.
WPS Office Premium v18.2.1 build 1467  آفیس قدرتمند برای اندروید

WPS Office Premium یک برنامه کاربردی است به شما در مدیریت، ویرایش، تبدیل، اشتراک گذاری، چاپ انواع مختلف فایل های پشتیبانی شده کمک می کند. می توانید انواع فایل های متداول را در محل کار خود بیابید و با آنها کار کنید. علاوه بر این، برای اطمینان از روند استفاده کاربر، مانند اسکن اسناد، ادغام اسناد و ذخیره سریع آنها در منبع دیگر، می توان از ویژگی های چشمگیری نیز نام برد.

باز کردن انواع فایل های مختلف

در صورتی که نمی توانید لپ تاپ را همراه خود داشته باشید ، فقط یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی برای باز کردن ایده آل پرونده های آفیس و بسیاری از انواع دیگر فایل ها نیاز دارید. به عبارت دیگر ، می توانید اطلاعات حیاتی را به سرعت و به موقع مشاهده کنید تا بازخورد مربوط به کار خود را دریافت کنید.

فرمت ها

انواع فایل هایی که می توانید در این برنامه باز کنید انواع فایل های اداری معمولی هستند که در کار استفاده می شوند. مانند Word ، Excel و حتی Powerpoint. در عین حال ، برنامه چندین نوع فایل دیگر را نیز اضافه می کند تا بتوانید هر فایلی را که دریافت می کنید باز کنید. برخی از نمونه ها شامل PDF ، WPT ، dot ، txt و بسیاری از فرمت های دیگر است. بنابراین، این اولین عاملی است که کاربران برای استفاده از این برنامه انتخاب می کنند.

ویرایش و تبدیل نوع فایل پاسخگو

انواع فایل هایی که می توانید با WPS Office Premium باز کنید بدون شک آنها را می خوانید و محتوای آنها را به راحتی ویرایش می کنید. هنگامی که می توانند از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود برای ویرایش سریع و منطقی در بسیاری از موارد مختلف استفاده کنند ، راحتی را برای کاربران به ارمغان می آورد. در عین حال ، می توانید ویژگی تبدیل نوع فایل مربوطه در این برنامه مانند PDF را به انواع فایلهای آفیس و بالعکس تجربه کنید.
تبدیل فایل یک ضرورت مطلق است زیرا هر نوع فایل ویژگی ویرایش و کاربرد خود را دارد. بنابراین شما باید شرایط کار را برآورده کنید ، و بیشتر اوقات ، انواع فایل ها را به PDF تبدیل می کنید. برای این نوع فایل ، همچنین می توانید برخی ویژگی های جدید را برای بهینه سازی امنیت کاربران پیدا کنید. شما همچنین چندین فایل از یک نوع را برای ظاهر کلی ترکیب می کنید ، زیرا برای انجام هر قسمت از کار وقت می گذارید.

امنیت

امنیت و حریم خصوصی کاربر از طریق ویژگی هایی مانند PDF Signature نشان داده می شود. این عنصر به شما کمک می کند تا قسمتی از فایل خود را به فایل PDF ایجاد شده اضافه کنید. از آنجا ، هر کسی که به پرونده شما نگاه می کند می تواند به راحتی این عنصر را ببیند. شما با استفاده از فاکتور ادغام، می توانید انواع مختلف فایل ها را برای ساختن یک سند طویل استفاده کنید و برای چاپ نیازی به حمل چندین فایل ندارید. یک فایل واحد با تمام محتویات ایجاد کنید.

اسناد را اسکن کرده و اسناد را به تصاویر تبدیل کنید
شما نمی توانید تمام اطلاعات چاپ شده خود را در یک فایل خاص در محل کار تایپ کنید ، و این عامل را می توان از طریق WPS Office انجام داد. از طریق این برنامه ، می توانید از ویژگی اسکنر برنامه استفاده کنید و اسناد چاپ شده را با دقت ضبط کنید. شما فایل PDF مربوط و یکسان را با تمام اطلاعات و طرح سند منتشر شده که استفاده کرده اید دریافت خواهید کرد. از آنجا ، شما همچنان آنها را ذخیره کرده یا با مخاطبانی که احساس می کنید به آنها نیاز دارند به اشتراک می گذارید.

اشتراک گذاری

یکی دیگر از ویژگی هایی که می توانید از آن استفاده کنید می تواند ارسال اسناد را بهینه کرده و آنها را ایمن کند تا هر کسی بتواند به راحتی آنها را کپی کند. این یک ویژگی تبدیل متن به تصویر است. به عبارت دیگر ، پس از انتخاب قالب تصویر مربوطه ، متن مربوطه را به یک فایل تصویری تبدیل خواهید کرد. ارسال تصاویر مشابه PDF است زیرا کاربر می تواند محتوا را ببیند ، اما کپی کردن مطالب موجود در آن به دلیل اینکه یک تصویر است کار آسانی نیست.

OfficeSuite 13.13.49087 Premium Unlocked آفیس قدرتمند برای اندروید

ذخیره سازی و پشتیبانی آسان برای بسیاری از ویژگی ها
پس از اتمام سند مهم خود، باید آن را بایگانی کنید و WPS Office Premium می تواند به شما در انجام سریع این کار کمک کند. دارای پیوندهایی به سرویس های ابری است تا بتوانید آن را در بسیاری از نقاط به راحتی ذخیره کنید تا از دست نرود. در عین حال، برنامه های پیام رسانی یا ایمیل نیز منابع رایج اشتراک گذاری توسط بسیاری از افراد هستند و همچنین با این برنامه مرتبط هستند. بنابراین می توانید هر فایلی را که می خواهید تنها با یک لمس به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.