.
Vimeo Create v1.22.1 (Latest) ویرایشگر فیلم اندروید

Vimeo Create نرم افزاری است که به شما کمک می‌کند اثر های هنری عالی با جلوه‌های مختلف ایجاد کنید. ویدئوهایی که از این اپلیکیشن ایجاد می کنید، امکان اشتراک گذاری در پلتفرم های مختلف شبکه های اجتماعی و کسب طرفداران بیشتری را فراهم می کند. هر کسی می تواند از این ابزار برای ایجاد ویدیوهای منحصر به فرد استفاده کند. به طور خاص، همچنین دارای ویژگی های بسیاری مانند برش، ادغام کلیپ ها یا فیلترهای جذاب و  مختلف است.

FilmoraGo (Pro Unlocked) v8.2.0 ویرایشگر حرفه ای فیلم در اندروید

کلیپ ایجاد کنید و آنها را به اشتراک بگذارید

از این به بعد دیگر نیازی نیست به افرادی که در ویرایش ویدیو «ماهر» هستند وابسته باشید. Vimeo Create از کاربران برای ایجاد ویدیو از مبتدی تا حرفه ای پشتیبانی کرده است. شما می توانید از کلیپ های ایجاد شده از این برنامه برای اشتراک گذاری در پلتفرم های شبکه های اجتماعی یا استفاده از آنها به عنوان تبلیغات برای برند خود استفاده کنید. همچنین شما قادر هستید ویژگی‌های منحصربه‌فرد این برنامه را برای ایجاد زیباترین ویدیوها، مانند برش یا ادغام سایر کلیپ‌های کوچک ترکیب کنید.

افزودن متن و موسیقی

Vimeo Create تعداد تصاویر یا ویدیوهایی را که آپلود می کنید برای ساخت فیلم های حرفه ای محدود نمی کند. شما می توانید تبلیغات هنری ایجاد کنید. حتی شما به سادگی می توانید یک موسیقی به ویدیو اضافه کنید. همچنین می توانید از صداهای کتابخانه برنامه استفاده کنید یا آنها را از دستگاه دیگر آپلود کنید. نه تنها این، بلکه می توانید برخی از ویژگی ها مانند موسیقی یا متن را نیز اضافه کنید تا ویدیوی خود را هنری تر کنید. کاربران می توانند آرم های مختلف را سفارشی کنند و طرح بندی را با توجه به ترجیحات شخصی تغییر دهند.

طرح بندی ها و اندازه های مختلف

برای اینکه افراد بیشتری از محصولات ویدیویی شما مطلع شوند، آنها را تا حد امکان با افراد بیشتری به اشتراک بگذارید. در حقیقت می توانید به طور مستقیم از طریق سیستم عامل های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام به اشتراک بگذارید. با ترکیبی عالی از این ویژگی ها، شما می توانید تعداد زیادی از طرفداران را جذب کنید. به خصوص با Vimeo Create، می‌توانید طرح‌بندی یا نسبت تصویر را تغییر دهید تا ویدیو را کامل‌تر کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.