.
Split APKs Installer V4.5 نصب پکیج های اندروید

Split APKs Installer یک نرم افزار کاملا کاربردی می باشد که از مجوزهای ویژه ای استفاده می کند. همچنین قابلیت پشتیبان گیری از داده های شما را نیز دارد. به عبارت ساده تر، شما با کمک این نرم افزار می توانید برنامه هایی با پسوند XAPK,APKS,XAPKS و غیره را به راحتی نصب نمایید. این برنامه ای است که به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که سریع ترین و ایمن ترین دسترسی در اولویت قرار می گیرد. این برنامه در حال اضافه کردن برخی از عملکردهای معمولی جدید و اضافه کردن ویژگی های منحصر به فرد دیگر است. همچنین کاربران می‌توانند قفل منبع را باز کنند تا پیشرفته‌ترین دسترسی را داشته باشند و به لطف آن، اپلیکیشن می‌تواند به منابع مختلف دسترسی داشته باشد.

تهیه نسخه پشتیبان ساده است

Split APKs Installer وظیفه اصلی تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و همچنین سایر فایل های مرتبط را دارد. همه چیز به سرعت اتفاق می افتد و کمک قابل توجهی به حل مشکلات پیش آمده می کند. همچنین شما می توانید یک فایل بزرگ یا یک فایل حاوی داده های گسترده را برای سریع ترین انتقال یا پشتیبان گیری انتخاب کنید.

دسترسی تضمین شده

این برنامه همیشه امن ترین اتصالات ممکن را برای رفع نیازهای کاربران ایجاد می کند. شما همچنین می توانید با استفاده از یک سیستم امنیتی نسبتا کامل از دسترسی مطمئن شوید. همچنین می توانید از قابلیت قفل امنیتی برای برخی داده های حیاتی استفاده کنید و زمانی که اطلاعات عجیب و غریبی را شناسایی کرد، اپلیکیشن به شما اطلاع می دهد.

محدود کردن دسترسی به فایل مشکوک

محدود کردن کاربران برای دسترسی به فایل های مشکوک  یکی از کاربرد های خاص Split APKs Installer است. این برنامه هشدارهای مربوطه را صادر می کند تا به شما کمک کند دسترسی به فایل های ناامن را محدود کنید.  این باعث می شود دستگاه های دسترسی شما ایمن تر از همیشه باشند.

باز کردن قفل دسترسی به منبع

این نرم افزار همیشه به شما کمک می کند تا قفل فایل های مهم را بدون هیچ گونه حق دسترسی خاص به راحتی باز کنید. همچنین کدهای منبع ویژه اضافی را ارائه می دهد که همچنین یک مزیت بزرگ برای دسترسی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.