.
XYplorer Pro 24.50.0000 + Portable مدیریت فایل در ویندوز

از Windows Explorer پیش فرض خسته شده اید؟ خب، خیلی ها نمی توانند این را بگویند، زیرا اکسپلورر به سادگی تلقی می شود، بدون اینکه کاربران بیش از حد روی آن تمرکز کنند. با این حال، اگر هر روز در حال جستجو در میان فایل‌ها و پوشه‌ها هستید و اکسپلورر ظاهری غیر جذاب پیدا می‌کند، می‌توانید آن را تغییر دهید. XYplorer یک راه جایگزین برای غربال کردن فایل‌ها و پوشه‌ها به شما ارائه می‌دهد.

XYplorer Pro یک فایل منیجر حرفه ای برای سیستم عامل ویندوز است که می تواند علاوه بر این یا به عنوان جایگزینی برای Windows Explorer استفاده شود.

کاربران ویندوز اکسپلورر هنگام شروع برنامه برای اولین بار باید احساس راحتی کنند. رابط سنتی دو صفحه ای پوشه ها را در سمت چپ و محتویات پوشه انتخاب شده را در سمت راست نمایش می دهد. برخلاف ویندوز اکسپلورر، این امکان وجود دارد که رابط کاربری را به میزان قابل توجهی سفارشی کنید تا داده های بیشتر یا کمتری روی صفحه نمایش داده شود.

ضربه زدن بر روی F10 یا کلیک بر روی دکمه Dual Pane در نوار ابزار اصلی مرورگر فایل دیگری را به سیستم اضافه می کند تا عملیات فایل و مقایسه راحت تر شود.

رابط کاربری

وقتی صحبت از رابط برنامه به میان می آید، همه چیز فقط یک کلیک تا سفارشی شدن فاصله دارد. گزینه‌هایی برای نمایش یک صفحه اطلاعات برای نمایش همه چیزهایی که درباره یک فایل یا پوشه باید بدانید در فضای باز، یک کاتالوگ با گزینه‌های فیلتر کردن و نشانک‌گذاری، حالت‌های نمایش چندگانه برای نمایش فایل‌ها و پوشه‌ها در قالب‌های مختلف و برگه‌هایی برای نمایش مکان‌های مختلف در دسترس هستند. و اطلاعات در کنار یکدیگر

ویژگی‌های بر جسته

XYplorer با بسیاری از ویژگی‌های دسترسی آسان عرضه می‌شود که زندگی را در مورد عملیات روزمره بسیار آسان‌تر می‌کنند. به عنوان مثال، کاربران متوجه برجسته شدن برخی از پوشه ها در مدیر فایل خواهند شد. فایل‌های سیستم، اتصالات یا فایل‌های رمزگذاری‌شده برای بهبود شناسایی کد رنگی دارند.

همین کار برای چندین نوع فایل محبوب مانند فایل های اجرایی، فایل های وب یا تصاویر انجام می شود. کاربران پیشرفته حتی می توانند به گزینه ها رفته و پوشه ها و گروه های برنامه خود را ایجاد کنند که می خواهند در سیستم برجسته شوند. برجسته کردن نوع فایل به طور پیش فرض غیرفعال است و با کلیک بر روی دکمه فعال کردن فیلترهای رنگی در رابط اصلی فعال می شود.

Info Pane

Info Pane اطلاعاتی را نشان می دهد که در منوهای تودرتو در Windows Explorer پنهان هستند. به عنوان مثال، تمام ویژگی ها و ویژگی های فایل، پیش نمایش و نمای خام و اطلاعات نسخه را نمایش می دهد. ویژگی های فایل را می توان بلافاصله با یک کلیک دکمه ماوس ویرایش کرد.

جستجوی فایل نیز در Info Pane نمایش داده می‌شود که در صورت نمایش صفحه، یا با میانبر صفحه کلید Ctrl-f می‌توانید مستقیماً به آن دسترسی پیدا کنید. XYplorer از جستجوهای بولی و عبارات منظم، فیلترها (بر اساس اندازه، تاریخ، ویژگی محتویات فایل) و گزینه هایی برای جستجوی مکان های خاص پشتیبانی می کند.

نتایج جستجو بلافاصله در یکی از پنجره های مرورگر فایل نمایش داده می شود. فایل‌ها را می‌توان مستقیماً در آن پنجره باز، تغییر داد. منتقل کرد یا حذف کرد. مدیر فایل از عملیات کشیدن و رها کردن پشتیبانی می کند. به عنوان مثال از یک پنجره مرورگر فایل به پنجره دیگر برای راحت تر کردن عملیات کپی و انتقال.

کاتالوگ ها

کاتالوگ ها، که چندین مورد از آنها می تواند وجود داشته باشد. به عنوان موارد دلخواه و فیلتر فایل عمل می کنند. این سیستم قدرتمند است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا عملیات‌های اساسی مانند باز کردن یک پوشه خاص در سیستم تا فیلتر کردن یک پوشه برای انواع فایل‌های خاص یا باز کردن فایل‌ها با یک برنامه انتخابی را اجرا کنند.

قابلیت برچسب گذاری برنامه

یکی دیگر از راه های یافتن سریع فایل ها و کار با آنها، قابلیت برچسب گذاری برنامه است. دکمه‌های برچسب‌گذاری به‌طور پیش‌فرض در نوار ابزار نمایش داده نمی‌شوند. اما می‌توانید آنها را با کلیک راست روی نوار ابزار و انتخاب گزینه سفارشی‌سازی یا مستقیماً از منو بدون انجام آن سفارشی‌سازی‌ها، اضافه کنید.

نگاه کردن به منوی نوار ابزار سفارشی کردن همچنان سودمند است. زیرا منو ده ها دکمه را ارائه می دهد که به طور پیش فرض در نوار ابزار نمایش داده نمی شوند. این شامل حروف درایو، دکمه های برچسب ذکر شده و حتی دکمه های تعریف شده توسط کاربر است.

تعداد زیادی ویژگی برای کاربران پیشرفته

کاربران پیشرفته تعداد زیادی ویژگی را در اختیار دارند که گردش کار را بیشتر بهبود می بخشد.میانبرهای صفحه کلید که در حال حاضر برای بسیاری از ویژگی های اصلی برنامه موجود است. می توانند برای کم و بیش هر عملکرد برنامه ای تعریف شوند. برای مثال می‌توان میانبرها را به دستورات تعریف‌شده توسط کاربر اضافه کرد، که دقیقاً مانند ویژگی کاتالوگ کار می‌کنند.

زبان برنامه نویسی برای عملیات پیشرفته

یک زبان برنامه نویسی برای عملیات پیشرفته در دسترس است. از ذخیره فایل‌های doc سال گذشته به یک فایل فشرده، تبدیل کاراکترها در فایل‌های متنی یا ایجاد یک سند HTML فرمت‌شده که همه فایل‌های یک فهرست را فهرست می‌کند. نمونه هایی در فایل راهنمای برنامه و در صفحه اصلی نرم افزار در اینترنت ارائه شده است.

منوی پیکربندی برنامه

منوی پیکربندی برنامه صدها گزینه پیکربندی را در خود جای می دهد که عملکرد برنامه را تغییر می دهد. از ویرایش فیلترها و برچسب‌های رنگی روی فونت‌ها و قالب‌ها گرفته تا ابعاد ریز عکس‌ها و رفتار راه‌اندازی و خروج، همه آن‌ها فقط با یک کلیک قابل ویرایش هستند.

روشی متفاوت برای کاوش

در نگاه اول، XYplorer ممکن است شبیه یک نسخه کوچک شده از نسخه اولیه باشد. با این حال، چند دقیقه سرمایه گذاری روی آن، برنامه پیچیده ای را نشان می دهد که مرور زبانه ای، ویژگی جدید و بهبود یافته جستجوی فایل، تعداد زیادی گزینه سفارشی سازی و وظایف خودکار، همراه با زمان پاسخگویی عالی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

علاوه بر این، میانبرها و کلیدهای میانبر را می توان به دلخواه استفاده کرد و تفاوت چندانی با کلیدهای پیش فرض Explorer ندارند. هر مورد در نوار ابزار که از کلیدهای میانبر پشتیبانی می کند، ترکیبی را در همان ردیف نشان می دهد. از طرف دیگر، اگر در میانبرها تازه کار هستید، یادگیری همه آنها ممکن است بخش زیادی از وقت شما را بگیرد. با این حال، ممکن است ارزشش را داشته باشد، زیرا بهره‌وری شما در پایان تأثیر مثبتی خواهد داشت.

لیست ویژگی های XYplorer به اینجا ختم نمی شود. به عنوان بخشی از بررسی، گزینه‌های لغو و انجام مجدد چند سطحی، عملیات فایل در صف، حالت نمای کوچک درختی که فقط ساختار پوشه پوشه انتخاب‌شده فعلی را نمایش می‌دهد و حالت نمای مسطح که تمام محتویات زیر پوشه را نمایش می‌دهد، قابل ذکر است. مرورگر فایل به طور مستقیم

کاربران جدید می توانند نگاهی به برخی از ویژگی های اصلی برنامه در صفحه فهرست تور بیندازند.

از اسکریپت ها استفاده کنید

برای کسانی که ترجیح می دهند برنامه را برنامه ریزی کنند و سپس دراز بکشند و عملکرد آن را تماشا کنند، خبر خوبی وجود دارد. پشتیبانی از اسکریپت XYplorer چیز پنهانی نیست. در واقع، یک انجمن اختصاصی در مورد این موضوع وجود دارد که در آن کاربران می توانند در مورد انواع اسکریپت ها بحث و تبادل نظر کنند. رشته ها و دستورات را می توان به راحتی پیدا کرد. و با دیگر اعضای انجمن بحث کرد. فقط به صفحه اصلی برنامه مراجعه کنید و بخش پشتیبانی را بررسی کنید.

در نتیجه

XYplroer می‌کوشد تا حس تازه‌ای را به Windows Explorer معمولی بیاورد. به‌ویژه برای افرادی که ترجیح می‌دهند آیتم‌ها را سریع‌تر جابجا کنند یا به دایرکتوری‌ها بپرند یا از وظایف اسکریپت‌شده استفاده کنند. و همچنین برای کسانی که به سادگی می‌خواهند با یک سیستم کاوشگر جدید آزمایش کنند.

XYplorer Pro یک فایل منیجر خوب برای سیستم عامل ویندوز است. نسخه استاندارد این برنامه، بدون هیچ گونه سفارشی سازی انجام شده، در حال حاضر بسیار بهتر از Windows Explorer و بسیاری از ابزارهای مدیریت فایل قابل مقایسه است. همه ویژگی‌ها و گردش‌های کاری اصلی در دسترس هستند و برای دسترسی سریع بهینه شده‌اند.

وقتی شروع به کاوش در همه گزینه‌های زیر هود می‌کنید. این برنامه حتی بیشتر می‌درخشد. از پیکربندی میانبرهای صفحه کلید، تگ قابل تنظیم و سیستم برجسته سازی رنگ، و نسخه قابل حمل گرفته تا لیست عظیم گزینه های پیکربندی XYplorer، اسکریپت نویسی و سرعت و عملکرد برنامه: این چیزی است که Windows Explorer باید باشد اما هرگز نخواهد بود.

این برنامه با یک کلاینت ftp یا باز کردن بسته بندی فشرده بومی که ممکن است برخی از کاربران آن را از دست بدهند ارائه نمی شود. از طرف دیگر اکثر کاربران ابزارهای تخصصی (مانند WinSCP یا ۷-zip) را نصب خواهند کرد که عملکرد بهتری را ارائه می دهد که هر مدیر فایل می تواند ارائه دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Server 2019, Server 2016, 8.1, 8, Server 2012, 7, Server 2008, Vista, XP, Server 2003; 32-bit and 64-bit versions.
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • روی " Continue " کلیک کنید.
  • به " Help > Unlock Trial Version " بروید
  • فایل keygen را اجرا کنید

-> Enter any name
-> Click " Generate "
-> Copy key to register program.

  • XYplorer را ری استارت کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.