.
Wise Force Deleter 1.5.3.54 + Portable حل مشکل حذف نشدن فایل ها

Wise Force Deleter می تواند مشکلاتی که با ویندوز پیش فرض قابل اصلاح نیست را با بستن فرآیندهای استفاده از فایل یا حذف محدودیت های دسترسی به فایل که از حذف یک فایل جلوگیری می کند، حل کند. بنابراینWise Force Deleter دسترسی فایل یا پوشه را باز می کند و آن را حذف می کند.

هنگامی که این برنامه بر روی ویندوز شما نصب شد، در منوی زمینه راست کلیک نمایان می شود. این بدان معناست که می توانید با استفاده از Wise Force Deleter با کلیک راست روی فایل و انتخاب گزینه “Force Delete” به راحتی یک فایل را حذف کنید.

برای باز کردن قفل و حذف یک فایل در ویندوز  ، روی فایل راست کلیک کرده و گزینه “Force Delete” را انتخاب کنید تا نرم افزار راه اندازی شود. سپس می توانید با کلیک روی گزینه Unlock & Delete بلافاصله قفل پوشه را باز کرده و از کامپیوتر حذف کنید.

Wise Force Deleter برای ویندوز

این نرم افزار حتی می تواند چندین فایل و پوشه را به طور همزمان حذف کند. این نرم افزار می تواند تعداد زیادی فایل را برای باز کردن قفل و حذف آن مدیریت کند. کافی است همه فایل ها و پوشه هایی را که می خواهید حذف کنید در Wise Force Deleter بکشید و رها کنید و روی دکمه ” Unlock & Delete ” کلیک کنید.

 لازم به ذکر است هنگامی که هر فایلی با استفاده از Wise Force Delete حذف شد، به طور دائم از کامپیوتر حذف می شود. حتی در سطل زباله خود نمی توانید آن را پیدا کنید.

Wise Force Deleter کاملا رایگان است

این برنامه برای حذف فایل هایی که ویندوز نمی تواند آنها را حذف کند، بکار می رود. در بسیاری از مواقع سیستم عامل ویندوز از حذف یک فایل خودداری می کند که ممکن است به دلایل مختلفی مانند خراب شدن فایل/پوشه، آسیب دیدن بوسیله ویروس/بدافزار و یا فرآیند دیگری باشد.

هنگامی که می خواهید یک فایل را حذف کنید، ممکن است با پیغام های خطای زیر روبرو شوید:
 •     حذف فایل امکان پذیر نیست: دسترسی ممنوع می باشد.
 •     نقض اشتراک گذاری رخ داده است.
 •     ممکن است فایل منبع یا مقصد در حال استفاده باشد.
 •     این فایل توسط برنامه یا کاربر دیگری در حال استفاده است.
 •     اطمینان حاصل کنید که ظرفیت حافظه پر نیست یا از نوع write-protect نمی باشد.

همه مسائل فوق را می توان با یک ابزار رایگان بنام Wise Force Deleter برطرف کرد. این برنامه به طور خاصی طراحی شده است تا مشکلات فوق را برطرف کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, both 32bit and 64 bit
 • CPU: Pentium 233 MHz or above
  RAM: 128 MB or above
  Disk Space: the minimum of the space for installing Wise Care 365 is 10 MB

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.