جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

WirelessKeyView 2.23 مشاهده و بازیابی رمزهای عبور وای فای

 WirelessKeyView ابزاری برای بازیابی کلیدهای رمزگذاری WEP و WPA از شبکه های Wi-Fi ذخیره شده در رایانه شخصی شما است. برنامه شبکه ها را لیست می کند و نوع کلید، کلید در فرمت های هگزادسیمال و اسکی، نام مودم و غیره را نمایش می دهد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل اجرایی را از دسکتاپ یا یک کلید USB اجرا کنید تا به دست آورید:

 •  نام شبکه (SSID)
 •  نوع حفاظت (WEP/WPA)
 •  رمز عبور کامل (Hex، Ascii)،
 •  نام آداپتور Wi-Fi

تنها کاری که باید انجام دهید این است که این لیست ارزشمند از رمزهای عبور را در یک فایل متنی، HTML، XML ذخیره کنید و آن را ایمن نگه دارید. این به شما امکان می دهد دستگاه جدید خود را به شبکه Wi-Fi مورد علاقه خود وصل کنید.

رابط کاربری

رابط کاربری واقعا نمی تواند ساده تر شود، زیرا اساساً اطلاعات را در قالبی ساده برای درک نمودار فهرست می کند که نام شبکه، نوع کلید، کلید Hex و کلید ASCII را نمایش می دهد. همچنین هشت آیکون دکمه خود توضیحی در امتداد بالای پنجره اصلی وجود دارد که به شما امکان دسترسی آسان به ویژگی‌های اساسی مانند عملکرد جستجوی یکپارچه و امکان ذخیره/صادرات داده‌های برگشتی به یک فایل را می‌دهد.

ویژگی ها و امکانات برنامه
 • به طور خودکار مدیر Wi-Fi سیستم عامل شما را اسکن می کند تا فوراً تمام رمزهای عبور بی سیمی را که تا به حال استفاده کرده اید بازیابی کند و سپس آنها را در یک رابط متمرکز و آسان برای خواندن فهرست کند.
 • از بازیابی رمزهای عبور WEP و WPA پشتیبانی می کند
 • نه تنها رمز عبور ASCII را نمایش می دهد، بلکه اطلاعات مفید دیگری مانند نوع آداپتور، GUID آداپتور و کلید هگز را نیز نمایش می دهد.
 • به شما امکان می دهد با فشار دادن Alt+Enter رمزهای عبور بازیابی شده را به سرعت در کلیپ بورد کپی کنید، که بلافاصله یک پنجره خصوصیات راه اندازی می شود که تمام اطلاعات رمزهای عبور را در فیلدهای قابل ویرایش نمایش می دهد.
 • قادر به تولید گزارش های HTML برای شبکه های خاص انتخاب شده یا کل پایگاه داده مدیر Wi-Fi است
 • به سرعت داده های ارائه شده توسط سرویس “Wireless Zero Configuration” Windows XP یا “WLAN Auto Config” Vista/7 را جمع آوری می کند.
 • اسناد کمکی کافی را ارائه می‌کند که می‌تواند هر کسی را تنها در چند دقیقه در فرآیند یادگیری راهنمایی کند
 • به طور مرتب با رفع اشکال توسط توسعه دهندگان ماهر که از بازخوردها و توصیه ها استقبال می کنند، به روز می شود.
بدون نیاز به نصب

WirelessKeyView برای کار کردن نیازی به نصب روی سیستم یا فایل های DLL اضافی ندارد. فقط فایل اجرایی (WirelessKeyView.exe) را در هر پوشه ای که دوست دارید کپی کرده و اجرا کنید. پس از راه اندازی، پنجره اصلی باید تمام کلیدهای WEP/WPA ذخیره شده در رایانه شما توسط سرویس Windows Wireless Zero Configuration را نمایش دهد. برای کلیدهای WEP، کلید به شکل Ascii نیز نمایش داده می شود.

به خاطر داشته باشید که این ابزار فقط می تواند کلیدهای شبکه ذخیره شده در سیستم عامل ویندوز را باز کند. نمی تواند کلیدهای شبکه ذخیره شده در هر نرم افزار شخص ثالث دیگری را بازیابی کند.

در نتیجه
اگر در به خاطر سپردن رمز عبور اینترنت بی سیم خود مشکل دارید. و نمی دانید چگونه از طریق مدیر Wi-Fi سیستم خود برای یافتن کلید جستجو کنید، این برنامه یک راه حل ایده آل خواهد بود. حتی اگر متخصص کامپیوتر هستید. و می‌توانید رمز وای‌فای خود را به راحتی بازیابی کنید، استفاده از WirelessKeyView بسیار سریع‌تر و ساده‌تر از انجام دستی فرآیند است.

WirelessKeyView واقعاً کمک بزرگی است اگر نیاز به بازیابی رمز عبور شبکه ای دارید که زمانی برای اتصال نوت بوک خود به شبکه WiFi استفاده می کردید. بسیار سبک وزن است. و استفاده از آن آسان است. بنابراین ارزش امتحان کردن را دارد تا ببینید آیا آن را در کمربند خود نگه دارید یا خیر.

سوالات متداول WirelessKeyView توسط NirSoft چیست؟
این یک ابزار کوچک است که تمام کلیدها/رمزهای شبکه بی سیم ذخیره شده در رایانه شما را توسط سرویس “Wireless Zero Configuration” ویندوز بازیابی می کند.
WirelessKeyView چگونه کلیدهای شبکه بی سیم را بازیابی می کند؟
این برنامه سیستم شما را اسکن می کند و کلیدها/رمزهای شبکه بی سیم را از فایل های پیکربندی (فایل های XML) ایجاد شده توسط سرویس “Wireless Zero Configuration” استخراج می کند.
چه نوع شبکه های بی سیم توسط WirelessKeyView پشتیبانی می شوند؟
WirelessKeyView از کلیدهای رمزگذاری WEP، WPA-PSK و WPA2-PSK شبکه های بی سیم که در رایانه شما ذخیره شده اند، پشتیبانی می کند.
آیا WirelessKeyView می تواند رمزهای عبور را از رایانه ها یا دستگاه های دیگر بازیابی کند؟
خیر، WirelessKeyView فقط رمزهای عبور ذخیره شده محلی در رایانه شما را بازیابی می کند. WirelessKeyView ابزاری است که می تواند کلیدهای بی سیم گم شده (WEP/WPA) ذخیره شده در رایانه شما توسط سیستم عامل ویندوز را بازیابی کند. اگر در استفاده از WirelessKeyView مشکل دارید، لطفاً این اطلاعات را بخ
آنتی ویروس من تشخیص داد که یک ویروس/تروجان در داخل WirelessKeyView وجود دارد. درست است؟
خیر، WirelessKeyView حاوی ویروس/تروجان/جاسوس افزار نیست. هشدار نشان داده شده توسط برنامه آنتی ویروس شما “مثبت کاذب” است. برای رفع مشکل باید با یک شرکت آنتی ویروس تماس بگیرید.
 وقتی می‌خواهم ابزار WirelessKeyView را دانلود کنم، با خطای «صفحه نمایش داده نمی‌شود» مواجه می‌شوم. مشکل چیه؟

 ممکن است فایروالی نصب کرده باشید که دانلود فایل را مسدود می کند. تنظیمات فایروال خود را بررسی کرده و آن را طوری پیکربندی کنید که به شما امکان دانلود فایل را بدهد.

 من WirelessKeyView را اجرا کردم و یک کلید بسیار طولانی WPA-PSK در ستون “Key (Hex)” به من داد، که کلید اصلی من نیست. آیا می توانم کلید Ascii اصلی را دریافت کنم؟

در ویندوز XP، پس از وارد کردن کلید WPA-PSK، به طور خودکار به یک کلید 256 بیتی تبدیل می شود که در WirelessKeyView در ستون ‘Key (Hex)’ نمایش داده می شود. این کلید جدید را نمی توان به کلید اصلی که تایپ کردید تبدیل کرد، اما می توانید از این کلید برای اتصال به شبکه بی سیم خود مانند کلید اصلی استفاده کنید. در ویندوز ویستا، کلید WPA-PSK به کلید دیگری تبدیل نمی شود، بنابراین می توانید کلید اصلی را که تایپ کرده اید دریافت کنید.

 آیا می توانم از WirelessKeyView برای شکستن کلید بی سیم همسایه خود استفاده کنم؟

پاسخ: خیر. WirelessKeyView نمی تواند کلید بی سیم سایر شبکه های بی سیم را شکست دهد. فقط می‌تواند کلید ذخیره شده در رایانه شما را از شبکه‌ای که قبلاً به آن متصل شده‌اید، دریافت کند. اگر می خواهید به شبکه همسایه خود وصل شوید، فقط از او بخواهید کلیدش را به شما بدهد…

ویندوز XP کلید شبکه بی سیم را در کجای رجیستری ذخیره می کند؟

 کلیدهای بی سیم در رجیستری تحت HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WZCSVC\Parameters\Interfaces\[Interface Guid] ذخیره می شوند. [Interface Guid] یک مقدار GUID منحصر به فرد است که کارت شبکه بی سیم شما را نشان می دهد. این کلیدها توسط سیستم عامل ویندوز بسیار رمزگذاری شده اند، بنابراین شما نمی توانید آنها را با استفاده از RegEdit مشاهده کنید.

 ویندوز ویستا کلید شبکه بی سیم را در کجای رجیستری ذخیره می کند؟

ویندوز ویستا دیگر کلیدهای بی سیم را در رجیستری ذخیره نمی کند. در عوض، کلیدها در سیستم فایل – در فهرست c:\ProgramData\Microsoft\Wlansvc\Profiles\Interfaces\[Interface Guid] ذخیره می‌شوند. [Interface Guid] یک GUID منحصر به فرد است که کارت شبکه بی سیم شما را نشان می دهد. کلیدها در فایل های xml ذخیره شده و به خوبی رمزگذاری شده اند که در مسیر بالا می توانید آنها را پیدا کنید.

من WirelessKeyView را اجرا می کنم و یک پنجره خالی بدون کلید دریافت می کنم. من 100٪ مطمئن هستم که کلید بی سیم در رایانه من ذخیره شده است. مشکل چیه؟

پرخی از تولیدکنندگان کارت های بی سیم به جای استفاده از پشتیبانی بی سیم داخلی که با Windows XP/Vista ارائه می شود، از نرم افزار شخص ثالث برای اتصال و مدیریت اتصالات بی سیم استفاده می کنند. در این موارد، کلیدهای بی سیم در مکان های دیگری ذخیره می شوند و WirelessKeyView نمی تواند آنها را بازیابی کند.

 من یک سیستم عامل ویندوز دارم که دیگر بوت نمی شود، اما فایل های روی هارد دیسک من هنوز در دسترس هستند. آیا می توانم کلید بی سیم ذخیره شده در این دستگاه را بازیابی کنم؟

بله، اما فقط در صورتی که دستگاه “مرده” ویندوز XP را اجرا کند. برای انجام این کار، به سادگی WirelessKeyView را با گزینه /external اجرا کنید، به عنوان مثال: WirelessKeyView.exe /external “c:\windows”.

آیا WirelessKeyView یک برنامه مستقل است یا نیاز به نصب دارد؟

WirelessKeyView یک برنامه مستقل است که نیازی به فرآیند نصب ندارد. شما می توانید به سادگی فایل اجرایی را برای استفاده از آن اجرا کنید.

آیا می توانم از WirelessKeyView در سیستم عامل های غیر ویندوز استفاده کنم؟

خیر، WirelessKeyView به طور خاص برای سیستم عامل های ویندوز طراحی شده است و ممکن است روی پلتفرم های دیگر کار نکند.

آیا WirelessKeyView گزینه های خط فرمان دارد؟

بله، WirelessKeyView چند گزینه خط فرمان ارائه می دهد که به شما امکان می دهد کلیدهای بی سیم را بدون رابط کاربری گرافیکی بازیابی کنید. برای جزئیات بیشتر به اسناد رسمی مراجعه کنید.

آیا WirelessKeyView یک نرم افزار رایگان است؟

بله، WirelessKeyView به عنوان نرم افزار رایگان توسط NirSoft ارائه شده است. می توانید بدون هیچ هزینه ای از آن برای مقاصد شخصی و تجاری استفاده کنید.

آیا WirelessKeyView به امتیازات مدیریتی نیاز دارد؟

بله، برای بازیابی کلیدهای بی سیم، WirelessKeyView باید با امتیازات مدیریتی اجرا شود.

 

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

System Requirements
 •  Windows (x32/x64 Bits): XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 ,11
 • Processor: Pentium 4 3Ghz
 •  RAM: 512 MB
 •  Disk space: 1 MB
 • You must be logged into Windows with admin user rights.
 • To extract wireless keys from an external drive in Windows 11/10/7/8/Vista, the minimum requirement is Windows XP with SP3.

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه سرور

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید