.
Wipe Pro 2023.08 + Portable پاک سازی اطلاعات در ویندوز

Wipe Pro برنامه ای قدرتمند است که می تواند مقدار زیادی زباله را از رایانه شما پاک کرده و فضای خالی زیادی از دیسک را بازیابی کند. علاوه بر این موارد، این نرم افزار از حریم خصوصی شما در اینترنت محافظت می کند. همچنین سوابق مربوط به فعالیت های شخصی را در رایانه حذف می کند. شما می توانید سابقه مرورگر و حافظه پنهان، فایل های index.dat، رجیستری، کوکی های اینترنتی، تاریخچه تکمیل خودکار و فایل های موقت اینترنت را حذف کنید. این برنامه همچنین هر ردپای دیگری را که هنگام استفاده از رایانه شخصی خود ایجاد کرده اید، بدون توجه به اینکه در کدام برنامه انجام داده اید، پاک می کند. انواع مرورگرها یا هر برنامه دیگری که فکرش را کنید.

رابط کاربری

هنگامی که Wipe Pro را با رابط کاربر پسند مقداردهی اولیه کردید. می توانید آن را طوری تنظیم کنید که به طور خودکار آهنگ ها و زباله ها را حذف کند یا برای سفارشی کردن تنظیمات وارد حالت تمیز کردن پیشرفته شوید.

بنابراین، می توانید کلیپ بورد و تاریخچه تکمیل خودکار را در کادر باز/ذخیره پاک کنید، سطل بازیافت را خالی کنید و لیست Run MRU را پاک کنید.

اما همچنین می‌توانید کش دستیار کاربر را پاک کنید، فایل‌های موقت اینترنت و فهرست اسناد اخیر من را حذف کنید، تاریخچه پوشه‌هایی را که برای کپی کردن یا انتقال فایل‌ها از طریق Explorer استفاده می‌شوند را حذف کنید و از فهرست تصاویر پس زمینه اخیر خلاص شوید.

علاوه بر این، می‌توانید آمار بازی‌ها را پاک کنید. آدرس‌ها را به‌صورت دستی تایپ کنید. گزارش راهنمای HTML، حافظه پنهان بازیابی، فضای ذخیره‌سازی DOM، سوابق تاریخچه، فایل‌های بازیابی سیستم، لاگین‌ها و گذرواژه‌های ذخیره‌شده و موارد دیگر.

این برنامه با تعداد زیادی از برنامه های نصب شده شخص ثالث کار می کند

علاوه بر این، می‌توانید آهنگ‌های موجود در برنامه‌هایی مانند Windows Media Player (به عنوان مثال فهرست پخش راه‌اندازی، فهرست پخش مسیر ضبط CD). Adobe Reader (لیست مواردی که اخیراً به آنها دسترسی پیدا کرده‌اید)، پلاگین Flash Player، QuickTime، ویرایشگر رجیستری، Winamp و غیره را حذف کنید.

به علاوه، می توانید برای ارزیابی بیشتر به برخی از این اشیا (به عنوان مثال مشاهده کلیپ بورد) و لیست های صادراتی دسترسی داشته باشید.

در بخش «تنظیمات»، می‌توانید روش حذف را پیکربندی کنید. (به عنوان مثال حذف استاندارد، یک پاس ضد بازیابی). به یک مدیر وظیفه دسترسی داشته باشید. موارد را از فهرست بسته اضافه یا حذف کنید، صفحه را با رمز عبور قفل کنید، اجرای یک رمز عبور را فعال کنید. عامل Tray در راه اندازی ویندوز و موارد دیگر.

در نتیجه

Wipe Pro بر روی مقدار متوسطی از منابع سیستم اجرا می شود، به سرعت یک کار اسکن و تمیز کردن را به پایان می رساند. و برای هر کسی ساده است. حیف که هیچ فایل راهنما در دسترس نیست. در غیر این صورت، ما این ابزار را به تمام کاربرانی که می خواهند یک کار تمیز کردن کامل را روی سیستم خود انجام دهند اکیداً توصیه می کنیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • به پوشه " Crack " بروید. موارد ذیل را انجام دهید:

->choose 32-bit or 64-bit

-> Copy all files to :

for 32-bit : C:Program FilesWipe
for 64-bit : C:Program Files (x86)Wipe

  • نرم افزار را اجراء کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.