.
نحوه کوچ از نسخه Insider به نسخه پایدار ویندوز ۱۱

Windows Insider Program در ویندوز ۱۱ به شما این امکان را می دهد تا قبل از انتشار عموم از همه ویژگی ها لذت ببرید. اگر می خواهید در ارتقاء بعدی از کانال های Beta یا Release Preview به یک نسخه پایدار تبدیل شوید، امکان تغییر کانال با استفاده از برنامه تنظیمات در رایانه Windows 11 وجود دارد. فرض کنید قصد دارید از نسخه پایدار ویندوز ۱۱ که در تاریخ در ۵ اکتبر ۲۰۲۱ منتشر شده استفاده کنید. در این صورت، با چرخاندن یک کلید در تنظیمات، به طور خودکار دستگاه Windows 11 خود را از برنامه Windows Insider پس از انتشار عمده پایدار بعدی لغو می کنید. برای نحوه کوچ از نسخه Insider به نسخه پایدار ویندوز ۱۱ با ما همراه باشید :

مرحله ۱. ابتدا ، با فشار دادن Windows + I روی صفحه کلید ، تنظیمات Windows را باز کنید.مرحله ۲. وقتی تنظیمات ویندوز باز می شود ، دسته Windows Update را از نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید.
مرحله ۳. روی برنامه Windows Insider در صفحه تنظیمات Windows Update کلیک کنید.
مرحله ۴. در تنظیمات Windows Insider Program ، با کلیک روی قسمت “Stop getting preview builds” را گسترش دهید. سپس سوئیچ کنار “Unenroll this device when the next version of Windows releases” را روشن کنید.
لطفاً توجه داشته باشید که تنها در صورتی می توانید دستگاه خود را برای نسخه بعدی نسخه پایدار ویندوز ۱۱ لغو کنید.  که در یک کانال پیش نمایش بتا یا انتشار پیش ثبت نام کرده باشید.
  • این بدان معناست که اگر از کانال Dev استفاده می کنید ، اگر می خواهید فقط به روزرسانی های پایدار را دریافت کنید ، باید Windows 11 جدیدی را نصب کنید.
  • پس از اتمام ، برنامه تنظیمات را ببندید. دفعه بعد که مایکروسافت یک بروزرسانی قابل توجه و پایدار را برای ویندوز ۱۱ منتشر کرد، رایانه شما برنامه Insider را به طور خودکار ترک می کند و به یک ساختار معمولی محکم تغییر می کند.

اگر می خواهید بین کانال های Dev ، Beta و Release Preview تغییر وضعیت دهید ، می توانید تنظیمات Windows Insider خود را در همین صفحه تغییر دهید.

امیدواریم نحوه کوچ از نسخه Insider به نسخه پایدار ویندوز ۱۱ برای شما آموزنده باشد. موفق باشید!

 
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 4.4]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.