جستجو

نحوه مخفی کردن عکس ها و فیلم ها در آیفون یا آیپد

برنامه عکس‌های اپل دارای یک عملکرد داخلی «مخفی کردن عکس ها و فیلم ها در آیفون یا آیپد» است، اما مانع از جاسوسی افرادی که به تلفن شما دسترسی دارند، نمی‌شود. اگر می‌خواهید مطمئن شوید که عکس‌ها و ویدیوهای خصوصی‌تان واقعاً خصوصی می‌مانند، ما نکات بهتری داریم.

نحوه مخفی کردن عکس ها و فیلم ها در برنامه Photos

وقتی عکسی را در آیفون یا آیپد خود می‌گیرید، در کنار سایر عکس‌هایتان در کتابخانه عکس شما قرار می‌گیرد. اگر اغلب گوشی خود را بیرون می آورید تا عکس های گربه ناز خود را به نمایش بگذارید، ممکن است عکس ها یا ویدیوهایی وجود داشته باشد که نمی خواهید دیگران در حین مرور آن را ببینند.

برای جلوگیری از نمایش عکس‌ها و ویدیوها در کتابخانه معمولی‌تان، می‌توانید از گزینه «Hide» در برنامه iOS Photos استفاده کنید. این عکس یا ویدیو را از نمای کتابخانه اصلی در زیر برگه «عکس‌ها» پنهان می‌کند. در حین مرور نمایش داده نمی‌شود و توصیه‌های «برای شما» را نیز بر اساس آن دریافت نخواهید کرد.

برای مخفی کردن عکس ها و فیلم ها در آیفون یا آیپد مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. عکس یا ویدیویی را که می خواهید پنهان کنید پیدا کنید.
 2. روی «اشتراک گذاری» در گوشه سمت چپ پایین ضربه بزنید.
 3. به پایین بروید و روی «مخفی کردن» ضربه بزنید.

عکس اکنون از دید پنهان است. هر چیزی که پنهان می کنید در آلبومی به نام “مخفی” در زیر برگه “Albums” در برنامه Photos ظاهر می شود. به انتهای لیست بروید و آن را در قسمت «آلبوم‌های دیگر» مشاهده خواهید کرد.

مشکل پنهان کردن چیزها در برنامه Photos (مخفی کردن عکس ها و فیلم ها در آیفون یا آیپد)

هنگامی که از روشی که در بالا توضیح داده شد برای مخفی کردن یک عکس یا ویدیو استفاده می کنید، محافظت بسیار کمی ایجاد می کند. شما نمی توانید آلبوم مخفی را قفل کنید یا حتی یک عکس را پشت Face یا Touch ID یا رمز عبور پنهان کنید.

بزرگترین مشکل این است که تمام رسانه های مخفی شما در یک مکان واحد قابل دسترسی است. هر کسی که به تلفن قفل نشده شما دسترسی دارد می تواند پوشه مخفی شما را با چند ضربه باز کند.

تمام عملکرد “مخفی کردن” واقعاً این است که کتابخانه اصلی شما را مرتب می کند. این به شما امکان می‌دهد برخی از عکس‌ها را بدون حذف کامل نگه دارید. اگرچه بسیاری از دارندگان آیفون و آیپد از این ترفند استقبال می کنند، اما اگر واقعاً می خواهید رسانه خصوصی خود را پنهان کنید، ممکن است بخواهید از آن اجتناب کنید.

وقتی فکر می کنید ممکن است شخص دیگری به تلفن قفل نشده شما دسترسی داشته باشد و شما نگران حریم خصوصی هستید، از ویژگی «پنهان کردن» استفاده نکنید. اگر می‌خواهید کتابخانه‌تان را مرتب کنید، ایده‌آل است، اما نمی‌خواهید آن را به یک مخزن آسان برای یافتن خجالت‌آورترین رسانه خود تبدیل کنید.

زمانی که آلبوم “مخفی” در پشت رمز عبور یا رمز عبور قفل شده باشد، همراه با گزینه نیاز به Face یا Touch ID برای دسترسی به آن، اپل می تواند این را بهبود بخشد.

امیدواریم چیزی مشابه در iOS 14 یا نسخه آینده سیستم عامل اپل معرفی شود.

نحوه مخفی کردن عکس ها در برنامه Notes

اپل دارای یک برنامه Notes است و یکی از ویژگی های برجسته آن امکان قفل کردن یادداشت های جداگانه است. این بدان معنی است که می توانید رسانه را به یادداشت اضافه کنید و سپس یک رمز عبور اضافه کنید. همچنین می‌توانید برای باز کردن قفل یادداشت‌های محافظت‌شده با رمز عبور به Face یا Touch ID نیاز داشته باشید. همچنین، پس از قفل کردن عکس یا ویدیو در یادداشت، می‌توانید آن را از کتابخانه اصلی عکس حذف کنید.

ابتدا باید عکس یا ویدیو را به Notes ارسال کنید. این مراحل را دنبال کنید:

 1. تصویر یا ویدیویی را که می‌خواهید با یادداشت‌ها پنهان کنید پیدا کنید. (می توانید چندین فایل را انتخاب کنید.)
 2. روی نماد اشتراک گذاری در گوشه پایین سمت چپ ضربه بزنید.
 3. در لیست برنامه‌ها حرکت کنید و روی «یادداشت‌ها» ضربه بزنید. (اگر آن را نمی‌بینید، روی «بیشتر» ضربه بزنید و سپس «یادداشت‌ها» را از لیست برنامه‌هایی که ظاهر می‌شود انتخاب کنید.)
 4. یادداشتی را که می‌خواهید پیوست‌ها را در آن ذخیره کنید انتخاب کنید (به‌طور پیش‌فرض، این یک «یادداشت جدید» خواهد بود)، و سپس یک توضیح متنی را در فیلد زیر تایپ کنید.
 5. برای صادر کردن رسانه خود به Notes روی «ذخیره» ضربه بزنید.

اکنون، این مراحل را دنبال کنید تا یادداشتی که ایجاد کرده اید قفل شود:

 1. برنامه Notes را راه اندازی کنید و یادداشتی را که ایجاد کرده اید پیدا کنید (این یادداشت باید در بالای لیست باشد).
 2. روی عنوان یادداشت به چپ بکشید تا نماد قفل نمایان شود.
 3. برای قفل کردن یادداشت، روی نماد قفل ضربه بزنید. اگر قبلاً یادداشتی را قفل نکرده‌اید، از شما خواسته می‌شود یک رمز عبور ایجاد کنید و Face یا Touch ID را فعال کنید. از این رمز عبور برای همه یادداشت‌های قفل‌شده استفاده خواهید کرد، بنابراین مطمئن شوید که چیزی است که آن را به خاطر می‌آورید یا در یک مدیر رمز ذخیره می‌کنید.

از این پس، برای قفل یا باز کردن قفل یادداشت، روی آن ضربه بزنید و سپس با رمز عبور، تشخیص چهره یا اثر انگشت خود اجازه دسترسی را بدهید.

این روش نیز محدودیت هایی دارد. برای مثال، نمی‌توانید پیوست‌ها را از Photos در یادداشت موجود قفل شده به اشتراک بگذارید، حتی اگر قفل آن را از قبل به صورت دستی باز کنید. این کار استفاده از یک یادداشت را برای تمام محتوای پنهان شما دشوار می کند.

با این حال، می‌توانید یک پوشه (به عنوان مثال، «خصوصی» یا «مخفی») در برنامه Notes ایجاد کنید و هر یادداشت خصوصی را در آن قرار دهید. اگرچه این روش ایده آل نیست، اما امنیت بیشتری نسبت به آلبوم ناامن “Hidden” اپل ارائه می دهد.

با این حال، اگر از این روش استفاده می کنید، فراموش نکنید که به کتابخانه عکس خود بازگردید و هر عکسی را که در Notes پنهان کرده اید حذف کنید!

از Secure Notes در مدیریت رمز عبور خود استفاده کنید

برخی از برنامه ها، مانند مدیریت رمز عبور، با در نظر گرفتن امنیت طراحی شده اند. آنها با به خاطر سپردن یک رمز عبور اصلی، استفاده از اعتبارنامه های منحصر به فرد را در سراسر وب آسان می کنند. اکثر مدیران رمز عبور بیش از رمزهای عبور ذخیره می کنند.

این شامل اطلاعات بانکی، کپی‌های اسکن شده اسناد مهم، گواهی تولد و حتی عکس‌ها یا فیلم‌ها می‌شود، اما به آن محدود نمی‌شود. این روش شبیه به ذخیره رسانه خصوصی شما در Notes است، با این تفاوت که به جای آن از یک برنامه یا سرویس شخص ثالث استفاده می کنید.

هر مدیر رمز عبوری که به شما امکان می دهد پیوست ها را به یادداشت ها اضافه کنید باید این کار را انجام دهد. با این حال، مسافت پیموده شده شما ممکن است با محتوای ویدئویی به دلیل فضای مورد نیاز متفاوت باشد. وقتی نوبت به استفاده از مدیر رمز عبور می رسد، LastPass، 1Password، Dashlane یا Bitwarden را بررسی کنید.

به خاطر داشته باشید که بسیاری از مدیران رمز عبور از طریق وب همگام‌سازی می‌شوند، به این معنی که محتوای پنهان شما در اینترنت آپلود می‌شود. البته، با رمز عبور اصلی شما محافظت می شود، که از همگام سازی با iCloud Photos یا هر سرویس عکس آنلاین دیگری ایمن تر است.

عکس ها و فیلم ها را در یک برنامه قفل فایل مخفی کنید

همچنین می توانید از یک قفل فایل اختصاصی برای مخفی کردن تصاویر یا ویدیوهایی که ترجیح می دهید خصوصی نگه دارید استفاده کنید. این برنامه ها به طور خاص با در نظر گرفتن حریم خصوصی طراحی شده اند. آنها یک رمز عبور ساده یا قفل رمز عبور و منطقه ای را ارائه می دهند که می توانید فایل ها را در آن ذخیره کنید. شما برنامه را باز می‌کنید، قفل آن را با رمز عبور یا رمز عبور باز می‌کنید، و سپس می‌توانید به هر رسانه‌ای که در آنجا ذخیره کرده‌اید دسترسی داشته باشید – ساده!

Folder Lock، Private Photo Vault، Keepsafe، و Secret Apps Photo Lock تنها تعدادی از بسیاری از برنامه‌های قفل فایل موجود در App Store هستند. یکی را انتخاب کنید که به آن اعتماد دارید. اطمینان حاصل کنید که بررسی های مناسبی دارد و بسیاری از ویژگی ها را پشت خریدهای درون برنامه ای قفل نمی کند.

مجدداً، به یاد داشته باشید که اگر از این روش استفاده می‌کنید، همچنان باید رسانه‌ای را که می‌خواهید مخفی کنید از کتابخانه اصلی برنامه Photos پس از ذخیره آن در یک قفل فایل حذف کنید.

آن عکس ها را از گوشی خود حذف کنید

به جای قفل نگه داشتن عکس ها و ویدیوهای خصوصی در دستگاه خود، ممکن است بخواهید آنها را در جای دیگری ذخیره کنید. شاید آنها در رایانه خانگی شما از تلفن شما ایمن تر باشند. به این ترتیب، اگر تلفن خود را بدون مراقبت رها کنید، به راحتی پیدا نمی شوند.

ساده ترین راه برای انجام این کار این است که به سادگی آنها را از دستگاه خود جابجا کنید. اگر مک دارید، می توانید این کار را به صورت بی سیم از طریق AirDrop انجام دهید. عکس‌هایی را که می‌خواهید جابه‌جا کنید پیدا کنید، روی Share ضربه بزنید و سپس «AirDrop» و سپس Mac خود را برای شروع انتقال انتخاب کنید.

همچنین می توانید آیفون یا آیپد خود را به رایانه مک یا ویندوز خود وصل کنید. برای تأیید دستگاه، «Trust» را انتخاب کنید و سپس تصاویر خود را همان‌طور که از یک دوربین دیجیتال وارد می‌کنید، وارد کنید.

macOS Photos به طور خودکار برای وارد کردن رسانه هنگام اتصال آیفون آماده می شود. اگر یک رایانه ویندوز 10 دارید، از یک برنامه عکس معادل برای انجام همین کار استفاده کنید. نسخه‌های قدیمی‌تر ویندوز آیفون شما را به‌عنوان یک درایو قابل جابجایی قدیمی بارگیری می‌کنند، که واردات عکس‌های شما را آسان می‌کند.

اگر به دردسر وارد کردن دستی نمی‌خواهید، می‌توانید به جای آن از سرویسی مانند Google Photos یا Dropbox استفاده کنید. فقط به خاطر داشته باشید، هر زمان که تصاویر را آنلاین می‌کنید، یک خطر ذاتی وجود دارد. به علاوه، باید در نظر بگیرید که آیا به شرکتی مانند گوگل با خصوصی ترین داده های خود اعتماد دارید یا خیر.

و دوباره، فراموش نکنید که پس از انتقال عکس‌ها یا ویدیوهای منبع، آن‌ها را حذف کنید.

تلفن خود را ایمن نگه دارید

این مهم است که مطمئن شوید افراد دیگر نمی توانند به راحتی قفل گوشی شما را باز کنند – به خصوص اگر عکس های خصوصی را در پوشه استاندارد “Hidden” در برنامه Photos ذخیره می کنید. می‌توانید برای محافظت از آن رمز عبور اضافه کنید—فقط به تنظیمات > Face ID و رمز عبور (یا Settings > Touch ID و Passcode، در دستگاه‌های قدیمی‌تر و iPad) بروید.

همچنین، از رها کردن تلفن خود بدون مراقبت خودداری کنید، و اگر این کار را کردید، مطمئن شوید که پشت رمزی که فقط شما می دانید قفل شده است.

برخی از راه‌های دیگر که می‌توانید سطح بالاتری از امنیت آیفون خود را حفظ کنید عبارتند از بررسی منظم تنظیمات امنیتی و حریم خصوصی آن و پیروی از چند قانون اساسی امنیتی iOS.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.