.
Xbox Games On Windows | اجرای بازیهای Xbox در ویندوز

آیا می‌دانستید که مایکروسافت در حال آماده کردن راه جدیدی است تا بتواند ایده ی اجرای بازیهای Xbox در ویندوز را جامه عمل بپوشاند؟

خوب، ما به شما می گوییم که این ویژگی در حال حاضر در حال توسعه است. اما هیچ راهی برای اطمینان از اینکه چه زمانی به واقعیت می پیوندد وجود ندارد. زیرا فقط تعداد محدودی از خودی های ایکس باکس در حال آزمایش این هستند. این در واقع یک افزودنی بزرگ به برنامه محبوب ویندوز Xbox است، بنابراین دلایل زیادی برای هیجان زده شدن در مورد آن وجود دارد.

دیگر هیچ ابزار شخص ثالثی در تعیین سازگاری بازی وجود ندارد

درست است که با وجود گزینه‌های بسیار زیاد هنگام ساخت یک تنظیمات بازی، چالش‌برانگیزترین بخش بازی‌های رایانه شخصی این است. که بدانیم آیا عنوانی که علاقه داشتید واقعاً روی دستگاه شما اجرا می‌شود یا خیر.

ویژگی ها Xbox Games On Windows

بله، ابزارهای شخص ثالث زیادی وجود دارد که می توانید واقعاً این را تشخیص دهید. اما فکر نکنید که این باعث اصلاح گسترده رابط کاربری برنامه یا موارد مشابه می شود.

در واقع، تنها چیزی که اضافه می شود یک برچسب کوچک است که به شما اطلاع می دهد. که آیا بازی در تنظیمات فعلی شما عالی، روان یا ضعیف اجرا می شود. از آنجایی که ظاهراً برخی عناوین وجود دارد که برنامه می گوید هنوز بررسی عملکرد در دسترس نیست، به وضوح به ما می گوید که این ویژگی کمی متفاوت از آنچه در ابتدا تصور می شد کار خواهد کرد.

نقطه عطف Xbox Games On Windows

بنابراین این بدان معنی است که برنامه وضعیت را بر اساس سخت افزار نصب شده روی رایانه شخصی شما تشخیص نمی دهد. بلکه شرکت ردموند ارزیابی را بر اساس پایگاه داده خود انجام می دهد.

حرف آخر در مورد Xbox Games On Windows

همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر کردیم، چیز زیادی برای ادامه وجود ندارد. زیرا بیانیه رسمی مایکروسافت هنوز به صورت عمومی ارائه نشده است. اما مطمئناً این موضوعی است که ما می‌خواهیم به آن توجه داشته باشیم. و با توجه به اینکه جزئیات جدیدی در این مورد ظاهر می‌شود، به شما گزارش خواهیم داد. این یک پیشرفت بیش از خوشایند برای برنامه Xbox Windows است و با آغوش باز مورد استقبال کل جامعه Xbox قرار خواهد گرفت.

در مورد این افزودنی جدید که در حال حاضر آزمایش می شود، چه احساسی دارید؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.