.
FastStone Capture 10.0 + Portable تهیه اسکرین شات و تصویربرداری از صفحه نمایش

FastStone Capture یک برنامه چند منظوره است که هم برای گرفتن اسکرین شات از صفحه نمایش و هم فیلمبرداری با ویرایش بعدی آن ها است. به شما امکان ویرایش و مشاهده فایل های گرافیکی را می دهد.

ویرایشگر گرافیکی داخلی با کاربری آسان به شما امکان می دهد بچرخید اندازه، عمق رنگ را تغییر دهید. قطعات را برش دهید و سایر عملیات را با تصویر انجام دهید.
این برنامه از گرفتن اسکرین شات از کل صفحه وب پشتیبانی می کند. حتی اگر در مرورگر پیمایش شده باشد. امکان افزودن کتیبه ها، امضاها، فلش های اشاره گر و واترمارک به اسکرین شات ها وجود دارد.
علاوه بر این، با کمک برنامه می توانید مانیتوری را که روی صفحه در حال رخ دادن است در یک فایل ویدئویی ضبط کنید. عکس‌های فوری حاصل می‌توانند ایمیل شوند، در وب‌سایت شما آپلود شوند، در Word، PowerPoint تولید و برای چاپ ارسال شوند.

این برنامه با انواع مختلفی از عکس‌برداری ارائه می‌شود

به‌عنوان مثال: می‌تواند تمام صفحه، پنجره فعال فعلی، یک ناحیه مستطیلی از صفحه، یک منطقه با دست آزاد. حتی یک پنجره اسکرول را بگیرد، که برای به دست آوردن تصویری از یک وب طولانی بسیار عالی است.

 

و اگر یک تصویر کافی نیست، FastStone Capture همچنین می‌تواند فعالیت‌های روی صفحه را ضبط کند، با صدا کامل شود و آن را به‌عنوان ویدیو ذخیره کند.

به طور پیش فرض عکس های شما به ویرایشگر FastStone ارسال می شود. در اینجا می‌توانید یک تصویر را برش دهید. بچرخانید یا اندازه آن را تغییر دهید، آن را واضح کنید، روشنایی یا رنگ‌ها را تغییر دهید، خطوط، اشکال، برجسته‌سازی، واترمارک و موارد دیگر اضافه کنید.

اما اگر به هیچ پردازشی نیاز ندارید، می‌توانید به FastStone Capture بگویید که تصاویر شما را مستقیماً به فایل‌ها ارسال کند (این برنامه قادر است نام فایل‌ها را به صورت خودکار تولید کند)، کلیپ بورد. چاپگر، ایمیل ها، اسناد Word یا PowerPoint و موارد دیگر.

هر کجا که نگاه کنید مجموعه ای از موارد اضافی وجود دارد: انتخابگر رنگ، ذره بین صفحه، خط کش صفحه نمایش، پشتیبانی از چند مانیتور و موارد دیگر. با این حال، این برنامه به طرز شگفت‌انگیزی جمع و جور باقی می‌ماند و در هنگام اجرا در پس‌زمینه، کمتر از ۵۰۰ کیلوبایت مصرف می‌کند، و حتی زمانی که فعال است، کمتر از آن مصرف می‌کند.

FastStone Capture کاستی‌های رایج برنامه‌های ضبط صفحه را برطرف می‌کند، و ویژگی‌ها و گزینه‌های مورد نیاز شما را در یک رابط کاربری آسان جمع‌آوری می‌کند که دست و پا گیرترین کارها را ساده می‌کند، از جمله این شامل انتخاب تنها قسمت‌هایی که می‌خواهید ذخیره کنید، تغییر اندازه و ویرایش می‌شود. تصویر، انتخاب فرمت فایل و مقصد، نوشتن شرح، نامگذاری و سازماندهی نتایج نهایی.

 

نمای کلی FastStone Capture

FastStone Capture یک نرم افزار بصری است که به شما امکان می دهد اسکرین شات هایی با کیفیت بالا بگیرید. هر چیزی را روی صفحه نمایش بگیرید و ضبط کنید. این ابزار نه تنها به شما اجازه می‌دهد تا اسکرین‌شات‌های دقیق و دقیق بگیرید. بلکه یک بخش ویرایشگر را نیز فراهم می‌کند که به شما امکان می‌دهد صفحه‌ای را که گرفته‌اید ویرایش کنید.

سپس می‌توانید اندازه آن را تغییر دهید، آن را برش دهید، واضح‌تر کنید، جلوه‌ها یا زیرنویس‌ها را به‌عنوان خطوط، متن، فلش‌ها یا زیر قسمت‌هایی که بیشتر مورد علاقه‌تان هستند خط بکشید، بنابراین اسکرین‌شات‌های خود را منحصربه‌فرد و واقعاً جذاب کنید.

هنگامی که محافظ صفحه خود را ایجاد و ویرایش کردید، FastStone Capture آن را در فرمت‌های BMP، GIF، JPEG، PCX، PNG، TGA، TIFF و PDF ذخیره می‌کند. و سپس می‌توانید آن را در یک سند Word یا PowerPoint وارد کنید. یا مستقیماً در وب سایت خود آپلود کنید.

ویژگی های FastStone Capture
پنل ضبط صفحه:

شما به راحتی می توانید از طریق کلیدهای میانبر به ابزارهای تصویربرداری از صفحه دسترسی داشته باشید

سیستم ضبط صفحه:

از پنجره ها، منوها، اشیا اسکرین شات بگیرید یا آزادانه آنچه را که بیشتر به آن علاقه دارید انتخاب کنید

Screen Activity Recording System:

تمام فعالیت ها مانند حرکات مختلف ماوس، کلیک های ماوس، صدای میکروفون و غیره را ضبط می کند.

ویرایشگر ویدیوی داخلی:

اسکرین شات های گرفته شده را ویرایش کنید. جلوه ها را اعمال کنید. قسمت های خاصی را برش دهید. قسمت هایی را که بیشتر به آن علاقه دارید برجسته کنید.

تبدیل در GIF:

محافظ صفحه نمایش را مستقیماً از برنامه به GIFهای متحرک تبدیل کنید

ذخیره خودکار:

خروجی خود را در محبوب ترین فرمت ها مانند BMP، GIF، JPEG، PCX، PNG، TGA، TIFF و PDF ذخیره کنید.

آموزش رایگان:

چندین راهنما در وب سایت موجود است تا کاربران را برای استفاده بهتر از این ابزار راهنمایی کند.

نکات برجسته از FastStone Screen Capture
اضافه کردن واترمارک

می‌توانید واترمارک سفارشی‌شده را به راحتی به اسکرین‌شات‌های خود اضافه کنید. FastStone Screen Capture همچنین ویژگی هایی را برای اضافه کردن واترمارک روی تصاویری که به صورت محلی ذخیره کرده اید ارائه می دهد.

ضبط فعالیت های روی صفحه

  ضبط کننده صفحه FastStone به شما کمک می کند تا انواع فعالیت های روی صفحه را ضبط کنید. ویرایشگر ویدیو با ارائه گزینه هایی برای افزودن حاشیه نویسی، فیلترها و موارد دیگر به شما کمک می کند تا ویدیو را بداهه سازی کنید. حتی می توانید فایل های ویدئویی ضبط شده را به فرمت های GIF تبدیل کنید.

ضبط اسکرول

  این یک ویژگی رایج است که می توانید در انواع ابزارهای اسکرین شات پیدا کنید. این به شما کمک می کند تا صفحات وب طولانی یا اسناد را در رایانه خود ضبط کنید

ویرایشگر داخلی تصویر/ویدئو – FastStone Screen Capture با یک ابزار از پیش نصب شده برای ویرایش اسکرین شات ها و ویدیوهایی که در ویندوز گرفته اید ارائه می شود.

سفارشی کردن مکان پیش‌فرض

  یک مکان پیش‌فرض برای ذخیره خودکار تصاویر و ویدیوهای خود اختصاص دهید. به تنظیمات بروید، ذخیره خودکار را انتخاب کنید، یک پوشه خروجی را انتخاب کنید و سپس فایل های خود را به طور خودکار ذخیره کنید.

جلسات ضبط ویدیویی و صوتی

این برنامه به شما امکان می دهد به صورت دستی منطقه ضبط را انتخاب کنید، نوار وظیفه را نادیده بگیرید یا بر روی یک منطقه خاص تمرکز کنید. افزودن ضبط صدا اختیاری است و در صورت فعال بودن، می توانید منبع مورد نظر را انتخاب کنید یا منابع بیشتری را به طور همزمان انتخاب کنید (مانند میکروفون و بلندگو).

البته، عناصر دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید در طول جلسه ضبط ویدیو پنهان/نمایش دهید، عناصری مانند نشانگر ماوس، برجسته‌ترین کلیک‌های ماوس، و غیره. صحنه، و همچنین می‌توانید اعلان‌های ضبط خود را بر اساس دستورالعمل‌های بصری یا صداها تنظیم کنید (مثلاً هنگام ضبط، یک حاشیه سبز رنگ نازک/عادی و چشمک‌زن برای ناحیه ضبط‌شده اضافه کنید).

امکانات اضافی برای مدیریت فایل ها، سفارشی کردن محیط و مدیریت خروجی ها

این برنامه برای کاربرانی که می‌خواهند راهنماها/راهنماهای راهنما ایجاد کنند، برای معلمان و دانش‌آموزان، برای استفاده در دفتر، و حتی برای طراحی پروژه‌ها یا ارائه‌های شخصی خوب مناسب است. در میان ویژگی‌های FastStone Capture، می‌توانید انتخابگرهای رنگ برای دقت رنگ، گزینه‌های ادغام یا تبدیل چند فایل (به PDF)، مدیر و ویرایشگر واترمارک، یا روش‌های کاهش رنگ خاص، بر اساس تعداد بیت‌ها (مثلاً تصویر با ۲۵۶ رنگ) پیدا کنید. – ۸ بیت، ۱۶ رنگ – ۴ بیت، و تا ۲ رنگ – ۱ بیت).

یکی از با ارزش‌ترین گزینه‌های این ابزار، سفارشی‌سازی کامل کلید میانبر (که امکان تنظیم سریع محیط را فراهم می‌کند)، در کنار اتصال سرور FTP، برای ارسال محتوا به سرور است.

مدیریت کامل محتوا و محیط ویرایش اداری

FastStone Capture یک اپلیکیشن سبک وزن و با کاربری آسان است. این ابزار از همه فرمت‌های تصویر شناخته شده پشتیبانی می‌کند، دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های ویرایش مفید است، امکان مدیریت واترمارک و ادغام صفحه/تصویر را فراهم می‌کند. علاوه بر این، به شما امکان می‌دهد فایل‌ها را مستقیماً به OneNote، Word، Excel، PowerPoint یا به وب (از طریق FTP) ارسال کنید و به شما امکان می‌دهد به راحتی صفحه را ضبط کرده و عکس‌های صفحه نمایش خود را حاشیه‌نویسی کنید.

در نتیجه

FastStone Capture می‌تواند هر چیزی را که نیاز دارید به دست بیاورد، آن را به سرعت از طریق یک ویرایشگر قدرتمند پردازش کند، و موارد اضافی غیرعادی مانند ضبط ویدیو و صادرات PDF را اضافه کند، در حالی که خواسته‌های خود را از منابع سیستم شما به حداقل می‌رساند. اگر به دنبال ابزار ضبط صفحه هستید، توصیه می کنیم ابتدا این ابزار را امتحان کنید.

سوالات متداول:
FastStone Capture چیست؟

این برنامه یک ابزار سبک وزن و در عین حال همه کاره برای ضبط صفحه نمایش است که به شما امکان می دهد تقریباً از هر چیزی که ممکن است نیاز دارید عکس بگیرید و حاشیه نویسی کنید.

FastStone Capture چه ویژگی هایی دارد؟

به راحتی می توان باور کرد که FastStone Capture بر اساس نامش تنها یک نرم افزار تصویربرداری است. در حالی که این عنصر را به خوبی انجام می دهد. دسترسی به یک ویرایشگر ویدیوی یکپارچه، مبدل فایل و ویرایش اولیه تصویر را نیز فراهم می کند. در این، می‌توانید به راحتی از صفحه‌نمایش عکس بگیرید. اسکرین‌شات بگیرید. تمام فعالیت‌های روی صفحه را ضبط کنید و تمام فیلم‌ها و عکس‌ها را در ویرایشگر ویدیو ویرایش کنید. می توانید اسکرین شات ها را در قالب های مختلف صادر کنید. با این حال، صادرات ویدئو محدود به فرمت WMV است، که بسته به نحوه استفاده از فایل ممکن است نیاز به تبدیل داشته باشد.

آیا ویژگی های دیگری وجود دارد؟

پس از به دست آوردن یک اسکرین شات، می توانید تصویر را با استفاده از ابزارهای مختلف ویرایش کنید. می‌توانید اندازه را تغییر دهید. عنوان اضافه کنید. جلوه‌های ویژه اعمال کنید، شکل‌ها را بکشید، و نواحی را برجسته کنید که جلب توجه به قسمت‌های خاصی در اسکرین‌شات‌ها بسیار مفید است. FastStone Capture همچنین دارای گزینه های ذخیره خودکار و پشتیبانی از میانبرهای صفحه کلید قابل تنظیم است که به کاربران امکان می دهد با فشار دادن یک دکمه با عکس گرفتن از صفحه نمایش خود آشنا شوند.

آیا FastStone Capture ایمن است؟

علیرغم ظاهر وب سایت آنها، FastStone Capture یک محصول قانونی است که دانلود آن بی خطر است. این یک سری از نسخه ها را پشت سر گذاشته است و FastStone به طور مداوم به روز رسانی های نرم افزار را ارائه می دهد. مطمئن شوید که نرم افزار را فقط از منابع معتبر دانلود کنید. FastStone همچنین آشکارا یک آدرس ایمیل را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد در پرس و جوهای پشتیبانی خود ایمیل ارسال کنند، کاری که معمولاً توسط وب سایت ها یا ارائه دهندگان هرزنامه انجام نمی شود.

FastStone Capture یک ابزار قدرتمند، سبک و در عین حال با امکانات کامل برای ضبط صفحه نمایش و ضبط کننده ویدیوی صفحه است. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی هر چیزی را روی صفحه از جمله پنجره ها، اشیاء، منوها، تمام صفحه، مناطق مستطیلی/دست آزاد/ثابت و همچنین پیمایش پنجره ها/صفحات وب روی صفحه ضبط کنید و حاشیه نویسی کنید.

همچنین به شما امکان می دهد تمام فعالیت های صفحه نمایش از جمله تغییرات روی صفحه، صحبت از میکروفون، حرکات ماوس و کلیک ها را در فایل های ویدئویی بسیار فشرده ضبط کنید. شما می توانید انتخاب کنید که عکس ها را به ویرایشگر، فایل، کلیپ بورد، چاپگر، ایمیل، سند Word/PowerPoint ارسال کنید یا آنها را در وب سایت خود آپلود کنید.

ابزارهای ویرایش FastStone Capture چیست 

ابزارهای ویرایش شامل حاشیه نویسی (متن، خطوط پیکان، برجسته)، تغییر اندازه، برش، تیز کردن، واترمارک، اعمال جلوه های لبه و بسیاری موارد دیگر است. سایر ویژگی ها عبارتند از اسکن تصویر، کلیدهای میانبر سراسری، تولید خودکار نام فایل، پشتیبانی از ویرایشگرهای خارجی، انتخابگر رنگ، ذره بین صفحه نمایش، خط کش صفحه نمایش و خط کش.

تصاویر و ویدیوها با چه فرمتی ذخیره می شوند

FastStone Capture تصاویر را در فرمت های BMP، GIF، JPEG، PCX، PNG، TGA، TIFF و PDF ذخیره می کند. ضبط کننده صفحه داخلی فیلم ها را با فرمت WMV (ویندوز مدیا ویدیو) ذخیره می کند. FastStone Capture به شما این امکان را می‌دهد تا آنچه را که می‌خواهید، از پنجره‌های فعال گرفته تا قسمتی از صفحه که توسط کاربر تعیین شده است، بگیرید یا یک صفحه ضبط شده ایجاد کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  •  فایل Keygen را به صورت Run As Administrator اجرا کنید.
  • نرم افزار را بوسیه اطلاعات از Keygen اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.