملکرد بهینه، باید مراقب باشید که همه ویژگی‌ها را فعال نکنید تا عملکرد سیستم کاهش نیابد. همچنین به دلایل امنیتی کمک می کند.

  از آنجایی که بسیاری از ویژگی‌های اختیاری در دسترس هستند، فضای زیادی را اشغال می‌کنند و بنابراین هارد دیسک پر می‌شود، خواه فعال باشند یا نباشند.

  فرآیند فعال و غیرفعال کردن را می توان به صورت آفلاین انجام داد زیرا ویژگی ها از قبل در رایانه ذخیره شده اند. ویژگی های قابل توجه دیگری مانند تم های ویندوز 11 وجود دارد.

  ویژگی‌های اختیاری به شما قدرت و کنترل بیشتری بر دستگاه شما می‌دهد، بنابراین اگر می‌خواهید سیستم را تغییر دهید، به کارتان می‌آیند.

  اکثر ویژگی‌هایی مانند کیت مدیریت اتصال RAS (CMAK)، سرور صف پیام مایکروسافت (MSMO)، خدمات اطلاعات اینترنتی (IIS)، پل‌سازی مرکز داده شما را قادر می‌سازد تا سرورها و شبکه‌ها را با استفاده از رایانه شخصی خود مدیریت کنید.

  آنها به بهبود بهره وری کمک می کنند. می‌توانید با فعال کردن ویژگی‌هایی که کار شما را پشتیبانی می‌کنند، چند کار انجام دهید، مثلاً چند ویندوز را روشن کنید.

  همچنین این فرصت را به شما می دهد تا تجربه کاربری رایانه شخصی خود را بهبود بخشید. برای بهبود تجربه کاربری می‌توانید چندین ویژگی مانند نوار وظیفه تغییر و رابط‌های دسکتاپ را روشن کنید.

  چگونه ویژگی های اختیاری را در ویندوز 11 فعال کنم؟

  1.روی نماد جستجو در نوار وظیفه خود کلیک کنید، windows features را تایپ کنید و روی Turn Windows features on or off کلیک کنید.

  2.حالا ویژگی هایی را که می خواهید فعال کنید انتخاب کنید و روی دکمه OK کلیک کنید.
  نکته تخصصی: رفع برخی از مشکلات رایانه شخصی سخت است، به خصوص وقتی صحبت از مخازن خراب یا از دست رفتن فایل های ویندوز باشد. اگر در رفع خطا مشکل دارید، ممکن است سیستم شما تا حدی خراب باشد. توصیه می‌کنیم Restoro را نصب کنید، ابزاری که دستگاه شما را اسکن می‌کند و تشخیص می‌دهد که چه ایرادی دارد.

  برخی از خوانندگان ما با مشکلی مواجه شدند که در آن لیست ویژگی های اختیاری ویندوز 11 خالی است یا بارگیری نمی شود.

  در این صورت، باید سرویس Windows Modules Installer را تنظیم کنید تا به طور خودکار شروع به کار کند.

  بهترین ویژگی های اختیاری ویندوز 11 چیست؟

  1. فایل اکسپلورر کلاسیک: نحوه بازیابی آن 1.Windows + R را فشار دهید تا پنجره Run باز شود، regedit را تایپ کنید و Enter را بزنید یا OK کنید تا ویرایشگر رجیستری باز شود.

  2.به مسیر زیر بروید:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Shell Extensions
  3.حال اگر زیر کلیدی به نام Blocked دیدید روی آن کلیک کنید تا باز شود. در مورد ما، و اگر برای شما یکسان است، در هر نقطه از صفحه سمت راست کلیک راست کرده، New، سپس کلید را انتخاب کنید تا یک کلید فرعی جدید ایجاد کنید و نام آن را Blocked بگذارید.
  4.حالا روی کلید فرعی Blocked کلیک کنید، روی یک فضای خالی در سمت راست کلیک کنید، سپس New را انتخاب کنید و String Value را انتخاب کنید. 5.مقدار را {e2bf9676-5f8f-435c-97eb-11607a5bedf7} نامگذاری کنید و بدون تغییر مقدار آن را به همین شکل رها کنید. 6.حال در ویرایشگر رجیستری به مسیر زیر بروید:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Shell Extensions
  7.مجدداً، اگر کلید فرعی Blocked ندارید، آن را درست مانند مراحل قبل ایجاد کنید، سپس همان مقدار رشته {e2bf9676-5f8f-435c-97eb-11607a5bedf7} را دقیقاً به همان اندازه اضافه کنید.
  Î8.ویرایشگر رجیستری را ببندید و کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید. 9.اگر همه چیز خوب است، وقتی File Explorer را دوباره باز می کنید، باید آن را با نوار کلاسیک ببینید.
  در ویندوز 11، بیشتر گزینه ها در پشت منوهای کشویی قرار دارند. برای خلاص شدن از شر آن و نمایش تمام دستورات به صورت روبان، از مراحل ذکر شده در بالا برای رسیدن به آن استفاده می کنیم. با این حال، لازم به ذکر است که این روش دستور Share را از File Explorer حذف می کند، بنابراین اگر می خواهید از آن استفاده کنید، در مورد استفاده از راه حل فکر کنید. این واقعاً مشکلی نیست زیرا همیشه می توانید مراحل را دوباره انجام دهید و مقدار رشته را حذف کنید و به حالت قبل برگردید. هنگام ویرایش ویرایشگر رجیستری باید مراقب باشید، و این می تواند باعث از دست دادن اطلاعات شما شود و مجبور شوید ویندوز را دوباره نصب کنید.
  2. HDR خودکار برای بهبود تجربه بازی
  1.Windows + G را روی صفحه کلید فشار دهید و نماد تنظیمات را برای دسترسی به ویژگی های بازی انتخاب کنید. 2.در تنظیمات ویندوز روی Edit more preferences کلیک کنید. شما را به تنظیمات هدایت می کند. 3.تنظیمات سیستم را انتخاب کنید. 4.به تنظیمات Display بروید و گزینه HDR را انتخاب کنید. 5.نوار را روشن کنید تا روشن شود. 6.برای نمایش تنظیمات بیشتر روی صفحه HDR کلیک کنید. گزینه AutoHDR را انتخاب کرده و آن را روشن کنید. هنگامی که آن را به خوبی پیکربندی کنید، HDR خودکار تجربه بازی را بهبود می بخشد. این به کاربران کمک می کند تا از بیش از 800 بازی بهبود یافته بهره مند شوند که هر کدام پر جنب و جوش و با جزئیات به نظر می رسند. با این حال، باید بدانید که همه دستگاه‌ها از ویژگی HDR پشتیبانی نمی‌کنند، بنابراین اگر دستگاه شما این گزینه را نشان نمی‌دهد، نمی‌توانید آن را روشن کنید.
  3. از Snap Layouts برای تقسیم صفحه به چندین قسمت استفاده کنید
  1.روی کادر Start Search کلیک کنید، تنظیمات را تایپ کنید و Enter را بزنید تا برنامه تنظیمات باز شود. 2.System را انتخاب کرده و گزینه Multitasking را انتخاب کنید. 3.دکمه Snap windows را روشن کنید.   4.گزینه Show snap layouts when I on a windows maximize button را علامت بزنید. 5.برای نمایش گزینه maximize، ماوس را روی دکمه Maximize پنجره نگه دارید. هنگام مرتب کردن صفحات با برنامه های دیگر، می توانید از بین چندین گزینه انتخاب کنید. چیدمان همچنین به صفحه نمایش رایانه شخصی بستگی دارد، به عنوان مثال، برخی از آنها 16:9، 3:2 و غیره هستند. اگر صفحه نمایش شما 1920 پیکسل یا کمتر دارد، به دلیل الزامات ویندوز 11 نمی توانید از این ویژگی ها لذت ببرید.
  4. پس زمینه های مختلف برای دسکتاپ مجازی
  1.نشانگر خود را روی دکمه Taskbar نگه دارید. 2.برای افزودن دسکتاپ جدید روی علامت Plus کلیک کنید. 3.روی دسکتاپ جدید کلیک راست کرده و Choose background را انتخاب کنید. 4.شما را به تنظیمات شخصی سازی هدایت می کند. یک پس‌زمینه جدید انتخاب کنید، دسکتاپ جدید متفاوت به نظر می‌رسد.
  5. میانبرهای صفحه کلید جدید
  اگرچه ویندوز 11 تمام میانبرهای ویندوز 10 را به ارث برده است، سیستم عامل جدید دارای برخی از میانبرهای صفحه کلید اضافی است که به شما امکان دسترسی به برخی از ویژگی های آن را می دهد:
  • کلید Windows + Alt + فلش رو به بالا را فشار دهید – برای چسباندن ویندوز فعال به نیمه بالای صفحه.
  • کلید Windows + Alt + فلش رو به پایین را بزنید – برای چسباندن ویندوز فعال به نیمه پایین صفحه.
  • کلید Windows + W – را فشار دهید تا ویجت ها باز شوند.
  • کلید Windows + Z– را فشار دهید تا طرح بندی های اسنپ باز شود.
  • برای شروع تایپ صوتی، کلید Windows + H را فشار دهید.
  6. اندازه نوار وظیفه – نحوه تغییر آن
  1.به کادر Start Search بروید، regedit را تایپ کنید و Enter را بزنید. 2.به مسیر زیر بروید: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced 3.روی پوشه Advanced کلیک راست کنید. New و سپس DWORD (32-bit) Value را برای ایجاد یک کلید جدید انتخاب کنید. 4.مقدار DWORDS را TaskbarSi نامگذاری کنید. 5.روی مقدار ایجاد شده دوبار کلیک کنید تا خصوصیات کلید باز شود. 6.اعداد 2 یا 0 را در کادر Value data وارد کنید – 2 اندازه را افزایش می دهد در حالی که 0 اندازه را کاهش می دهد. پایه را به هگزادسیمال انتخاب کنید و برای ذخیره تغییرات روی OK کلیک کنید. 7.ویرایشگر رجیستری را ببندید و کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید تا تمام تغییرات اعمال شود. هنگامی که رایانه شخصی مجدداً راه اندازی می شود، تمام تغییرات را مطابق با انتخاب شما اعمال می کند. می توانید با مقادیر بازی کنید و اندازه دلخواه خود را حفظ کنید.      

  در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  عضویت در سایت
  رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

  به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

  ماموریت ما:

  هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

  پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

  وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

  دانلودهای تایید شده و ایمن:

  ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

  تجربه کاربر محور:

  در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

  تعامل جامعه:

  ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

  همکاری توسعه دهنده:

  ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

  ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

  از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

  اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

   
  تیم yekdown
  • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
  • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
  • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
  • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
   
   

  سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

  نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
  موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

  • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
  • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
  • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
  • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
  • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
  • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

  محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

  • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

  محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

  • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

  محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

  • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
  • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
  • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
  • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
  • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

  فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

  • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

  نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

  • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

  نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

  • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

  فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

  • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

  نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

  • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

  فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

  • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

  در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

  • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

  نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

  اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

  1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
   
  2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
   
  3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
   
  اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

  – اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
  – اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.