فروش نهال بادام

برای عکاسان معمولی و نیمه حرفه ای، ACDSee Photo Studio Ultimate یک مقدمه عالی برای دنیای ویرایش RAW است. دارای ابزارهای سازمانی عالی برای مدیریت یک کتابخانه تصویر در حال رشد است و قابلیت ویرایش RAW نیز به همان اندازه قادر است. ویژگی‌های ویرایش مبتنی بر لایه می‌توانند کمی از اصلاحات بیشتری استفاده کنند و احتمالاً جایگزین فتوشاپ به عنوان استاندارد نرم‌افزار دستکاری تصویر نخواهند شد، اما با وجود برخی مشکلات جزئی رابط کاربری هنوز کاملاً قابل و کار هستند.

 

به طور کلی، گنجاندن همه این ویژگی‌ها در یک برنامه، گردش کار جذاب و جامعی را ارائه می‌کند، اگرچه ممکن است به اندازه کافی برای رضایت یک حرفه‌ای سخت‌گیر نباشد. متخصصانی که قبلاً یک گردش کار مبتنی بر Lightroom را اتخاذ کرده‌اند، بهتر است با آن تنظیمات بمانند، اگرچه هر کسی که به دنبال جایگزینی با کیفیت حرفه‌ای است باید به DxO PhotoLab یا Capture One Pro نگاهی بیندازد.

رابط کاربری

رابط گرافیکی ACDSee Photo Studio Ultimate در برگه ها سازماندهی شده است که هر کدام مربوط به ویژگی خاصی است. که هر زمان که بخواهید قابل دسترسی است. یعنی می‌توانید فایل‌های گرافیکی را در رایانه شخصی خود مرور کنید. تصاویر را مشاهده کنید. جلوه‌های ویرایشی مختلف را اعمال کنید. یا فایل‌ها را در حساب ACDSee 365 خود آپلود کنید.

این نرم افزار شامل پنج حالت در یک رابط واحد است تا یک گردش کار یکپارچه را از انتخاب تصویر تا پردازش خام و سپس ویرایش و دستکاری تصویر ارائه دهد. اینها عبارتند از مدیریت، رسانه، مشاهده، توسعه و ویرایش. مدیریت و رسانه به راحتی می توانند در یک حالت واحد ترکیب شوند تا رابط کاربری که به طور مستقیم طراحی شده است را ساده کند، جایی که سادگی با وجود تعداد زیادی از ابزارها، کنترل ها و فیلترهای موجود در حالت های توسعه و ویرایش حفظ می شود.

مانند نسخه های قبلی Photo Studio Ultimate، حالت های مدیریت و توسعه همچنان چشمگیرترین جنبه های نرم افزار هستند. اینها فهرست نویسی عالی تصویر و کنترل پردازش خام بین آنها را ارائه می دهند. و از نظر کنترل‌های پردازش خام موجود، همه چیزهایی که نیاز دارید از جمله تنظیمات تصویر، تنظیمات موضعی، اصلاحات لنز و موارد دیگر در دسترس است.

حالت ویرایش معادل Photoshop و Affinity Photo است که طیف وسیعی از تنظیمات از جمله لایه ها را ارائه می دهد. در اینجا می توانید به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کنید، اما این حالت به اندازه عناصر Adobe Photoshop کاملاً مشخص نیست. با این حال، ویژگی جدید پرتره هوش مصنوعی عملکرد پیشرفته ای را ارائه می دهد که می تواند برای عکاسان پرتره جذاب باشد. حالت ویرایش در حال بهبود است، اما هنوز راه زیادی برای مطابقت با عملکرد Photoshop و Affinity Photo دارد.

چهره هوش مصنوعی ACDSee Photo Studio Ultimate

Face AI جذاب ترین عنصر این برنامه جدید است و من مشتاقانه منتظر بودم ببینم چه کاری می تواند انجام دهد. این قسمت از برنامه در قسمت Edit زندگی می کند و با کلیک روی AI Face Edit تصویر شما در یک رابط جدید مخصوص این کار بارگیری می شود. بخش هوش مصنوعی برنامه این است که یک چهره یا تعدادی از چهره ها را در کادر تشخیص می دهد و ویژگی های کلیدی هر کدام را شناسایی می کند.

چشم ها، ابروها، بینی، چانه، خطوط فک و گونه ها شناسایی و نقشه برداری می شوند، بنابراین ویژگی های هر کدام قابل تنظیم است. چشم ها را می توان کمی بیشتر باز کرد، گشاد کرد، باریک کرد، بلند کرد، کنار هم آورد یا با فاصله بیشتر و سفید کرد. ما حتی می‌توانیم جهتی را که آن‌ها به آن نگاه می‌کنند تغییر دهیم – البته متأسفانه نه به‌صورت جداگانه. چین و چروک دور چشم را می توان از بین برد و کیسه ها را کاهش داد.

بقیه صورت را می توان لاغر یا حجیم کرد، بلندتر یا کوتاه تر کرد، پیشانی ها را کشیده، چانه ها را کاهش داد و خطوط فک را کم و بیش ناهموار کرد. در واقع، شما می توانید ظاهر شخصی را آنقدر تغییر دهید که به سختی شبیه آنها به نظر می رسد، اما در عین حال با تغییرات جزئی و انقباضات می توانیم یک بیان ناخوشایند را تعدیل کنیم یا کاری کنیم که فردی که روز بدی دارد به نظر برسد که خوب خوابیده است. هیدراته نگه داشته اند و انگار به طور منظم فست فود نمی خورند.

اگر تنظیمات کمی بی‌طرف به نظر می‌رسند، می‌توان نقشه‌برداری برنامه از صورت را بررسی و تصحیح کرد، در صورتی که مو، کلاه یا انسداد دیگری فرآیند تشخیص را اشتباه گرفته باشد.

لروم انجام تغییرات ملایم

مانند بسیاری از دستکاری‌های تصویر، متوجه شدم که کمتر، بیشتر است و اگر می‌خواهید انسانتان انسان به نظر برسد، تغییرات متوسطی که ممکن است حتی توسط بهترین دوستانش هم متوجه نشوند مؤثرترین هستند. کیسه ها و خطوط را می توان به جای از بین بردن، فروکش کرد و چهره ها را لاغر کرد. یا به روزهای سالم تر تبدیل کرد. تا زمانی که این نگرش را حفظ کنید، سوژه شما خوب به نظر می رسد و همچنان قابل تشخیص است، اما نرم افزار نیز می تواند به طور موثر کار کند.

به محض اینکه سعی می کنید تغییرات چشمگیری ایجاد کنید. هوش مصنوعی بیش از آنکه هوشمند باشد، مصنوعی می شود و تغییرات شما تأثیر مخربی خواهد داشت. با در نظر گرفتن این موضوع، معیارهای قدرت تنظیم را می توان کمی کاهش داد تا تغییرات کوچکتر آسان تر شود.

همچنین ممکن است هنگام تغییر ابروهای عینک‌گذاران احتیاط کنید زیرا نرم‌افزار گاهی اوقات به جای ابروها، شکل فریم‌ها را تنظیم می‌کند. این که ابزار Skin Smoothing با Face AI ادغام نشده است کمی احمقانه به نظر می رسد تا بتواند به جای صاف کردن کل تصویر، تشخیص دهد که چه چیزی را صاف کند.

ابزارهای ویژه بزرگنمایی و ویرایش ACDSee Photo Studio Ultimate:

حالت ویرایش استودیو عکس ACDSee جایی است که ابزارهایی مانند واترمارک، روتوش و متن را بیش از حد پیدا می کنید. در پایین پانل سمت چپ لیست طولانی از ابزارها وجود دارد. در بخش «ویرایش» تعدادی ابزار توسعه پیدا خواهید کرد، اما من طرحی را ترجیح می‌دهم که ابزارها را در جایی که باید باشند نگه می‌دارد و ظاهر دوستانه‌تری به عملکرد ویرایش می‌دهد.

ابزار Smart Erase

این مدل دارای یک ویژگی جدید است – ابزار Smart Erase که می توان آن را با ابزار Content-Aware Fill فتوشاپ مقایسه کرد که اشیاء ناخواسته را به طور خودکار از یک عکس حذف می کند.

ابزار Dehaze

ابزار Dehaze عملکرد خوبی داشت اما به نظر می رسد کنتراست را بیش از آنچه باید افزایش دهد. چیزی که آن را از ابزار Adobe متمایز می کند این است که شما فرصت دارید مه بسیار واقعی را اضافه کنید. با اصلاحات خودکار DxO PhotoLab، بهترین عملکرد را در از بین بردن مه از جعبه دارد و همانطور که ACDSee و Adobe انجام می دهند، رنگی را معرفی نمی کند.

عکاسان پرتره از ابزار Skin Tune استفاده می کنند. این مجموعه شامل سه ابزار Glow، Smoothing و Radius می باشد. یکی از مواردی که دوست دارم در این ابزار گنجانده شود نمای قبل و بعد است.

حالت ویرایش دارای عملکرد حذف نویز است و نویز را به درستی صاف می کند. با این حال شما باید آن را به چشم بیاورید زیرا گزینه خودکار وجود ندارد. با این حال، یک گزینه View بسیار جالب وجود دارد که فقط نویز را در مقیاس خاکستری نشان می دهد. نسخه به روز شده ابزار تبدیل سیاه و سفید عالی است و دارای نوار لغزنده برای هشت رنگ مختلف است. با این حال، برای تبدیل B&W، من دوست دارم تنظیمات از پیش تعیین شده را ببینم.

جلوهای ویژه

تعداد جلوه های ویژه هنری شامل اورتون، گرانج و شیشه ویترای 22 عدد است. این افکت‌ها مانند فتوشاپ هستند و کار کردن با آن‌ها سرگرم‌کننده است، اما فیلترهای Al که به‌طور هوشمندانه ون گوگ را اعمال می‌کنند، و همچنین سبک‌های هنرمندان دیگر، وجود ندارند. علاوه بر این، ویرایش‌های شما می‌تواند به‌عنوان اکشن‌ها ضبط شود، یا می‌توانید از اکشن‌های پیش‌ساخته‌ای استفاده کنید که محو، سبک‌های فیلم، دانه‌بندی و موارد دیگر را اعمال می‌کنند. این برنامه از افزونه ها نیز پشتیبانی می کند.

سازمان و مدیریت کتابخانه

Photo Studio طیف عالی از گزینه های سازمانی را ارائه می دهد. اگرچه نحوه چیدمان آنها کمی غیرمعمول است. از پنج ماژول موجود در برنامه، سه ماژول ابزار سازمانی هستند: مدیریت، عکس‌ها و مشاهده.

ماژول مدیریت تعامل عمومی کتابخانه شما را پوشش می دهد، جایی که شما تمام برچسب گذاری، پرچم گذاری و ورود کلمه کلیدی خود را انجام می دهید. شما همچنین می توانید طیف وسیعی از وظایف ویرایش دسته ای را انجام دهید، تصاویر خود را در یک سری خدمات آنلاین از جمله Flickr، Smugmug و Zenfolio آپلود کنید و نمایش اسلاید ایجاد کنید. من این ماژول را بسیار مفید و جامع یافتم، و بسیاری از ویرایشگرهای RAW دیگر می‌توانند یادداشت‌برداری کنند، به استثنای این واقعیت که شما نمی‌توانید موارد را با زوم 100% بدون تغییر به ماژول «View» مرور کنید.

در نتیجه:

ACDSee Photo Studio Ultimate یک برنامه عالی مدیریت گردش کار و ویرایش تصویر RAW است. شاید من بیش از حد به نرم افزار Adobe عادت کرده ام. اما از اینکه برنامه چقدر خوب طراحی شده است شگفت زده شدم. به استثنای چند انتخاب طراحی و چیدمان عجیب. ابزارهای فهرست نویسی به خوبی فکر شده و جامع هستند. در حالی که ابزارهای ویرایش هر آنچه از یک ویرایشگر تصویر خام با کیفیت انتظار دارید را پوشش می دهند. افزودن ویرایش مبتنی بر لایه به همراه لایه‌های ویرایش و تنظیم پیکسلی باعث می‌شود که روند کار این برنامه به پایان برسد.

در حالی که به طور کلی یک نرم افزار عالی است، چند مشکل رابط وجود دارد که می تواند کمی از هموارسازی بیشتر استفاده کند. برخی از عناصر رابط کاربری بسیار عجیب و غریب و نامشخص هستند. و برخی از ماژول‌های بررسی و سازماندهی جداگانه می‌توانند برای ساده‌تر کردن جریان کار ترکیب شوند. امیدواریم ACDSee به سرمایه گذاری منابع توسعه برای بهبود این ویرایشگر تصویر بسیار توانا ادامه دهد.

سوالات متداول:
ACDSee Photo Studio چیست؟
این یک ابزار کامل گردش کار RAW، ویرایش تصویر و سازماندهی کتابخانه است. اگرچه هنوز پیروان حرفه ای اختصاصی ندارد، اما هدف آن این است که راه حلی کامل برای کاربران حرفه ای و همچنین عکاسان معمولی و نیمه حرفه ای باشد.
آیا ACDSee Photo Studio رایگان است؟
ACDSee Photo Studio نرم افزار رایگان نیست
چه تفاوتی نسخه های خانگی، حرفه ای و  Ultimate باهم دارند:
نسخه های مختلف Photo Studio ویژگی های بسیار متفاوتی نیز دارند. بدیهی است که Ultimate قدرتمندترین نسخه است، اما Professional هنوز یک ویرایشگر گردش کار و مدیریت کتابخانه توانمند RAW است. امکان استفاده از ویرایش مبتنی بر لایه یا امکان ویرایش به سبک فتوشاپ در طرح پیکسل واقعی تصاویر شما را ارائه نمی دهد. Home توانایی بسیار کمتری دارد و به هیچ وجه نمی تواند تصاویر RAW را باز یا ویرایش کند. اما همچنان به شما امکان می دهد عکس ها را سازماندهی کنید و تصاویر JPEG را ویرایش کنید. در نتیجه، احتمالاً ارزش بررسی ندارد، زیرا هر عکاسی که از راه دور در مورد کیفیت کار خود جدی است، با فرمت RAW عکاسی می کند.
ACDSee در مقابل لایت روم: کدام بهتر است؟

Adobe Lightroom احتمالاً محبوب‌ترین رقیب Photo Studio است، و در حالی که هر کدام از ویژگی‌های یکدیگر کپی می‌کنند، هرکدام پیچش‌های منحصر به فرد خود را در یک گردش کار RAW دارند.

لایت روم ویژگی هایی مانند Tethered Capture را برای عکس گرفتن مستقیم در لایت روم ارائه می دهد. و به فتوشاپ اجازه می دهد تا هر گونه ویرایش اصلی در سطح پیکسل را انجام دهد، در حالی که Photo Studio از قسمت عکس برداری صرف نظر می کند. و ویرایش تصویر به سبک فتوشاپ را به عنوان مرحله نهایی گردش کار خود شامل می شود.

به نظر می رسد Adobe کمی بیشتر به تفاوت های ظریف رابط کاربری و تجربه توجه کرده است. در حالی که ACDSee بر ایجاد کامل ترین برنامه مستقل ممکن تمرکز کرده است. اگر قبلاً به سبک گردش کار Adobe عادت کرده اید. ممکن است نخواهید تغییر دهید، اما برای عکاسان جوانی که هنوز باید این انتخاب را انجام دهند، ACDSee رقابتی جدی با قیمتی جذاب ارائه می دهد.

 

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه 2024
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را ا نصب کنید اما اجرا نکنید.
 • به پوشه ” Patch ” بروید. فایل ” Patch.exe ” را در مسیر زیر کپی کنید.
C:\Program Files\ACD Systems\ACDSee Ultimate\17.0
 • در ادامه موارد ذیل را انجام دهید:

-> Run ” Patch.exe ” as administrator

-> Click on Patch btton

 • نرم افرار را اجرا کنید.

Technical Details and System Requirements

Hardware:

 • Intel® or AMD® processor with 64-bit support
 • Intel i5 or better processor recommended
 • 4 GB RAM (8 GB RAM or more recommended)
 • 512 MB Video RAM (VRAM)
 • DirectX 10 compatible graphics adapter
 • 1280 x 800 display resolution (1920 x 1080 recommended)
 • 4 GB of available hard disk space

Software:

 • Windows® 10 (64-bit editions only) & Windows® 11
 • Microsoft® Edge®
 • Microsoft® DirectX® 10 or higher
 • Windows Media® Player 9.0
 • Microsoft® Office 2010 or above

سوالی دارید؟ انجمن سایت سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود به انجمن مراجعه کنید
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد و به انجمن مراجعه کنید

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه سرور

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.

 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  Yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یک داون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.


نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.