.
WonderFox HD Video Converter Factory Pro 26.2 + Portable مبدل ویدئو

HD Video Converter Factory Pro یک برنامه قدرتمند است. که می تواند برای افرادی که دائماً با تصاویر و فیلم ها سر و کار دارند مورد استفاده روزانه قرار گیرد. شما به راحتی می توانید هر کلیپ یا عکسی را به مجموعه بزرگی از فرمت ها تبدیل کنید و نه تنها این، بلکه می توانید فیلم ها را از سایت های محبوب بارگیری کنید، فعالیت های صفحه نمایش خود را ضبط کنید و فایل های GIF ایجاد کنید.

رابط نرم و صاف

همانطور که این نرم افزار یک برنامه کاربردی تک منظوره نیست و بیشتر یک مجموعه است. هر بار که برنامه را اجرا می کنید یک پنل جمع و جور رنگارنگ به شما خوشامد می گوید. ویژگی‌ها به‌خوبی در پایین آن پانل قرار گرفته‌اند. و با دسترسی به یکی، یک رابط کاربری جدید که در اطراف این عملکرد ساخته شده است. ظاهر می‌شود. هر بار که نیاز دارید به صفحه انتخاب بازگردید، فقط باید برگه ثانویه را ببندید.

تبدیل تصویر و فایل ها به یک پایگاه بزرگ از فرمت ها

پس از فرود در منطقه مبدل، می توانید یک سری کارها را انجام دهید. ابتدا باید یک فایل یا بیشتر اضافه کنید. با افزودن یک فایل، ویژگی‌های بیشتری باز می‌شود که این بار مربوط به ویرایش ویدیو است. قبل از تبدیل یک کلیپ، می توانید برش دهید، برش دهید، بچرخانید یا جلوه های مختلفی به آن اضافه کنید، واترمارک یا اطلاعات فراداده را تغییر دهید.

علاوه بر این، اگر می‌خواهید در مورد ویژگی‌های یک ویدیو بیشتر توضیح دهید، می‌توانید منوی تنظیمات پارامتر را بررسی کنید. از آنجا می توانید گزینه هایی مانند نوع رمزگذار، وضوح، نرخ بیت، نرخ فریم، نسبت تصویر، حجم و غیره را تغییر دهید.

 ویدیوها را دانلود کنید و صفحه نمایش خود را ضبط کنید

Downloader دومین عملکرد موجود در رابط کاربری HD Video Converter Factory Pro است. استفاده از این یکی بسیار ساده است، زیرا فقط به یک URL کلیپ نیاز دارد که می‌خواهید گیر کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد یک مورد، می توانید به تجزیه و تحلیل آن اقدام کنید. پس از پایان تجزیه و تحلیل، متوجه خواهید شد که چه نوع فرمت‌ها و رزولوشن‌هایی در دسترس هستند یا بهترین گزینه‌ها در مورد فایل خروجی وجود دارد.

در مورد ضبط کننده صفحه، تنظیم و استفاده از آن آسان تر است. فقط باید لغزنده کیفیت را تنظیم کنید، تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید یک میکروفون به ترکیب اضافه کنید، اندازه صفحه را انتخاب کنید و آماده کار هستید.

GIF ایجاد کنید و از جعبه ابزار استفاده کنید

GIF Maker به دو بخش تقسیم می شود – یکی برای تبدیل ویدیو و دیگری برای تصاویر. تفاوت بین این دو فرآیند با چند تنظیمات خاص ویدیویی نشان داده می شود که نمی توان آنها را هنگام ایجاد یک GIF از فایل های تصویری اعمال کرد. علاوه بر این، هر دو گزینه بسیار مشابه هستند و نتایج یکسانی دارند.

همانطور که برای جعبه ابزار، این آخرین ورودی در لیست ویژگی است. همانطور که از نام آن پیداست، چندین ابزار در اینجا وجود دارد: یک Photo to Video Maker، یک ضبط کننده صفحه تقسیم شده، یک Ringtone Studio و یک Subtitle Extractor. هر یک از ابزارها به نحوی با ویژگی های اصلی مجموعه مرتبط هستند، اما چیز جدیدی را به جدول می آورند.

در نتیجه

HD Video Converter Factory Pro یک ابزار عالی برای داشتن است به خصوص اگر با تعداد زیادی فیلم یا تصویر با فرمت ضعیف سروکار دارید. علاوه بر قابلیت تبدیل، مجموعه مجموعه مناسبی از عملکردهای اضافی را ارائه می دهد که تجربه کلی شما را از مدیریت محتوای گرافیکی و مرتبط با اینترنت بهبود می بخشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11,10,8.1,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجراء کنید.
  • فایل keygen را از پوشه keygen-RadiXX11 اجرا کنید. از قسمت Product نام نرم افزار WonderFox HD Video Converter Factory Pro را انتخاب کرده و روی دکمه Generate کلیک کنید.
  • license/reg را کپی کرده و  با آن نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.