.
WinX DVD Ripper Platinum 8.22.0.246 Win/Mac + Portable تبدیل DVD

با بیش از ۵.۸ میلیون کاربر در سراسر جهان، WinX DVD Ripper Platinum یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای DVD rip موجود در بازار است. وظیفه اصلی این برنامه سوزاندن محتوای رسانه بر روی دیسک های خالی است. چند ویژگی دیگر نیز دارد. همچنین می‌توانید مدیریت حقوق دیجیتال (DRM) را غیرفعال کنید، برچسبی که از فیلم‌های خاص استودیوهای تولید محبوب در برابر کپی یا توزیع محافظت می‌کند. این نرم افزار می تواند روش حفاظت از محتوا را که از ۹۹ عنوان بر روی یک دیسک فیلم برای گیج کردن چنین ابزارهایی استفاده می کند، دور بزند.

اگر تحقیقاتی انجام داده اید و برخی از بررسی های برجسته WinX DVD Ripper Platinum را در گذشته خوانده اید، احتمالاً می دانید که این نرم افزار پیچیده ترین نسخه موجود در حال حاضر است. با این حال، باید از نسخه رایگان نرم افزار به نام WinX DVD Ripper آگاه باشید.

مهمترین ویژگی های Winx Dvd Ripper

WinX DVD Ripper یک نرم افزار بی نظیر است. این اولین و تنها نرم افزاری است که طبق استانداردهای ذکر شده توسط اینتل (QSV) و NVIDIA (CUDA/NVENC) به شتاب سخت افزاری سطح ۳ دست یافته است.

یکی از ویژگی هایی که همه در مورد این ابزار قدردانی می کنند، تبدیل DVD (تصاویر ISO) آن به فرمت های مختلف تصویری و صوتی از جمله MP4، AVI، MOV، MPEG، FLV، WMV و MP3 است. قابل توجه تر، این برنامه ریپ دی وی دی بسیار سریع است، زیرا بعداً در ارزیابی WinX DVD Ripper با جزئیات بیشتر صحبت خواهیم کرد.

حفاظت از فایل ها

شما می توانید از فایل های DVD خود با پاره کردن آنها محافظت کنید – حتی اگر DVD آسیب دیده یا خراشیده شده باشد!

اگرچه دی‌وی‌دی‌ها دیگر به‌طور گسترده مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، استفاده از یک دی‌وی‌دی چاک‌کننده که به‌صورت رایگان در دسترس است، ایده خوبی است. با استفاده از این برنامه می توانید dvd را به mp4 به دیگر هاردهای محلی تبدیل و ریپ کنید. در عصر پخش آنلاین و فضای ابری، همیشه ایده خوبی است که یک کپی از کلیپ ها، ویدیوهای جشن، کنسرت های مورد علاقه و سایر ویدیوهای مهم خود را برای نگهداری در دسترس داشته باشید.

اگر می خواهید DVD های قدیمی خود را احیا یا بازیافت کنید، WinX DVD Ripper یک ابزار فوق العاده است. علاوه بر این، می توانید کارت هایی را اضافه کنید که خوانا یا آسیب دیده و خراشیده نیستند و ببینید که چگونه می شود. راز واقعی پشت این مکانیسم در یک DVD با الگوریتم های حفاظتی غیرفعال شده یافت می شود که به WinX اجازه می دهد فایل ها را از دیسک استخراج کند. از سوی دیگر، این ویژگی فقط در WinX DVD Ripper Platinum قابل دسترسی است.

Swift 1:1 DVD Ripping and Conversion

این نرم افزار قابلیت تبدیل محتوا بین فرمت های مختلف را دارد. علاوه بر این، و این کار را در زمان رکورد انجام می دهد. اوضاع بهتر می شود. محتوای بصری یا فایل ها تحت تأثیر برنامه قرار نخواهند گرفت. به نظر می رسد چیزی خارج از یک رویا باشد.
شما می توانید فایل های ویدئویی خود را در دستگاه های مختلف تماشا کنید

نسخه‌های WinX DVD Ripper Free و WinX DVD Ripper Platinum به شما امکان دسترسی و مشاهده فایل‌ها را از دستگاه‌های مختلف می‌دهند. گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، آی‌پاد، کنسول‌های بازی و سایر دستگاه‌های الکترونیکی در این دسته قرار می‌گیرند. خروجی های ویدئویی مختلف، کدک های صوتی و سایر مشخصات فنی موجود است. دسترسی و مدیریت محتوا از دستگاه ها، سیستم عامل ها و پیکربندی های مختلف پلت فرم امکان پذیر است.

پشتیبانی از دیسک های قدیمی

همه ما سی دی های قدیمی و قدیمی داریم که از گوش دادن به آنها لذت می بریم. به عنوان بخشی از این بررسی WinX DVD Ripper، ما یک پخش کننده DVD را قربانی کردیم تا تطبیق پذیری ابزار را نشان دهیم و کشف کردیم که می تواند فیلم های قدیمی، ویدیوهای خانگی و کلیپ ها را به هر فرمت دیجیتالی تبدیل کند.

ما آن را بهترین دی‌وی‌دی‌چک‌کننده رایگان می‌نامیم، زیرا کار بسیار خوبی با دی‌وی‌دی‌های خراشیده، آسیب‌دیده یا غیرقابل پخش انجام می‌دهد و به دلیل اینکه کاملا رایگان است. هنگامی که برنامه را در عمل مشاهده می کنید، از جادویی که دارد شگفت زده خواهید شد.

کیفیت تصویر استثنایی

WinX DVD Ripper  درصد کیفیت تصویر را در طول فرآیند ریپینگ حفظ می کند. هیچ تفاوت قابل توجهی در کیفیت تصویر وجود ندارد و در نسخه پلاتینیوم، می توانید به سادگی مطالب را در یک فایل MPEG2 تکرار کنید و کیفیت تصویر را بالا نگه دارید. همیشه می‌توانید از نرم‌افزار جدا کردن DVD رایگان برای ایجاد یک کپی از داده‌ها در یک درایو USB یا یک دیسک سخت با استفاده از رایانه خود استفاده کنید.

ویژگی های اضافی

علاوه بر ابزارهای ریپینگ و تبدیل معمولی که می توانید در بسیاری از بررسی های WinX DVD Ripper Platinum ذکر شده بیابید، چندین ویژگی اضافی نیز وجود دارد که شایان ذکر است. این چند نمونه است:

شتاب سخت افزاری: می توانید با استفاده از چندین ویژگی اضافی واحد پردازش گرافیکی (GPU) تبدیل فایل های خود را تسریع کنید.

حالت ایمن: این حالت تنها در صورتی استفاده می شود که تبدیل شما با شکست مواجه شود یا در حین تبدیل منجر به خطا شود. این حالت ممکن است باعث شود که فرآیند کمی طولانی‌تر شود، اما برای گرفتن یک DVD با کیفیت بالا ایده‌آل است.

استفاده از هسته های CPU: می توانید پردازنده های هسته ای را که WinX برای استفاده شما انتخاب کرده است، مشاهده و ویرایش کنید.

تغییرات در تنظیمات: با کلیک بر روی برنامه تنظیمات در کنار نام فایل، که در کنار هر فایل ویدیویی یافت می شود، ترکیب ویدیوهای خود را تغییر دهید.

Deinterlacing: این ویژگی از تأثیر خطی بودن جلوگیری می کند که در بسیاری از کدک ها با deinterlacing تصویر قابل مشاهده است.

گرفتن اسکرین شات: امکان اسکرین شات گرفتن در حین تماشای ویدئو در اپلیکیشن توسط این قابلیت فراهم شده است.

گزینه‌های ویرایش: اگر می‌خواهید صدا را تغییر دهید، یک ویدیوی برش‌شده ایجاد کنید یا زیرنویس‌ها را درج کنید، WinX ابزار عالی برای شماست. همچنین دارای بسیاری از ویژگی های دیگر است.

وضوح و نرخ فریم: می توانید وضوح و نرخ فریم ویدیوی خود را تغییر دهید.

کارایی

تنظیمات از پیش تنظیم شده در ۱۶ دسته و زیرمجموعه، از جمله نمایه عمومی، پشتیبان گیری از DVD، ابزارهای Apple/Android/Sony، و ویدیوهای Facebook/Youtube/Vimeo و موارد دیگر سازماندهی شده اند. این به معنای واقعی کلمه صدها امکان مختلف را برای فایل های خود در اختیار شما قرار می دهد.

برای تولید یک کپی فیلم، کاربران معمولی اغلب از نسخه پشتیبان DVD معمولی از یک دیسک استفاده می کنند. به عنوان جایگزینی برای «کپی محتوای عنوان اصلی»، که یک فایل MPG با یک تراک صوتی و یک تراک زیرنویس (یا هیچ کدام) ایجاد می‌کند، آنها سعی کردند از «کپی عنوان کامل» استفاده کنند، که یک فایل MPG را با فایل‌های صوتی و زیرنویس تولید می‌کند. .

برای انجام این کار در زمان رکورد، نسخه پلاتینیوم توصیه می شود. می تواند کل یک فایل DVD را در کمتر از ۵ دقیقه ریپ کند.

در نهایت، ما این ابزار را با سرعت های خود در دستگاه های مختلف قرار می دهیم. از آنجایی که این یک برنامه مبتنی بر وب است، کاربران به دلیل کنجکاوی شدید با هیچ اشکال، تاخیر یا چیز مشکوکی مواجه نشدند. اکثر کاربران فایل‌ها را از ISO به DVD ریپ می‌کردند و در نتیجه زمان‌های پردازش حتی سریع‌تر می‌شد که به طور کلی کمتر از ۲ دقیقه بود.

به یاد داشته باشید که تکمیل نسخه پشتیبان از دیسک کامل نسبت به نسخه پشتیبان‌گیری جزئی دیسک بیشتر طول می‌کشد. علاوه بر این، کار با DVD کمی کندتر از کار با یک عکس (محلی) است. WinX DVD Ripper در شناسایی انواع فایل‌ها، پردازش نسخه‌های پشتیبان، ریپینگ و تبدیل آنها بدون افزودن اطلاعات اضافی یا خراب به محصول نهایی، کار بسیار خوبی انجام داد.

رابط کاربری و سهولت استفاده

استفاده از رابط کاربری این دستگاه ساده است. برای پیمایش در سایت هیچ مشکلی نخواهید داشت.

دکمه های مربوط به فعالیت های اصلی در بالای صفحه قرار دارند. پخش کننده ویدیو و همچنین برخی از ویژگی های اضافی در سمت راست قرار دارند. بخش مرکزی اطلاعات فعلی و انواع فایل شما را نمایش می دهد. می توانید آنها را به هر کجا که می خواهید در این بخش بکشید و رها کنید.

به عنوان منبع، همچنان می‌توانید از DVDهای خارجی، تصاویر ISO و حتی پوشه‌های DVD استفاده کنید که همه آنها پشتیبانی می‌شوند. به شما این امکان داده می شود که اجزای اصلی را پاره کنید یا به طور کامل از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید.

نمایه‌های از پیش ساخته شده کار شما را ساده‌تر می‌کنند و به شما اجازه می‌دهند به سرعت یک دیسک را به یک ویدیو در قالب دلخواه خود ریپ کنید. آن فایل نیز قابل پخش است.

کاربران قدردانی خود را از تنوع زبان در بررسی های WinX DVD Ripper Platinum ابراز کرده اند که جای تعجب ندارد. این نرم افزار به زبان های زیر موجود است: انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی و چینی.

می توانید همزمان از WinX به عنوان یک DVD Ripper و همچنین یک مبدل DVD استفاده کنید. هنگام انتخاب منبع در یک نوار منوی کوچک تنظیم می شود. قبل از آن تعداد زیادی منوی Presets و منوهای گزینه های اضافی وجود دارد که همه از طریق Ripper قابل دسترسی هستند.

امنیت

علاوه بر این، این برنامه شامل رمزگذارها و رمزگشاهای سخت افزاری است که داده های اصلی را از طریق محاسبات موازی بازیابی می کند و آن را برای استفاده بعدی در پردازش و رمزگذاری تصویر بافر می کند.

از آنجایی که انویدیا، اینتل و AMD همگی توسط پردازش سخت افزاری WinX پشتیبانی می شوند، می توانید مطمئن باشید که امنیت داده های شما در دستان خوبی است.

در نتیجه

WinX DVD Ripper Platinum بهترین محصول در کلاس خود در مورد ریپ دی وی دی، تهیه نسخه پشتیبان از داده ها یا تبدیل دی وی دی های رسانه ای به فرمت های دیجیتال است. هنگامی که موفق به پخش DVD در ویندوز ۱۱ نشدید، سعی کنید از این ابزار برای دیجیتالی کردن DVD خود استفاده کنید. اگر رایانه ویندوز ۱۱ شما از قبل برنامه ای برای پخش DVD نداشته باشد، راه حل خوبی است.

استفاده از آن به لطف رویکرد گام به گام آن آسان است و شامل بسیاری از ویژگی های پیشرفته است که به کاربران کنترل بیشتری بر فرآیند می دهد. این برنامه در حال توسعه فعال است و ویژگی های جدید به طور مداوم به آن اضافه می شود.

سوالات متداول
آیا WinX DVD Ripper رایگان است؟

بله، یک نسخه WinX DVD Ripper رایگان وجود دارد. به نوعی محدود است، اما برای شروع و بررسی جزئیات ابزار عالی است. اگر می‌خواهید دی‌وی‌دی‌ها را بدون ویرایش آن‌ها ریپ کنید و فقط در فایل‌های ISO و MPEG2 کپی کنید، مناسب است.

آیا WinX DVD Ripper ایمن است؟

بله، WinX DVD Ripper ایمن است و نباید نگران لو رفتن اطلاعات باشید. این نرم افزار حتی فایل های رمزگذاری شده را ریپ می کند و می تواند به شما در انتقال فایل هایتان کمک کند. بیش از ۵.۸ میلیون نفر از این برنامه استفاده می‌کنند و هیچ موردی با نشت داده‌ها، بدافزارها یا سایر موارد نقض وجود نداشته است.

آیا WinX DVD Ripper DVDهای محافظت شده را کپی می کند؟

با استفاده از این راه حل، می توانید دی وی دی ها را با هر گونه حفاظتی از جمله مناطق DVD، ۹۹ عنوان، عناوین جعلی، بخش های بد، CSS و موارد دیگر ریپ کنید. حالت ایمن نیز دارد. اگر آن را فعال کنید، می توانید اکثر خطاهای ریپینگ را که هنگام استفاده از ابزارهای دیگر برای ریپ کردن دی وی دی های محافظت شده رخ می دهد، حل کنید.

آیا WinX DVD Ripper با Blu Ray کار می کند؟

متأسفانه، Ripping Blu Ray در هیچ یک از نسخه های WinX DVD Ripper پشتیبانی نمی شود. اگر به این نوع ویژگی نیاز دارید، باید از ریپر بلوری دیگری استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
ویندوز

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7,Vista,XP,2000
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
مک

Technical Details and System Requirements

  • macOS 10.10 or later

آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی دکمه Patch کلیک کنید.
  • برای اجرای صحیح نرم افزار در دسکتاپ به روی آیکون نرم افزار کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.