.
Microsoft Translator v4.0.530a 5fe1dc6c مترجم مایکروسافت در اندروید

Microsoft Translator یک برنامه فرهنگ لغت است و دارای حالت های مختلف ترجمه می باشد که نمی توانید آنها را نادیده بگیرید. شما می توانید ترجمه های مهم را ذخیره کنید و جملات رایج را با تلفظ صحیح یاد بگیرید.

مترجم مایکروسافت درک متون و دیالوگ های مختلف را به زبان های مختلف پشتیبانی می کند. قابلیت Sell ​​می‌تواند متنی را که برای ترجمه نیاز دارید وارد کند و امکان تشخیص متن از طریق تصاویر و گفتگوی موازی را فراهم کند. در عین حال، شما به کتابخانه ای از دیالوگ های پرطرفدار نیز دسترسی دارید که می توانند به درستی تلفظ شوند.

جملات را به روشی ساده ترجمه کنید

کاربران می توانند ویژگی های مختلف ترجمه را در Microsoft Translator بیابند و برای هر مورد و نیاز کاربر مناسب هستند. اولین ویژگی که می توانید پیدا کنید ترجمه جملات به روشی ساده است. شما می توانید اطلاعات مورد نظر خود را وارد کنید و تنها چند ثانیه طول می کشد تا نتایج در مقابل چشمان شما ظاهر شود. در عین حال، این یک ویژگی اساسی است که هر کسی می تواند از آن استفاده کند.

برای پشتیبانی از ارتباطات، ترجمه موازی را انجام دهید

نکته جالب در استفاده از Microsoft Translator این است که گاهی اوقات ورود اطلاعات نیازی به نوشتن ندارد. بلکه می توان آن را صدا کرد. فقط کافی است اطلاعات را دریافت کنید. سپس بلافاصله، اطلاعات به سرعت ترجمه می شود. علاوه بر این، این ویژگی همچنین با ویژگی ترجمه موازی که برنامه در هنگام تقسیم صفحه نمایش دستگاه به دو نیمه ارائه می دهد، ترکیب می شود. هر نیمه با زبان گوینده مطابقت دارد و زمانی که هر فرد معنای دیگری را بفهمد، ارتباط به طور مداوم صورت می گیرد.

تشخیص تصویر و ترجمه اطلاعات

ویژگی بعدی Microsoft Translator که برای کاربران هنگام سفر کاملاً مناسب است این است که می توانند به راحتی از دوربین برنامه استفاده کنند. و از تصاویری که می بینند عکس بگیرند. با نصب زبان مورد نظر، برنامه منابع دریافتی خود را اسکن می کند. از آنجا می توانید معنای کلمات یا جملاتی که در تصویر ظاهر می شوند را بدانید. در حقیقت این نرم افزار رفتن به یک مکان عجیب و غریب با زبانی که قبلاً بلد نبودید را برای شما راحت می کند.

جملات رایج را یاد بگیرید

نکته جالب زمانی که از Microsoft Translator استفاده می کنید، جستجوی جملات محبوب است. این جملات به صورت لیستی ساخته شده اند که می توانید بدون زحمت جستجو کنید و به راحتی معنای آنها را درک کنید. در عین حال، می توانید جملات رایج بیشتری را در فرآیند برقراری ارتباط به زبان خارجی بیاموزید و می توانید تلفظ خود را از طریق ویژگی داخلی برنامه بهبود ببخشید. شما قادر خواهید بود از تلفظ پایه به پیشرفته بروید.

تلفظ از یادگیری زبان خارجی پشتیبانی می کند

وقتی معنی یک جمله را فهمیدید، نباید تلفظ آن را نادیده بگیرید. شما می‌توانید به صدای آن گوش دهید و آن را تکرار کنید تا زمانی که تلفظ را کاملاً درک کنید. علاوه بر این، اگر کاربر مسلط یک زبان خارجی هستید، مطمئناً در مورد شکل تلفظ کلمات جدید کنجکاو خواهید شد و برای تلفظ دقیق‌تر آن‌ها را یادداشت می‌کنید. مطمئناً ابزارهایی برای کمک به شما در بهبود زبان خارجی وجود دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.