.
چگونه آب و هوا را در نوار وظیفه ویندوز ۱۱ خود دریافت کنید

آیا می‌دانستید که ویندوز ۱۱ ویجت آب و هوا به سبک ویندوز ۱۰ را برای نوار وظیفه خود دارد؟ اگر از زمان انتشار ویندوز ۱۱ استفاده کرده اید، ممکن است از این موضوع متعجب شوید!

  بنابراین

وقتی دکمه Widgets را فعال کرده باشید، آب و هوای فعلی را به همراه یک نماد، دما و توضیحاتی از آب و هوا مانند “Partly Sunny” در نوار وظیفه شما نشان می دهد.

اگر از نمادهای نوار وظیفه تراز چپ استفاده می کنید، آب و هوای فعلی به عنوان یک نماد همراه با سایر نمادهای نوار وظیفه شما نمایش داده می شود. دما را خواهید دید اما هیچ کلمه ای برای توصیف آب و هوا وجود ندارد.

اگر نماد آب و هوا را در نوار وظیفه ویندوز ۱۱ خود نمی بینید، فعال کردن آن آسان است. فقط روی یک فضای خالی در نوار وظیفه کلیک راست کرده و “Taskbar Settings” را انتخاب کنید. «ابزارک‌ها» را در زیر «موارد نوار وظیفه» در پنجره‌ای که ظاهر می‌شود، روشن کنید.

برای کنترل نحوه ظاهر شدن نماد آب و هوا (و سایر نمادهای نوار وظیفه شما)، بخش «رفتارهای نوار وظیفه» را در این پنجره گسترش دهید و از منوی تراز نوار وظیفه برای جابه‌جایی بین «مرکز» و «چپ» استفاده کنید – هر کدام که ترجیح می‌دهید.

نماد آب و هوا نمی خواهید؟ می‌توانید به راحتی آن را از پنجره تنظیمات نوار وظیفه غیرفعال کنید—فقط ابزارک‌ها را روی «خاموش» تغییر دهید. این پنجره همچنین به شما امکان می دهد نمادهای دیگر نوار وظیفه، از جمله نمادهای جستجو، نمای کار، و چت را روشن و خاموش کنید.

این یکی از معدود تغییراتی است که مایکروسافت از زمان انتشار آن در ویندوز ۱۱ ایجاد کرده است. تغییرات زیادی در به‌روزرسانی ۲۲H2 ویندوز ۱۱ وارد می‌شود که قرار است در سال ۲۰۲۲ منتشر شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.