.
تنظیمات دوربین در Quick Settings ویندوز ۱۱ فراهم شد

امکان تنظیمات دوربین در Quick Settings ویندوز ۱۱ فراهم شد – از آنجایی که برنامه‌های کنفرانس ویدیویی رایج‌تر می‌شوند، باید فید دوربین رایانه‌تان را واضح نگه دارید. اکنون می توانید به سرعت تنظیمات دوربین خود را با یک کلید جدید و کاربردی در ویندوز ۱۱ تغییر دهید.

برقراری تماس های ویدیویی روز به روز رایج تر می شود و به همین دلیل وجود دستورات دوربین با دسترسی آسان جالب است. خوشبختانه مایکروسافت به این فکر کرده و در حال پیاده سازی دکمه دسترسی برای تنظیمات دوربین در منوی تنظیمات سریع ویندوز ۱۱ است.

دسترسی سریع به تنظیمات دوربین در ویندوز Windows 11 Build 22623.885

دکمه جدید دسترسی سریع به تنظیمات دوربین کامپیوتر برای شرکت کنندگان برنامه Insider منتشر می شود که نسخه آزمایشی ویندوز ۱۱ را در دسترس قرار می دهد. در این مورد خاص، بیلد (Build) که دارای این ویژگی جدید است، ویندوز ۱۱ بیلد ۲۲۶۲۳.۸۸۵ است.

بیلد جدید ۲۲۶۲۳.۸۸۵ که اکنون  برای آزمایش‌کنندگان Windows Insiders عرضه می‌شود. با یک دکمه جدید در پانل تنظیمات سریع سیستم عامل ارائه می‌شود. این «افکت‌های استودیویی» نامیده می‌شود و به شما امکان می‌دهد فید دوربین خود را ببینید و تنظیمات مختلفی مانند تاری پس‌زمینه. تماس چشمی، کادربندی خودکار و فوکوس صوتی را تغییر دهید.

این ابزار قبلاً در برنامه تنظیمات در دستگاه‌هایی که دارای واحد پردازش عصبی (NPU) سازگار هستند در دسترس بود. طبق گفته مایکروسافت، کاربر می‌تواند با آن جلوه‌های دوربین (تاری پس‌زمینه، تماس چشمی و کادربندی خودکار) و جلوه‌های صوتی (فوکوس صوتی) را پیکربندی کند.

انیمیشنی که ویژگی کنترل دوربین «افکت‌های استودیویی» را در نسخه آزمایشی ویندوز ۱۱ نشان می‌دهد.

تعداد کمی از کامپیوترها دارای NPU هستند (به عنوان مثال: Surface Pro X)، اما ممکن است واحدهای پردازش عصبی در آینده رایج تر شوند. اگر می‌خواهید دوربین در تنظیمات ویندوز ۱۱ را بررسی کنید، مطمئن شوید که از آخرین ساخت Insider استفاده می‌کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.