جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

YouTube ReVanced v19.07.39 MOD [Premium/No Ads] قابلیت‌های پیشرفته‌ برای YouTube

YouTube ReVanced به‌عنوان جانشین رسمی YouTube Vanced عمل می‌کند. و فرصتی را برای کاربران فراهم می‌کند تا به‌طور یکپارچه به نسخه بهبودیافته این پلتفرم منتقل شوند. این برنامه جایگزین یوتیوب برای دستگاه‌های اندرویدی در عین اینکه اصلاحات و پیشرفت‌های ضروری را در خود جای داده است، یک رابط آشنا ارائه می‌کند. قابل ذکر است، اگر تکرار ReVanced جدید نیاز به اشکال‌زدایی داشته باشد، کاربران می‌توانند به نسخه قدیمی‌تر برگردند. و از انتقال روان در مرحله توسعه برنامه اطمینان حاصل کنند.

سازگاری با دسترسی روت

یکی از ویژگی‌های متمایز YouTube ReVanced رویکرد فراگیر آن برای سازگاری دستگاه است. برخلاف نسخه‌های سفارشی خاص که منحصراً برای دستگاه‌های روت شده طراحی شده‌اند، ReVanced دسترسی خود را به طیف گسترده‌تری از کاربران گسترش می‌دهد. کاربران اندروید چه روت باشند. و چه بدون روت، می‌توانند بدون زحمت ReVanced را با رعایت دستورالعمل‌های ساده نصب کنند و در نتیجه دسترسی به قابلیت‌های بی‌شمار آن را دموکراتیک کنند.

ویژگی های YouTube Vanced
در اینجا لیستی از ویژگی های شگفت انگیز YouTube Vanced Apk آمده است: –
همه تبلیغات YouTube را مسدود کنید.

در حوزه مصرف رسانه های دیجیتال، YouTube ReVanced به عنوان چراغی از نوآوری برجسته است. و ویژگی های بی شماری را ارائه می دهد که برای ارتقای تجربه کاربر طراحی شده اند. در این میان، قابلیت مسدود کردن تبلیغات جامع به عنوان یک جنبه محوری برنامه ظاهر می شود. با توانمندسازی کاربران برای مسدود کردن تبلیغات کلی و ویدیویی در پلتفرم، این برنامه به یک ناامیدی مشترک که بسیاری از آنها به اشتراک گذاشته اند، رسیدگی می کند.

این ویژگی تجربه تماشای بدون وقفه را تضمین می‌کند، رضایت کاربر را افزایش می‌دهد و امکان تعامل روان‌تر و همه‌جانبه‌تر با محتوا را فراهم می‌کند. در حالی که سایر ویژگی‌ها مانند پخش پس‌زمینه و کیفیت ویدیوی HDR بدون شک ارزشمند هستند، عملکرد مسدود کردن تبلیغات مستقیماً با مشکل گسترده کاربران مقابله می‌کند و آن را به یکی از جنبه‌های حیاتی YouTube ReVanced تبدیل می‌کند. این به طور قابل توجهی به بهبود کیفیت کلی تجربه کاربر کمک می کند و ReVanced را به عنوان یک جایگزین برتر برای برنامه بومی YouTube تقویت می کند.

بازیابی دکمه دوست نداشتن
یکی از پیشرفت های برجسته YouTube ReVanced بازیابی دکمه دوست نداشتن است که به کاربران امکان می دهد نظرات و ترجیحات خود را با شفافیت بیان کنند.

SponsorBlock

با ادغام SponsorBlock در YouTube Vanced App، می‌توانید از بخش‌های حمایت شده در ویدیوها رد شوید.  هر زمان که بخواهید می توانید این را در تنظیمات فعال یا غیرفعال کنید.

پخش فیلم ها در پس زمینه

یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته YouTube ReVanced پشتیبانی آن از پخش پس‌زمینه است، عملکردی که کاربران را قادر می‌سازد همزمان با لذت بردن از محتوای YouTube، چند کار را انجام دهند. چه گوش دادن به پادکست ها در حین کار و چه صرفه جویی در داده ها با تغییر حالت فقط صدا، کاربران می توانند به طور یکپارچه بین کارها بدون به خطر انداختن تجربه تماشای خود حرکت کنند.

توانایی به حداقل رساندن ویدیوها در یک صفحه شناور، راحتی کاربر را بیشتر می‌کند و انجام چند کار بدون وقفه را تسهیل می‌کند.

کنترل صدا و روشنایی
پلیر جدید پویا
اندازه پخش کننده YouTube را مانند نسخه قدیمی برنامه YouTube سفارشی کنید!
گزینه‌های شخصی‌سازی:
همه ویژگی‌های YouTube ReVanced بسیار قابل تنظیم هستند. و کاربران را قادر می‌سازد تا برنامه را مطابق با اولویت‌های فردی خود تنظیم کنند. از سفارشی‌سازی رابط گرفته تا تنظیمات پخش، ReVanced به کاربران این امکان را می‌دهد تا یک تجربه مشاهده شخصی ایجاد کنند که با سلیقه و ترجیحات آن‌ها همسو باشد. شما می توانید تم ها را به انتخاب خود تغییر دهید!
تصویر در تصویر (PIP)
YouTube Vanced APK به شما این امکان را می دهد که ویدیوهای YouTube را در حین تماشای ویدیوی دیگری یا گشت و گذار در YouTube در یک وان کوچک یوتیوب پخش کنید. و همچنین به شما امکان می دهد از برنامه های دیگر استفاده کنید. برخلاف برنامه اصلی YouTube که شما را مجبور به تماشای تبلیغات آنها می کند.  
سرعت و وضوح فیلم ها را تغییر دهید.
حالت Youtube Vanced Youtube به کاربران امکان کنترل کیفیت ویدیوهای ویدیوهای YouTube را می دهد. برنامه YouTube Vanced YouTube به شما امکان می دهد وضوح مورد نظر خود را (از 144p، 240p، 360p، 720p، 1080p، و 2160p) در حین پخش ویدیوهای YouTube بدون اعوجاج صدا انتخاب کنید.
کنترل‌های تند کشیدن کامل:
ReVanced کنترل‌های کامل کشیدن انگشت را معرفی می‌کند و گزینه‌های ناوبری بصری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که قابلیت استفاده را افزایش داده و تجربه مرور را ساده‌تر می‌کند.
ویدیوهای کوتاه پنهان:
کاربران می توانند ویدیوهای کوتاه پنهان را در پلتفرم کشف کنند و گنجینه ای از محتوای جذاب را که ممکن است به راحتی از طریق برنامه بومی قابل دسترسی نباشد، کشف کنند.
کیفیت ویدیوی HDR
YouTube ReVanced از کیفیت ویدیوی HDR (محدوده دینامیکی بالا) پشتیبانی می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد از وفاداری بصری و دامنه پویا در محتوای پشتیبانی‌شده لذت ببرند.
روشنایی کامل HDR
روشنایی توسط YouTube Vacned Application در ویدیوهای HDR Landscape به کامل تنظیم شده است.

در نتیجه

به طور خلاصه، YouTube ReVanced APK به عنوان یک نیروی دگرگون کننده در حوزه مصرف رسانه های دیجیتال ظاهر می شود. و به کاربران راه حلی جامع برای محدودیت های ذاتی برنامه اصلی YouTube ارائه می دهد.

ReVanced با ادغام یکپارچه، سازگاری جهانی، توانایی مسدود کردن تبلیغات و پشتیبانی از پخش پس‌زمینه، از محدودیت‌های استفاده معمولی از YouTube فراتر می‌رود و به کاربران این امکان را می‌دهد. تا تجربیات مشاهده خود را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنند. با پیشرفت توسعه و معرفی ویژگی‌های جدید، YouTube ReVanced همچنان آماده است. تا چشم‌انداز سرگرمی‌های دیجیتال را دوباره تعریف کند و عصر جدیدی از نوآوری‌های کاربر محور را نوید می‌دهد.

چگونه مشکلات بافر یا گیر کردن ویدیو را برطرف کنیم؟
توجه – آخرین نسخه برنامه پیشرفته YouTube را به‌روزرسانی کنید… 1- YouTube Revanced App را باز کنید >> روی Library >> Profile >> Settings >> Revanced Extended >> Miscellaneous >> غیر فعال کردن “Spoof Player Parameter” و راه اندازی مجدد برنامه کلیک کنید. 2- سپس دوباره به Settings >> Revanced Extended >> Miscellaneous >> “Spoof Player Parameter” را فعال کنید و برنامه را دوباره راه اندازی کنید. ی 3- مشکل بافر پخش را برای همیشه برطرف می کند. 🙂
     

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

نحوه نصب گام به گام YouTube ReVanced APK
مرحله 1- تنظیمات گوشی خود را باز کنید، به Security بروید و منابع ناشناس را فعال کنید. مرحله 2- Youtube ReVanced Extended Apk را که از لینک های زیر دانلود کرده اید، نصب کنید. (در صورت درخواست روی Allow from this source کلیک کنید) مرحله 3- دانلود اپلیکیشن Micro G به منظور ورود به حساب های گوگل (مهم) مرحله 4- اپلیکیشن Micro G را نصب کنید. مرحله 5- برنامه پیشرفته Youtube را باز کنید و وارد شوید. از ویدیوهای یوتیوب بدون آگهی با پخش پس‌زمینه لذت ببرید.

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید