.
Wise Registry Cleaner Pro 11.0.2.712 + Portable تمیز کردن رجیستری ویندوز

Wise Registry Cleaner یک ابزار امن برای تمیز کردن رجیستری ویندوز است. رجیستری را اسکن می کند. و به دنبال اطلاعات نادرست، غیر ضروری و قدیمی در آن می گردد. که پس از حذف آن، سیستم عامل بسیار سریعتر کار می کند. هنگام راه اندازی، از شما می خواهد که یک نسخه پشتیبان از کل رجیستری تهیه کنید. تا در صورت لزوم بتوانید آن را بازیابی کنید. تمام تغییرات ایجاد شده توسط برنامه در رجیستری با دو کلیک ماوس قابل برگشت است.

مواردی را که جستجو می کند و حذف می کند

یک اسکن ساده می‌تواند باعث شود برنامه نگاهی به رجیستری داشته باشد. و فایل‌هایی را که سرعت کامپیوتر را کاهش می‌دهند پاک کند، خواه تنظیمات غیرضروری، مسیرهای نرم‌افزار یا باقیمانده‌هایی که پس از حذف نصب برخی از برنامه‌ها از رجیستری حذف نشده‌اند.

البته، پس از پایان فرآیند اسکن، گزینه ای برای حل تمام مشکلات وجود دارد که در آزمایش ما بسیار سریع کار می کرد. با این حال، برخی از مسائل سرسخت نیاز به اسکن و روش تمیز کردن دیگری برای اعمال دارند.

رجیستری را یکپارچه سازی کنید و عملکرد رایانه شخصی را بهینه کنید

از آنجایی که امروزه پاک کردن کلیدهای اضافی از رجیستری تنها یکی از راه های افزایش سرعت کامپیوتر است، Wise Registry Cleaner نیز امکان بهینه سازی سیستم و کار بر روی پایداری آن را به شما ارائه می دهد.

بخش “Tuneup” این وظایف را انجام می دهد و بر اساس پیکربندی فعلی شما، تغییرات شبکه، ثبات سیستم و موارد بهینه سازی را پیشنهاد می کند که می توانند اصلاح شوند. در صورت اعمال، این اصلاحات می‌توانند کامپیوتر را سریع‌تر بوت و خاموش کنند.

آخرین اما نه کم‌اهمیت، Wise Registry Cleaner می‌تواند از پس یکپارچه‌سازی رجیستری نیز برآید، اما به خاطر داشته باشید که چنین رویه‌ای مدتی طول می‌کشد و برای رسیدن به بهترین نتایج باید همه برنامه‌های در حال اجرا را ببندید.

در نتیجه

به طور خلاصه، به جرات می توان گفت که این نرم افزار خاص در واقع یکی از هوشمندترین برنامه ها در نوع خود است و واقعاً می تواند عملکرد سیستم شما را بهبود بخشد. همچنین، از آنجایی که استفاده از آن بسیار آسان است، Wise Registry Cleaner به طور یکسان کاربران مبتدی و با تجربه را مورد خطاب قرار می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8/ 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل Activator را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و روی فایل کلیک راست کنید. و گزینه Run as administrator را بزنید. سپس از قسمت Product نرم افزار Wise Registry Cleaner را انتخاب کرده و همچنین در قسمت Name و همچنین Email ایمیل و نام را به دلخواه وارد کنید.
  • در آخر روی گزینه Patch Host و سپس روی Active کلیک کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.