.
چند وب سایت در اینترنت وجود دارد؟

گفتن اینکه اینترنت “بزرگ” است، دست کم گرفتن بزرگی است. این مکان مرکزی شده است که در آن حجم باورنکردنی از فعالیت رخ می دهد. بیشتر این فعالیت ها در وب سایت ها انجام می شود، بنابراین این سوال که چند وب سایت در اینترنت وجود دارد و تعداد آنها چقدر است مطرح می شود.

این سوال ساده ای نیست که بتوان به آن پاسخ داد.کسب‌وکارها، سازمان‌ها و افراد در سراسر جهان همیشه در حال ایجاد وب‌سایت هستند. عدد مدام در حال تغییر است.

چند وب سایت در اینترنت وجود دارد؟

بهترین حدس: نزدیک به ۲ میلیارد

دریافت یک پاسخ واقعاً دقیق غیرممکن است، اما می‌توانیم به یک تخمین نزدیک شویم.

در حال نوشتن این جمله، شمارنده زنده در آمار زنده اینترنتی ۱,۹۹۶,۱۷۲,۲۲۹ است. وقتی به آن نگاه می کنید متفاوت خواهد بود. این تعداد زیادی وب سایت است.

اما چه چیزی یک “وب سایت” را واجد شرایط می کند؟ Internet Live Stats به معنای «نام میزبان منحصربه‌فرد» (نامی که می‌توان با استفاده از یک سرور نام، در یک آدرس IP حل کرد) وقتی می‌گوید «وب‌سایت» است. این بهترین حدسی است که می توانیم از تعداد وب سایت های موجود در اینترنت بدست آوریم.

چند نفر فعال هستند؟

سوال بعدی این است که چه تعداد از آن نزدیک به ۲ میلیارد وب سایت واقعاً فعال هستند؟ آیا این همان پروفایل های شبکه های رسانه های اجتماعی است – فقط درصد کمی استفاده می شود؟

با توجه به نت کرافت (یکی از منابع آمار زنده اینترنتی)، تنها حدود ۲۵ درصد از وب سایت ها فعال هستند.این ممکن است کم به نظر برسد، اما ۲۵ درصد از ۲ میلیارد، ۵۰۰ میلیون است. این هنوز بسیاری از وب سایت ها هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.