.
World Tanks War v1.31 MOD بازی اندرویدی جنگ جهانی تانک ها

اگر به دنبال یک بازی جنگی سنگین تانکی هستید، World Tanks War یکی از بازی های اکشن جنگی است که باید آن را امتحان کنید. این بازی انواع تانک های بزرگ همراه با رابط کاربری زیبا را در اختیار بازیکنان قرار می دهد تا در نبردهای جذاب شرکت کنند. علاوه بر این، در این بازی استراتژی، بازیکنان در سراسر جهان برای یک کمپین انفرادی مبارزه می کنند و با حالت چند نفره هیجان انگیز مبارزه می کنند. این بازی سطوح بازی مختلفی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد تا تجربه ای عالی داشته باشند.

جنگ تانک های سنگین

در حقیقت می توان گفت که World Tank War یک بازی تانک-راننده جنگی عالی برای بازیکنان علاقه مند به سبک اکشن است. در اصل، این بازی یک بازی تیراندازی سه بعدی تانک عالی با گیم پلی کلاسیک است. این بازی همیشه ابزارهای سفارشی زیادی را ارائه کرده و یک سیستم نقشه را برای بازیکنان فراهم می کند تا بتوانند به راحتی در مسابقات شرکت کنند. وظیفه اصلی بازیکن در این مورد هنوز هم مبارزه و آوردن صلح برای بشریت در اینجا است. این بازی یک جنگ مدرن را با تاکتیک، تکنولوژی و میدان نبرد آتشین شبیه سازی کرده است.

عرضه انواع تانک های زرهی

علاوه بر این، بازیکنان شرکت کننده در World Tank War نیز با یک سیستم تانک با مدل های مختلف بسیار مواجه می شوند. تقریباً هر وسیله نقلیه ای قدرت خاص خود را دارد. بازیکنان می توانند هر کدام را که دوست دارند انتخاب کنند و آن را در نبردها همراهی کنند. علاوه بر این، بازیکنان به سربازان حرفه‌ای تبدیل می‌شوند که باید با سلاح‌های پیشرفته و قدرت شلیک قدرتمند، اقدامات هوشمندانه ای را انجام دهند.

ارتقا و سفارشی سازی برای وسیله نقلیه مناسب

پس از هر فرآیند مبارزه با دشمن در World Tank War ، بازیکن ارتقا می یابد. شما باید برخی از قطعات را ارتقا دهید تا منابع خود را قوی تر کنید تا بتواند به سرعت شرایط را مدیریت کند. علاوه بر این، بازیکنان باید به نقشه توجه کنند. شما باید هر موقعیتی را به راحتی درک کنید. هر نقشه از نظر اندازه، طراحی، زمین، مکان، آب و هوا و تاکتیک متفاوت است. شما باید به یک نقشه خاص تکیه کنید. آن را تجزیه و تحلیل کنید و تاکتیک های مناسب را روی تانک های مختلف اعمال کنید تا بتوانید در میدان جنگ تسلط پیدا کنید.

از سیستم سلاح های سنگین استفاده کنید

در World Tank War ، بازیکنان نه تنها می توانند به تنهایی مبارزه می کنند، بلکه قادر هستند تیمی را با اعضای زیاد با مهارت های تخصصی تیراندازی و تکنیک های بالا تشکیل دهند. علاوه بر این، بازی یک سیستم تسلیحات سنگین را در اختیار بازیکنان قرار می دهد تا در نبردهای نظامی شرکت کنند و به طور کامل به زرادخانه های نظامی در WW1 و WW2 شلیک کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.