.
Titanium Backup Pro (Pro Unlocked) v8.4.0.2 APK پشتیبان گیری اندروید

Titanium Backup Pro یک برنامه عالی پشتیبان گیری می باشد که تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات گوشی را آسان و راحت می کند. این نرم افزار محبوبیت زیادی دارد. و به طور گسترده ای به دلیل توانایی آن در بازیابی داده ها، داده های SMS، MMS و حتی در تلفن های دیگر استفاده می شود. توسعه دهنده این نرم افزار Titanium Track می باشد که با تولید نسخه PRO محبوبیت این نرم افزار را صدچندان کرده است.

Titanium Backup Pro با قابلیت حذف crapware، انتقال برنامه ها به کارت های حافظه SD و قابلیت حذف داده های برنامه های قدیمی واقعا برای دستگاه های اندرویدی مورد نیاز است. به خصوص با این نسخه، شما قادر خواهید بود از توابع جالب تری استفاده کنید که برای ارتقای حساب کاربری خود به تیتانیوم باید پرداخت می کردید.

بازیابی خودکار اطلاعات شما

اکنون با استفاده از این نسخه جدید، کاربران می توانند به راحتی چندین داده را به طور همزمان بازیابی کنند و نیازی به کلیک های زیاد نداشته باشند. در نتیجه شما هرگز نباید نگران از دست دادن اطلاعات باشید. برای برنامه‌های کاربردی، داده‌های پشتیبان‌گیری غیر ریشه‌ای ADB، پشتیبان‌گیری‌های CWM، نسخه‌های پشتیبان TWRP اکنون به راحتی قابل بازیابی هستند.

هماهنگ سازی

مانند نسخه قبلی، کاربران هنگام همگام سازی داده ها به صورت دستی یا تنظیمات دو گزینه خواهند داشت. تا به طور خودکار مطابق با یک زمان بندی موجود (تنظیم زمان بندی نامحدود) همگام شوند. همگام سازی آسان و سریع تر از همه برنامه ها مانند Dropbox، Box، Google Drive و برخی دیگر از سرویس های ابری. به ویژه، در طول فرآیند پشتیبان‌گیری، آپلودها یا دانلودهای کاربر به عنوان یک فایل ZIP ذخیره می‌شوند. بنابراین، کاربران می توانند به راحتی و با سرعت بیشتری پشتیبان گیری را مدیریت کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.1 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.