.
Human Anatomy Atlas v2023.3.00 آناتومی بدن انسان در اندروید

Human Anatomy Atlas 2021 یک مدل کامل آناتومی انسان را به شما ارائه می دهد که به شما امکان می دهد با بدن خود تعامل داشته باشید و تمام جزئیات را بررسی کنید. این برنامه مزایای زیادی نسبت به مدل در آزمایشگاه دارد. ابتدا می توانید هر چیزی را که می خواهید تنها با یک لمس کشف کنید. تمام دانش در مورد بدن انسان در این برنامه گنجانده شده است. دوم، بطور خودکار به روز رسانی می شود. متخصصان پزشکی می توانند چیز جدیدی را در بدن انسان کشف کنند.

Human Anatomy Atlas 2021 یکی از برنامه های برجسته در دسته پزشکی در Google Play است. بسیاری از کارشناسان پزشکی تایید می کنند که این یک برنامه ضروری برای همه دانشجویان و پزشکان است. این نرم افزار یک نمای دقیق از هر قسمت از بدن انسان ارائه می دهد. در حقیقت یک مدل انسانی کامل روی صفحه نمایش شما نمایش داده می شود. برای کاوش جزئیات بیشتر می توانید هر جایی را لمس کنید. از دو انگشت خود برای بزرگنمایی صفحه استفاده کنید. هر بار که قسمت خاصی را لمس می کنید، اپلیکیشن جزئیات و قسمت های مرتبط را نیز به شما نشان می دهد. اگر می‌خواهید در مورد یک عضو خاص بدانید، از نماد “چاقو” برای حذف برخی از قسمت‌ها، استخوان‌ها و رگ‌های خونی اطراف استفاده کنید.

طرز استفاده

شما می‌توانید جزئیات مدل اسکلتی پیش‌فرض را در مورد سیستم گردش خون، رگ‌های خونی، بافت ماهیچه‌ای و پوست اضافه کنید تا یک فرد کامل را در برگه System تشکیل دهید. Human Anatomy Atlas 2021 همچنین مدل های بدن مردانه و زنانه را ارائه می دهد، زیرا بدن زن و مرد تفاوت های زیادی دارد. این نرم افزار با هدف حمایت و کمک به دانش‌آموزان در درک آناتومی انسان، از اکثر محبوب‌ترین زبان‌های جهان از جمله انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، چینی و بسیاری دیگر پشتیبانی می‌کند. شما می توانید به راحتی متون پزشکی را بخوانید و در نتیجه بهتر مطالعه و تحقیق کنید.

گرافیک سه بعدی واقعی و دقیق

تصاویر Human Anatomy Atlas 2021 مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است. برای ارائه شهودی ترین و دقیق ترین نما به کاربر، بر اساس گرافیک های سه بعدی توسعه یافته است که بافت بدن انسان را به طور دقیق شبیه سازی می کند. که تفاوت چندانی با مدل آزمایشگاهی ندارد. دکمه های کنترلی نیز به شکلی منسجم و معقول چیده شده اند و به کاربر کمک می کنند تا به راحتی هر گونه جزئیات را در بدن انسان کشف کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.