.
World War 2 v3.67 MOD بازی جنگ جهانی دوم اندروید

World War 2 یک بازی اکشن تیراندازی با محوریت FPS آنلاین است که بازیکنان را در کلاسیک ترین و هیجان انگیزترین نبردهای جنگی غرق می کند. نکته مهم این است که این بازی فرصت های زیادی برای بازیکنان ایجاد می کند تا با دوستان خود سرگرم شوند و با هم در میدان های جنگ معروفی که در تاریخ ظاهر شده اند مبارزه کنند. علاوه بر این، بسیاری از محتواها و عملکردهای چشمگیر دیگر از طریق رویدادها و فعالیت های خلاقانه هیجان مردم را افزایش می دهند.

میدان نبرد بزرگ

اولین نکته برجسته در میدان های نبرد World War 2، هرج و مرج، هیجان و تنشی است که بازیکنان و هم تیمی ها با هم تجربه خواهند کرد. بسته به حالت بازی، تعداد بازیکنان متفاوت خواهد بود. اما همه چیز مستلزم تعامل با هم تیمی ها برای انعطاف پذیری در جهت دستیابی به اهداف است. به لطف وسعت نقشه، بازیکنان همیشه فرصت‌های جدیدی برای کشف و درک با دوستان پیدا می‌کنند.

ویژگی ها و عوامل مختلف

نبرد زمانی پایان می‌یابد که هر یک از ارتش‌ها حداقل الزامات را از جمله تسخیر پایگاه، نابود کردن دشمن و غیره را برآورده کنند. در این میان، تنوع میدان‌های جنگ، مانند زمین، مناطق، وسایل نقلیه، کلاس‌های شخصیت و غیره، هیجان اطراف بازیکنان را واقعی‌تر و غنی‌تر می‌کند. بسته به حالت های مختلف بازی، ویژگی ها و عوامل جدید به تدریج ارزش گیم پلی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

سیستم های تسلیحاتی

اگرچه هر کلاس شخصیت در World War 2 فقط می تواند از سلاح های خاصی استفاده کند، اما عمق مشخصی برای رضایت بازیکن دارد. نکته مهم این است که هر واحد دارای یک سیستم شخصی سازی جداگانه است که به بازیکنان اجازه می دهد تا اجزایی را برای بهترین عملکرد رزمی ممکن اضافه یا جایگزین کنند. بسیاری از پوسته‌های اسلحه نیز تجربه ای عالی برای بازیکن خواهند بود و فقط در چالش‌های خاص یا به عنوان پاداش از فعالیت‌های منحصربه‌فرد ظاهر می‌شوند.

با دوستان هم گروه شوید

هماهنگی با دوستان یکی از عناصر کلیدی است که World War 2 می خواهد هر بازیکنی از آن حداکثر استفاده را ببرد. تنوع زمین باعث سردرگمی سازندها می شود. اما با ترکیبی از فرمان یا صدا، عملکرد و توانایی انجام اهداف افزایش می یابد. البته، بازیکنان می توانند برای شرکت در حالت های بازی سنتی یا کوچکتر، از جمله رویدادها یا مسابقات، به دوستان خود بپیوندند تا شگفتی های بیشتری برای حرفه خود دریافت کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 6.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.