.
فعال کردن حالت تاریک در کروم بوک

ویندوز، مک، آیفون و اندروید همگی اکنون حالت های تاریک و روشن را اختصاص داده اند. دستگاه‌های سیستم‌عامل کروم نیز این کار را انجام می‌دهند، اگرچه یافتن آن به آسانی نیست. نحوه فعال کردن حالت تاریک در کروم را به شما نشان خواهیم داد.

در Chrome OS 104 معرفی شد، در نهایت امکان جابجایی بین حالت روشن و تاریک در کروم بوک وجود دارد. همچنین گزینه‌ای برای تغییر حالت‌ها به صورت خودکار وجود دارد و می‌تواند روی کاغذ دیواری شما نیز تأثیر بگذارد. بیایید آن را انجام دهیم.

حالت تاریک/روشن برای کل رابط کاربری سیستم اعمال می شود. این بدان معناست که قفسه (نوار وظیفه)، راه‌انداز برنامه، سینی سیستم با کلیدهای تنظیمات سریع و برنامه‌های سیستم تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

بیا شروع کنیم

فعال کردن حالت تاریک در کروم

به سادگی روی ساعت در قفسه ضربه بزنید یا کلیک کنید تا سینی سیستم باز شود. یک کلید برای «طرح زمینه تاریک» خواهید دید که روشن یا خاموش خواهد بود. برای تغییر حالت آن را انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید حالت‌ها به طور خودکار تغییر کنند، باید به جای دیگری برویم. در هر نقطه از دسکتاپ کلیک راست کرده یا ضربه بزنید و نگه دارید و “Set Wallpaper & Style” را انتخاب کنید.

منوی “Wallpaper & Style” باز می شود و می توانید “Auto” را برای موضوع انتخاب کنید. متأسفانه، نمی توانید یک برنامه زمانی دستی تنظیم کنید.

در مورد تغییر کاغذ دیواری برای مطابقت با موضوع چطور؟ برای آن، پیش نمایش تصویر زمینه را در همین صفحه انتخاب کنید.

به دنبال دسته‌های کاغذدیواری باشید که جنبه‌های روشن و تاریک را نشان می‌دهند، مانند «درخشندگی» و «عنصر».

یک تصویر زمینه را انتخاب کنید یا “تغییر روزانه” را انتخاب کنید.

تمام چیزی که در مورد فعال کردن حالت تاریک در کروم وجود دارد همین است! اکنون سیستم عامل Chrome با حالت تاریک و روشن دارید. خیلی خوب است که این در نهایت یک ویژگی استاندارد در کروم بوک ها است. همچنین می‌توانید از ویژگی «نور شب» برای آسان‌تر کردن نمایشگر روی چشمان خود استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.