.
Systweak Photos Recovery 2.1.0.415 + Portable بازیابی تصاویر

Systweak Photos Recovery بهترین نرم افزار برای بازیابی تصاویر دیجیتالی حذف شده، گم شده یا فرمت شده از درایو فلش USB، کارت های حافظه، هارد دیسک و غیره است.

Photos Recovery By Systweak Software بهترین اپلیکیشن برای بازیابی عکس ها در کامپیوتر شما است. این می تواند به راحتی خاطرات با ارزش شما را در عکس های رایانه شما بازگرداند. برای بازیابی عکس های پاک شده می توانید به این نرم افزار بازیابی عکس ها اعتماد کنید. روی حافظه داخلی رایانه شما و همچنین با هارد اکسترنال، درایو فلش USB، کارت حافظه و دوربین های دیجیتال کار می کند.

از آنجایی که از یک اسکن جامع برای جستجوی عکس‌های حذف شده دائمی در درایو استفاده می‌کند، نتایج خوبی به دست می‌دهد. این کارآمدترین راه برای بازگرداندن عکس‌های حذف شده برای همیشه از درایوهای داخلی و خارجی است. این برای بازیابی عکس های حذف شده از درایوهای فرمت شده نیز کار می کند. این بهترین نرم افزار برای بازیابی عکس است که اگر می خواهید عکس های پاک شده را در ویندوز بازیابی کنید به آن نیاز خواهید داشت.

رابط کاربری

Photos Recovery یک محصول فوق العاده طراحی شده است تا نیازها را برآورده کند و نمایش را ارزشمند کند. نه تنها از نظر زیبایی شناسی با طراحی تیره رنگ آن دلپذیر است، بلکه استفاده از آن بسیار شهودی است. صفحه اصلی خود به کاربر اجازه می دهد تا نحوه پیگیری روند بازیابی عکس را درک کند.

اولین انتخاب مکان برای اسکن را می توان به راحتی بین هارد دیسک و درایو قابل جابجایی تقسیم کرد. دکمه های رادیویی برای نشان دادن آسان انتخاب برای کاربر قرار داده شده اند. در مرحله بعد، حالت‌های اسکن نیز برای قرار گرفتن در همان صفحه اصلی به وضوح واضح هستند. آن را با همان دکمه های رادیویی برای نشان دادن گزینه انتخاب شده ارائه می شود.

پس از انجام اسکن، می توانید به راحتی Scan Summary را در قسمت بعدی نوار ابزار بررسی کنید. همچنین به شما دو حالت نمایش می دهد – نمای فهرست و نمای درخت. نمای فهرستی برای تمام تصاویر حذف شده اسکن شده در قالب فهرست و نمای درختی برای نمای سلسله مراتبی تصاویر.

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد محصول در بخش About بیابید که سومین بار در Topbar است. بعدی Settings است که جایگاه چهارم را در Topbar دارد و همیشه به راحتی می توان به آن پیمایش کرد. از تنظیمات می توان برای ایجاد تغییرات در تنظیمات کلی ابزار، تغییر فرمت های اسکن تصاویر استفاده کرد.

امکانات
۱.از انواع اصلی منابع ذخیره سازی پشتیبانی می کند

این نرم افزار به خوبی انواع درایوها را اسکن می کند و به لطف چارچوب پیچیده تشخیص سیستم فایل مایکروسافت، به راحتی فایل های شما را بازیابی می کند. Systweak Photos Recovery از یک سیستم فایل جهانی پشتیبانی می کند، به این معنی که هر چیزی که سیستم عامل شما می بیند می تواند به عنوان یک مکان بازیابی بالقوه استفاده شود. این سیستم می تواند انواع دیسک های محلی و قابل جابجایی، درایوهای USB، کارت های حافظه SD و فلش، دیسک های مجازی، آرایه های RAID و فضاهای دیسک را ببیند.

۲. پشتیبانی از فرمت های تصویر متعدد

فرمت‌های تصویر بسیار متفاوتی وجود دارد، و اگر حرفه‌ای باشید و چندین کپی از یک تصویر داشته باشید، ممکن است مشکل باشد. بنابراین، با انتخاب فرمت های تصویر از تنظیمات عمومی قبل از اسکن، انتخاب تصویر مورد نظر خود را می توان آسان کرد.

همچنین از فرمت های شطرنجی اصلی از جمله BMP، JPEG، PNG، GIF، TIFF و حتی RAW پشتیبانی می کند.

۳. نوع اسکن موجود است

Systweak Photos Recovery  دو حالت اسکن را ارائه می دهد. بر اساس نحوه حذف فایل های خود می توانید Quick Scan یا Deep Scan را انتخاب کنید.

اسکن سریع. اگر می‌خواهید فایل‌هایی را که با استفاده از Shift+Delete حذف کرده‌اید، بازیابی کنید، این گزینه را انتخاب کنید. کل فرآیند بسیار سریع است.

بررسی عمیق. اگر نیاز به بازیابی فایل هایی دارید که در نتیجه قالب بندی درایو از دست داده اید، این حالت مفید است. برنامه بخش سیستم را اسکن می کند، بنابراین باید بیشتر منتظر بمانید.

۴. پیش نمایش تصاویر

دو حالت برای پیش نمایش تصاویر داده شده است. نمای لیست برای فهرست منظم تمام تصاویر حذف شده بازیابی شده. نمای درختی برای نمای سلسله مراتبی. پیش‌نمایش تصویر به همراه جزئیات فایل می‌تواند به کاربر در بازیابی تمام تصاویر حذف شده کمک کند.

۵. بازیابی صدا و فیلم

آخرین به روز رسانی نرم افزار به شما در بازیابی فایل های ویدیویی و صوتی از دست رفته همراه با عکس ها کمک می کند. این ویژگی شامل آن را به یکی از بهترین نرم افزارهای بازیابی ویدیو نیز تبدیل می کند. با استفاده از Photos Recovery می توان تمام فایل های رسانه ای را به راحتی در رایانه شما بازیابی کرد.

سرعت

اگرچه نرم افزار بازیابی اطلاعات برای ویندوز عالی است زیرا چندین فرمت فایل را بازیابی می کند، یک نرم افزار اختصاصی بازیابی عکس ها در وقت شما صرفه جویی می کند. زیرا فقط برای جستجوی تصاویر حذف شده در رایانه شما کار می کند. بنابراین، برای یک کار خاص باید یکی از این ابزارها را انتخاب کنید، و Photos Recovery یکی از این ابزارهای عالی است. نه تنها طراحی فوق العاده ای دارد بلکه سرعت بازیابی بسیار خوبی نیز دارد. Photos Recovery به کاربران کمک می کند تا عکس های حذف شده برای همیشه از هارد دیسک های داخلی را بازیابی کنند اما از درایوهای خارجی نیز پشتیبانی می کند.

در نتیجه

Photos Recovery بهترین نرم افزار برای بازیابی عکس ها، فیلم ها و فایل های صوتی است که به دلیل حذف یا فرمت تصادفی درایو از بین رفته اند. این می تواند به راحتی برای هارد دیسک داخلی و همچنین درایوهای خارجی مانند درایوهای فلش USB، کارت های حافظه، هارد دیسک و غیره کار کند. جزئیات تصویر گسترده در خلاصه اسکن به شما یک انتخاب عالی برای درک اینکه آیا می خواهید بازیابی کنید تصویر یا نه .

به نظر من بزرگترین مزیت این نرم افزار این است که می توانید فایل های SD، MMC، XD، MMCmicro، SM، CF، فلش کارت ها و کارت های حافظه آسیب دیده را بازیابی کنید.

نحوه بازیابی عکس های پاک شده با Systweak Photos Recovery

Systweak Photos Recovery نرم افزار بازیابی اطلاعات کاربر پسند است، بنابراین حتی کاربران بی تجربه نیز می توانند به راحتی نحوه عملکرد آن را درک کنند. مراحل توضیح داده شده در زیر را برای بازیابی فایل های خود دنبال کنید:

مرحله ۱. انتخاب محل

پس از نصب نرم افزار، به طور خودکار روی رایانه شما راه اندازی می شود. صفحه اصلی یا انتخاب مکان (محلی که فایل ها از آنجا حذف شده اند) را خواهید دید. مکان خاصی را برای دریافت تصاویر، اسکن و بازیابی فایل های خود انتخاب کنید.

صفحه قبل را بررسی کنید تا نحوه انتخاب مکان (هارد دیسک یا قابل جابجایی) و نوع اسکن (سریع یا عمیق) را بیاموزید. مکانی را که می خواهید فایل خود را از آنجا بازیابی کنید و نوع اسکن را انتخاب کنید. سپس روی «شروع اسکن اکنون» کلیک کنید تا فرآیند بازیابی آغاز شود.

مرحله ۲. نتایج جستجو

پس از پایان اسکن، برنامه فایل های حذف شده را از مکانی که انتخاب کرده اید مرتب می کند. قبل از بازیابی آنها، می توانید پیش نمایش تمام تصاویر حذف شده را مشاهده کنید. سپس، می توانید تصاویری را که می خواهید بازیابی کنید، انتخاب کنید. هر تصویر را به صورت جداگانه انتخاب کنید یا روی “انتخاب همه” کلیک کنید تا همه آنها بازیابی شوند.

مرحله ۳. فرآیند بازیابی را شروع کنید

هنگامی که عکس های لازم را انتخاب کردید، “RECOVER” را فشار دهید و مکانی را انتخاب کنید که می خواهید آنها را در آن ذخیره کنید. چند ثانیه صبر کنید تا فرآیند به پایان برسد.

توجه: فایل ها را در همان درایوی که از آن بازیابی شده اند ذخیره نکنید. در غیر این صورت، منجر به بازنویسی بخش‌های داده می‌شود، بنابراین شانس بازگرداندن تصاویر شما حداقل خواهد بود.

سوالات متداول :
Q1. آیا حذف دائمی عکس ها قابل بازیابی هستند؟

بله، با استفاده از ابزاری مانند Photos Recovery می توانید به راحتی عکس های حذف شده برای همیشه در رایانه خود را بازیابی کنید. همچنین از دستگاه های ذخیره سازی متصل خارجی مانند هارد دیسک، درایو فلش USB و کارت حافظه پشتیبانی می کند.

Q2. آیا می توان عکس ها را پس از فرمت بازیابی کرد؟

بله، برخلاف آنچه که معمولاً در مورد تصاویر حذف شده درک می شود، امکان بازیابی آنها از یک درایو فرمت شده وجود دارد. Photos Recovery قادر است به راحتی تصاویر حذف شده شما را از درایو فرمت شده بازیابی کند.

Q3. آیا ارزش استفاده از Systweak Photo Recovery را دارد؟

قطعاً ارزش استفاده از Photos Recovery توسط نرم‌افزار Systweak را دارد زیرا تمام ویژگی‌های مورد نیاز را دارد تا برای این کار مفید باشد. بازیابی سریع، حالت‌های مختلف اسکن و پیش‌نمایش، پشتیبانی از فرمت‌های تصویری متعدد، مواردی هستند که در آن گنجانده شده‌اند تا ارزش داشتن آن را در ویندوز شما داشته باشند. علاوه بر این، آخرین به روز رسانی به شما کمک می کند ویدیوها و صداهای حذف شده را بازیابی کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11/10/8.1/8/7 (both 32 bit and 64 bit)
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

آموزش فعال سازی نرم افزار

  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • با توجه به توجه به 32 بیتی و یا 64 بیتی بودن سیستم عامل شما، فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و در صورت لزوم جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.