.
چگونه در ویندوز ۱۱ نوار وظیفه را بزرگتر یا کوچکتر  کنیم

از اکتبر ۲۰۲۱، اندازه نوار وظیفه در ویندوز ۱۱ با برنامه تنظیمات قابل تنظیم نیست. خوشبختانه، ما یک هک رجیستری را کشف کرده ایم که می تواند نوار وظیفه را بزرگتر یا کوچکتر کند. در  نحوه انجام آن آمده است.

رجیستری را خودتان ویرایش کنید

برای تغییر اندازه نوار وظیفه ویندوز ۱۱ خود، می توانید رجیستری ویندوز خود را خودتان ویرایش کنید یا فایل ZIP هک ما را با یک کلیک در بخش زیر دانلود کنید. با استفاده از فایل‌های ما، می‌توانید اندازه سه نوار وظیفه را تنها با کلیک کردن بر روی یک فایل و راه‌اندازی مجدد رایانه خود تغییر دهید.

هشدار: ویرایشگر رجیستری یک ابزار قدرتمند است. استفاده نادرست از آن می تواند سیستم شما را ناپایدار یا حتی غیرقابل اجرا کند. با این حال، این یک هک ساده است، و اگر دستورالعمل ها را به طور کامل دنبال کنید، هیچ مشکلی نخواهید داشت. اگر قبلاً از ویرایشگر رجیستری استفاده نکرده اید، قبل از شروع به مطالعه نحوه استفاده از آن فکر کنید. همچنین توصیه می کنیم قبل از هر گونه تغییر از رجیستری (و رایانه خود) نسخه پشتیبان تهیه کنید.

برای شروع تغییر به روش دستی، ابتدا ویرایشگر رجیستری را باز کنید. روی دکمه Start کلیک کنید، “regedit” را تایپ کنید و نماد “Registry Editor” را وقتی در نتایج ظاهر شد انتخاب کنید.

وقتی برنامه ویرایشگر رجیستری باز شد، با استفاده از نوار کناری به این کلید بروید یا آن را در خط آدرس نزدیک بالای پنجره جای‌گذاری کنید:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced

هنگامی که آنجا هستید، روی “Advanced” در نوار کناری کلیک راست کرده و New > DWORD (32-bit) Value را انتخاب کنید.

یک ورودی جدید به لیست در سمت راست ترین پنجره پنجره ویرایشگر رجیستری اضافه می شود. نام TaskbarSi را تایپ یا جایگذاری کنید.

روی “Taskbarsi” دوبار کلیک کنید و یک پنجره “Edit” ظاهر می شود. در قسمت “Value Data”، ۰، ۱ یا ۲ را وارد کنید. این عدد مربوط به اندازه نوار وظیفه است: “۰” به معنای کوچکترین، “۱” به معنای متوسط (پیش‌فرض)، و “۲” به معنای بزرگترین است. وقتی کارتان تمام شد، روی «OK» کلیک کنید.

در مرحله بعد، ویرایشگر رجیستری را ببندید و کامپیوتر ویندوز ۱۱ خود را مجددا راه اندازی کنید. هنگامی که پس از راه اندازی مجدد دوباره وارد سیستم می شوید، متوجه می شوید که نوار وظیفه شما اکنون اندازه دیگری دارد!

اگر نظر خود را تغییر دادید،

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced\TaskbarSi

را دوباره در ویرایشگر رجیستری ویرایش کنید، یک مقدار جدید (۰، ۱ یا ۲) وارد کنید، سپس راه اندازی مجدد کنید. برای بازگشت به اندازه پیش فرض، “۱” را برای مقدار TaskbarSi وارد کنید. یا می توانید از فایل های رجیستری که در زیر ارائه کرده ایم استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.