.
WinZip System Utilities Suite 3.18.0.20 + Portable بهیه ساز ویندوز

WinZip System Utilities Suite شامل مجموعه ای از ابزارهای آسان برای استفاده است. که به شما اطمینان می دهد که به سرعت از شر فایل “زباله” انباشته شده بر روی هارد دیسک رایانه شخصی خلاص شوید. با چند کلیک روی دکمه ها، کاربر می تواند کش و تاریخچه مرورگر را پاک کند، ورودی های نادرست در رجیستری سیستم را حذف کند، از شر فایل های موقت و منسوخ و سایر داده های غیر ضروری خلاص شود. به عنوان اقدامات اضافی که عملکرد پایدارتر و سازنده سیستم را تضمین می کند، یکپارچه سازی داده ها روی هارد دیسک، تصحیح خطاها در رجیستری ویندوز و غیره ارائه می شود.

 یک راه حل کامل برای پاک سازی، محافظت و بهینه سازی ویندوز
پاکسازی

ابزارهای Cleaner فایل های سیستمی منسوخ شده و دیگر مورد نیاز را حذف می کنند. خطاهای رجیستری را برطرف می کنند، فایل های تکراری را حذف می کنند و حافظه بلااستفاده را برای افزایش کارایی آزاد می کنند.

حفاظت

WinZip System Utilities Suite به شما کمک می کند تا از مشکلات در رایانه شخصی خود جلوگیری کنید. و همچنین محافظت از سیستم ها و داده ها را در برابر تهدیدات رایج، خرابی های نرم افزاری و سخت افزاری و سایر مشکلات تضمین می کند. کاربران می توانند به طور مرتب هارد دیسک را برای وجود خطا بررسی کنند. اطلاعات محرمانه را به طور ایمن حذف کنند. از فایل ها در برابر دسترسی غیرمجاز با رمز عبور محافظت کنند. و آثار فعالیت کاربر را که می تواند به طور غیرمستقیم باعث نشت داده ها شود را از بین ببرد. به صاحبان رایانه ابزارهای پشتیبان‌گیری و بازیابی داده‌ها ارائه می‌شود. و ابزار Undelete به بازیابی فایل‌هایی که در نتیجه خرابی سخت‌افزار، حمله ویروس یا اقدامات بی‌دقت کاربر حذف شده‌اند، کمک می‌کند.

بهینه سازی

ابزارهای بهینه سازی با به روز رسانی درایورهای دستگاه، یکپارچه سازی هارد دیسک، بررسی درایوها برای خطاهای سیستم فایل یا خرابی سخت افزار و حذف برنامه های غیر ضروری، عملکرد سریع و کارآمد سیستم را تضمین می کنند.

دارای حالت های مختلف اسکن

این برنامه دارای یک حالت اسکن هوشمند است که اطلاعاتی در مورد وضعیت فایل‌ها و پوشه‌های ناخواسته، قطعات موجود در درایو دیسک، اینترنت و سایر ردیابی‌های حریم خصوصی، درایوهای قدیمی و گمشده، و مشکلات رجیستری را نشان می‌دهد.

WinZip System Utilities Suite شامل سه حالت اسکن، سریع، عمیق یا سفارشی است. آخرین گزینه به شما امکان می دهد یک مکان تعریف شده توسط کاربر را انتخاب کنید، در حالی که گزینه عمیق مطمئن می شود هر مورد ذخیره شده در رایانه شما اسکن شده است. بسته به اندازه دیسک شما، ممکن است مدتی طول بکشد تا کار انجام شود.

یکی از ویژگی های برتر همراه در این ابزار به شما این امکان را می دهد که عملیات اسکن را برای بهینه سازی دیسک، تمیز کردن رجیستری یا سایر مسائلی که ممکن است بر عملکرد کلی رایانه تأثیر بگذارد، برنامه ریزی کنید.

در نتیجه

در مجموع، WinZip System Utilities Suite با ابزارهای بهینه سازی داخلی مانند تمیز کردن و تعمیر، عملکرد سیستم را افزایش می دهد. مدیریت منابع حافظه را به‌روزرسانی می‌کند، درایورهای سخت‌افزار قدیمی را به‌روزرسانی می‌کند. و سیستم عامل را با کمترین مداخله کاربر تنظیم می‌کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, Vista and XP
  • Processor: Pentium IV or above
  • RAM: 1 GB RAM (2 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.