.
Zombie Hill Racing v2.2.5 MOD (Unlimited Money) بازی ماشین زامبی کش اندروید

Zombie Hill Racing یک بازی رانندگی دو بعدی است که در آن جاده های زیادی با زامبی ها در انتظار شما خواهد بود. در حین عبور و استفاده از سلاح های انفجاری به راحتی می توانید آنها را به روش های مختلفی از بین ببرید. در عین حال، بنزین همه چیز را تعیین می کند، بنابراین برای بهبود عملکرد باید خودرو را ارتقا دهید و زمانی که به مراحل بالاتر رسیدید، خودروی جدیدی تهیه کنید.

سفر برای فرار از موج زامبی ها

می توان گفت که تم زامبی ها همیشه در بسیاری از بازی ها برای چالش با زامبی های ترسناک استفاده شده است و در Zombie Hill Racing باید از شر آنها خلاص شوید. شما یک ماشین خواهید داشت و سعی می کنید با دشمنان منتظر از جاده ها عبور کنید. البته، زمانی که نیروی قوی به ماشین خود وارد کنید، در نهایت می توانید آنها را از بین ببرید. بنابراین مشکلی که در این بازی دارید این است که تا کجا می توانید پیش بروید.

گیم پلی

شما در Zombie Hill Racing ماشین خود را در یک محیط دو بعدی حرکت خواهید داد و عواملی مانند پدال گاز و ترمز در دسترس شما خواهند بود. علاوه بر این، خودرو تنها با دو دکمه جلو یا عقب کنترل می شود. شما سرعت را طوری مدیریت خواهید کرد که ماشین همیشه به جلو حرکت کند. و مطمئن خواهید شد که شرایط آن همیشه برای تکمیل یک نقطه عطف پایدار است.

بر دشمنان ترسناک غلبه کنید

در بازی Zombie Hill Racing یک ماشین خواهید داشت تا با مقدار بنزینی که در اختیار دارید، در مکان های مختلف حرکت کنید. شما قادر خواهید بود به دشمنان حمله کنید و به زمین خاصی که باید بر آن غلبه کنید ضربه بزنید. در عین حال، وقتی کالایی را تجهیز می‌کنید که می‌تواند سرعت را افزایش دهد، می‌توانید با فشار دادن دکمه Hold، خودرو را به جلو شتاب دهید و مقدار مشخصی بنزین را ذخیره کنید. می توان گفت بنزین چیزی است که در این بازی باید روی آن تمرکز کنید.

شما می توانید ببینید که نوار پیشرفت در بالای صفحه ظاهر می شود و گاهی اوقات نقاط عطف مختلفی دارد. شما به این نقاط عطف خواهید رسید، اما گاهی اوقات به دلیل تمام شدن بنزین در جاده توقف خواهید کرد. علاوه بر این، صفحه بازی نیز برخی از عناصر انفجاری را جمع آوری می کند و به شما کمک می کند تا موانعی که در مقابل شما ظاهر می شوند را به سرعت پاک کنید.

قفل وسایل نقلیه مختلف را باز کنید

زمانی که وارد گاراژ بازی Zombie Hill Racing می شوید قطعات زیادی را دریافت می کنید که می توانید آنها را خریداری کرده و ماشین خود را تجهیز کنید. تعداد آنها از نظر خصوصیات بسیار زیاد و متنوع می باشد که هر کدام را باید بر اساس اولویت استفاده کنید. در عین حال، هر نوع وسیله نقلیه در سطح مشخصی مورد استفاده قرار می گیرد و با رفتن به مرحله بعدی، وسیله نقلیه جدیدی ظاهر می شود. بنابراین ارتقا همیشه در جریان است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.