Clip Studio Paint EX یک برنامه طراحی با ویژگی های کامل است که به طور خاص بهینه شده است تا هنرمندان مانگا و کمیک را قادر سازد به راحتی الهام خود را درک کنند و به سرعت تصاویر خود را با کمک ابزارها و جلوه های ساده طراحی، تکامل و نهایی کنند. این برنامه طراحی دیجیتال مستقل که بر روی پلتفرم محبوب Clip Studio Paint ساخته شده است، تمام ابزارهای لازم را که به طور مرتب توسط تصویرگران از سراسر جهان استفاده می شود را جمع آوری می کند و آنها را قادر می سازد تا بدون زحمت بر روی طراحی کمیک، مانگا، تصاویر تمرکز کنند. رمان‌های گرافیکی و محیط‌های سبک‌شده بدون مواجهه با مشکلات رابط کاربری، ابزارها، خدمات و سایر موانع.

فرآیند ترسیم را می‌توان با ورودی‌های ماوس و لمسی روی رایانه شخصی انجام داد، و اگر در حال حرکت احساس الهام می‌کنید، حتی می‌توانید این برنامه را دقیقاً در پلتفرم آی‌پد اپل در دسترس قرار دهید. پس از اتمام طراحی، رنگ‌آمیزی، ترکیب و انجام کارهای نهایی، کاربران می‌توانند به ابزار جامع صادرات دسترسی داشته باشند که نقاشی آنها را برای استفاده در پروژه‌های خاص شما، ذخیره در ذخیره‌سازی طولانی مدت، اشتراک‌گذاری فوری در شبکه‌های اجتماعی و موارد دیگر آماده می‌کند.

دارایی ها و ویژگی ها Clip Studio Paint EX:
برنامه نقاشی انعطاف پذیر

Clip Studio Paint یک برنامه نقاشی انعطاف پذیر است که به شما امکان می دهد تصاویر و جوهر را با استفاده از ابزارهای آن رندر کنید. استفاده از آن آسان است و با بسیاری از براش ها و ابزارهای سفارشی برای ارائه تصاویر مختلف بر اساس نیازهای شما ارائه می شود.

همچنین می‌توانید از ClipStudioPaint برای اصلاح مدل‌های سه بعدی، پس‌زمینه‌ها، ایجاد نقاشی از روی تصاویر و ساخت کتاب‌های کمیک استفاده کنید. علاوه بر این، اشتراک Clip Studio دارای قیمت رقابتی است و از آنجایی که انعطاف پذیر است، برای کاربران مبتدی و با تجربه ایده آل است.

برنامه همه کاره برای انیمیشن

در حال حاضر بیش از ۳ میلیون کاربر در سراسر جهان وجود دارد که ClipStudio را به یکی از برترین برنامه های بازار برای طراحی و نقاشی تبدیل می کند. در میان هنرمندان طنز، هنرمندان مانگا، به ویژه برای نقاشی و طراحی محبوب است. این همچنین یک برنامه همه کاره برای انیمیشن است و با عملکردهای مداد، می توانید خلاقیت های منحصر به فرد و حرفه ای خود را تغییر داده و بسازید.

دارای تعداد زیادی براش همراه با ابزارهای متعدد

Clip Studio Paint EX با تعداد زیادی براش همراه با ابزارهای مداد، خودکار و نشانگر برای استفاده شما ارائه می شود. اگر هزینه آن چیزی است که هنوز آماده نیستید آن را بپذیرید، می توانید Clip Studio Paint Pro مقرون به صرفه تر را خریداری کرده و در تاریخ آینده ارتقا دهید. همه هنرها و پروژه‌های ایجاد شده در Pro با EX سازگار هستند. در واقع، می‌توانید فایل‌ها را از اکثر برنامه‌های تصویرسازی یا هنری دیگر وارد و تنظیم کنید. به عنوان مثال، ما یک فایل PSD را وارد کردیم و توانستیم به همان لایه‌ها دسترسی داشته باشیم و بالای آن‌ها نقاشی کنیم.

مدل های سه بعدی

علاوه بر ابزارهای طراحی، می‌توانید پس‌زمینه‌های از پیش ساخته، کاراکترها و جلوه‌های ویژه را نیز در تب Assets بیابید. یکی از ویژگی های بسیار چشمگیر، مدل های سه بعدی Clip Studio Paint EX است. این فیگورهای اندازه کامل قابل استفاده هستند، بنابراین می‌توانید آنها را در موقعیت‌های پیچیده قرار دهید و سپس روی آنها بکشید تا به صحنه‌ها و شخصیت‌های شما کمک کند متناسب‌تر و قابل باورتر به نظر برسند. می توانید یک قدم جلوتر بروید و تصاویر و مدل ها را نیز متحرک کنید. یک کتابخانه دارایی بزرگ در دسترس همه کاربران Clip Studio است که بیش از ۱۰۰۰۰ مؤلفه رایگان دارد و بسیاری دیگر با هزینه اندک در دسترس هستند. اگر روی پروژه های بزرگتر کار می کنید، می تواند یک صرفه جویی در زمان واقعی باشد.

تصاویر ساخته شده با این نرم افزار کمیک را می توان در رایج ترین فایل های تصویری موجود ذخیره، وارد و صادر کرد. این بدان معناست که تصاویر شما را می توان بدون نگرانی در مورد سازگاری در برنامه های مشاهده مختلف شناسایی و باز کرد. فایل های Clip Studio Paint را می توان با فرمت های BMP، JPEG، PNG، TGA، TIFF و PICT ذخیره کرد. حتی می توانید کار خود را صادر کنید تا با فرمت های خاص Kindle سازگار باشد.

رابط کاربری

یکی از پیشرفت‌های کلیدی معرفی شده در Clip Studio Paint EX یک رابط کاربری بازطراحی شده است که دسترسی سریع‌تر و آسان‌تر به ابزارها و ویژگی‌های محبوب را فراهم می‌کند. توسعه دهندگان همچنین توجه ویژه ای به گزینه های سفارشی سازی فضای کاری پیشرفته دارند. از جمله هنرمندان می توانند بافت های سطحی خود را ایجاد کنند و با اشکال و اندازه برس ها آزمایش کنند. به کاربران ابزارهای راحت تر و قدرتمندتر برای رنگ آمیزی طرح های سیاه و سفید و ابزار بهبود یافته Air Brush ارائه می شود. ذکر ویژه مستحق پشتیبانی گسترده برای گرافیک برداری و اشیاء سه بعدی است. این محصول بر اساس یک موتور جدید فناوری ۶۴ بیتی ساخته شده است. صاحبان رایانه های مدرن از پشتیبانی از مقدار زیادی رم و پردازنده های چند هسته ای قدردانی می کنند.

ابزاری برای هنر

برای روشن بودن، این برنامه فقط برای هنرمندان مانگا نیست. مجموعه ابزار متنوع آن از کاربرانی استقبال می کند که در انواع هنرها سرگرم هستند. نرم‌افزار برای تسهیل ایجاد مانگا نادرتر است. و بنابراین یافتن آن سخت‌تر است . به همین دلیل است که می‌خواستم توجه را به آن بخش جلب کنم. توسعه‌دهنده حتی دو نسخه مجزا را برای پاسخگویی بهتر به کاربران خاص ارائه می‌کند: نسخه Pro عمدتاً برای هنر عمومی‌تر طراحی شده است. در حالی که نسخه Ex به دنبال کمک به هنرمندان در ایجاد مانگا، کمیک، وب‌تون‌ها و همچنین انیمیشن‌ها است.

با این وجود، این بدان معنا نیست که کاربران نسخه Pro نمی‌توانند کمیک یا چیزی شبیه به آن بسازند. فقط نسخه Ex قرار است پرمیوم‌ترین پیشنهاد باشد و ویژگی‌های اضافی و پیشرفته‌تری را ارائه دهد. صرف نظر از این، نرم افزار راه های متعددی را برای شروع ایجاد ارائه می دهد: انتخاب قلم مو سخاوتمندانه است، و همه چیز را می توان به ریزترین سطوح سفارشی کرد. قلم‌ها، مدادها و قلم‌ها اشکال و اشکال مختلفی دارند و برای همراهی آن‌ها، ایربراش، تزئینات و همچنین ابزارهای ترکیبی به راحتی در دسترس هستند.

جالب اینجاست که هر زمان که می‌خواستم از ابزارهای مرتبط با انیمیشن اضافه کنم یا از آن استفاده کنم. برنامه فوراً روی دسک‌تاپ خراب می‌شد، بنابراین آزمایش در این زمینه به دلیل عملکرد باگ‌تر برنامه نسبتاً محدود بود.

در نتیجه

Clip Studio Paint EX بهترین نرم افزار کتاب کمیک موجود در حال حاضر است و هم برای متخصصان و هم برای سازندگان مبتدی مناسب است. این ابزارها، ویژگی‌ها و دارایی‌های از پیش ساخته شده زیادی برای تقویت خلاقیت شما دارد، از جمله برس‌ها، بردارها و ابزارهای شطرنجی. همچنین به شما امکان می دهد در لایه ها ویرایش کنید، ابزارهای براش خود را ایجاد کنید و موارد دیگر. اگر تخیل شما به موانعی برخورد کرد یا فقط می‌خواهید کمیک‌ها را سریع‌تر بسازید. می‌توانید از طرح‌بندی‌های صفحه و شخصیت‌های از پیش طراحی‌شده استفاده کنید. یا از مدل‌های سه‌بعدی ژست بگیرید. Clip Studio Paint EX همچنین به شما امکان می دهد به راحتی بالون های کلمه ایجاد کنید. و دارای عملکردهای مدیریت صفحه و ویرایش متن زیادی است که به شما کمک می کند پروژه ها را پیگیری کرده و آنها را منتشر کنید.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید
yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen
قرار دادن نرم افزار در فایروال ویندوز
سوالی دارید؟ انجمن سایت سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود به انجمن مراجعه کنید
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد و به انجمن مراجعه کنید

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.

 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت، soft98 را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از سافت ۹۸ با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.


نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید