.
WinToHDD 6.0.2 All Editions + Portable نصب، نصب مجدد یا کلون ویندوز روی HDD/SSD

WinToHDD یک نرم افزار مفید است که به شما امکان می دهد بدون استفاده از درایو CD/DVD/USB ویندوز (Vista/2008 یا جدیدتر) را نصب یا دوباره نصب کنید. با استفاده از این ابزار All-in-One، می‌توانید به راحتی ویندوز را مجدداً نصب کنید، ویندوز را روی دیسک‌هایی غیر از دیسکی که ویندوز شما در آن نصب شده است نصب کنید، یا نصب ویندوز موجود را روی دیسک دیگر کلون کنید. علاوه بر این، می توانید از آن برای ایجاد یک USB نصب ویندوز حاوی تمام فایل های ISO نصب ویندوز خود استفاده کنید، سپس می توانید ویندوز (Vista/2008 یا جدیدتر) را از همان درایو USB روی هر دو رایانه BIOS و UEFI نصب کنید.

.

وقتی در مورد نصب مجدد سیستم عامل صحبت می کنیم، معمولاً به استفاده از CD/DVD یا درایو فلش USB فکر می کنیم. اما اگر رایانه ما مجهز به CD/DVD-ROM داخلی نباشد (چون آنها قبلاً قدیمی شده اند)، و هیچ پندرایو (ساخت و استفاده کمی دشوار) یا HDD موبایلی در دست نداریم، پس چه می شود؟

WinToHDD یک هارد دیسک ویندوزی است که نرم افزار رایگانی شبیه به NT6 HDD Installer نصب می کند. این به شما امکان می دهد مستقیماً سیستم عامل ویندوز را روی هارد دیسک خود نصب، نصب مجدد یا شبیه سازی کنید، که به ویژه برای مواردی که درایوهای DVD/CD-ROM یا درایوهای فلش USB برای نصب ویندوز از هارد دیسک مناسب نیستند، مناسب است.

با WinToHDD، ما فقط باید فایل های ایمیج ویندوز ISO را دانلود و سپس مستقیماً روی هارد دیسک نصب کنیم. نکته کلیدی این است که نیازی به رایت CD/DVD یا ساخت درایو USB قابل بوت نیست. به طور خاص، به دلیل خواندن و نوشتن مستقیم در درایو محلی، سرعت نصب ویندوز بسیار سریعتر از هر روش سنتی دیگری است (مزیت SSD در سرعت آشکارتر خواهد بود)، باعث صرفه جویی در زمان و تلاش می شود.

رابط کاربری

WinToHDD  دارای یک رابط ساده و تمیز است. هنگامی که برنامه را اجرا می کنید، با یک رابط بسیار ساده و ساده با چهار عملکرد از شما استقبال می کند:

 • نصب مجدد ویندوز
 • نصب جدید.
 • شبیه سازی سیستم عامل
 • نصب چندگانه USB
برای ایجاد یک تصویر WinPE مراحل ساده را طی کنید

همه گزینه ها از تصاویر دیسک در فرمت های مختلف (ISO، WIM، ESD، SWN، VHD، و VHDX) بدون نیاز به استفاده از CD، DVD یا درایو USB پشتیبانی می کنند. فرآیند بسیار ساده است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراحل زیر را دنبال کنید:

 • مرحله ۱: تصویر دیسک حاوی نسخه ویندوز را برای نصب انتخاب کنید.
 • مرحله ۲: درایوی که در آن نصب خواهد شد و پارتیشن های آن را تأیید کنید.
 • مرحله ۳: یک WinPE ایجاد کنید و کامپیوتر را مجددا راه اندازی کنید تا سیستم دوباره نصب شود.
 • مرحله ۴: اگر می خواهید سیستم عامل را شبیه سازی کنید، سیستمی را که می خواهید کپی کنید انتخاب کنید.
ویندوز را بدون سی دی یا درایو USB دوباره نصب کنید

همانطور که گفته شد، WinToHDD می تواند به شما در نصب ویندوز بدون سی دی یا درایو USB کمک کند. جدا از آن، می توانید ویندوز را مجدداً نصب کنید یا کل سیستم خود را با استفاده از همان ابزار کلون کنید. نصب مجدد ویندوز بدون سی دی یا درایو USB قابل بوت بسیار آسان است و زمان زیادی نمی برد. هر زمان که دچار مشکل شدید و موفق به ایجاد چنین درایو قابل بوت نشدید، می توانید به سادگی این روش را انتخاب کنید.

ویندوز را بدون CD/DVD یا درایو USB نصب کنید

قبلاً نحوه نصب مجدد ویندوز بدون سی دی یا درایو USB را با استفاده از این نرم افزار مشاهده کرده اید. همچنین می توان با استفاده از همان نرم افزار یک نصب تازه انجام داد – اما باید پارتیشن متفاوتی داشته باشید. شما نمی توانید سیستم خود را از یک پارتیشن دوگانه بوت کنید. این تنها ایراد این ابزار است. بنابراین، یک پارتیشن جدید برای نصب ویندوز جدید خود ایجاد کنید و این مراحل را دنبال کنید.

این بار باید از بین این سه گزینه New Installation را انتخاب کنید. پس از آن، تصویر ISO خود را انتخاب کنید. سپس بر روی Next کلیک کنید و پارتیشنی را که می خواهید ویندوز خود را در آن نصب کنید انتخاب کنید.

پس از آن، شما باید کمی به آن زمان بدهید. این ابزار همه چیز را برای شما تنظیم می کند. پس از راه اندازی مجدد، باید به تنظیمات بایوس بروید و هارد دیسک را به عنوان منبع بوت پیش فرض خود انتخاب کنید.

این تنها کاری است که باید انجام دهید!

کلون کردن سیستم با استفاده از WintoHDD

گاهی اوقات، ما نیاز داریم که سیستم خود را از یک درایو دیگر منتقل کنیم. در چنین مواقعی، این ابزار به شما کمک زیادی می کند زیرا امکان کلون کردن سیستم شما را فراهم می کند.

System Clone را انتخاب کرده و دکمه Next را بزنید. اکنون، شما باید پارتیشنی را که می خواهید سیستم خود را در آن کلون کنید، انتخاب کنید. سپس، ابزار وظیفه خود را انجام خواهد داد. این یک کار وقت گیر است، بنابراین باید صبور باشید.

ویژگی شبیه سازی سیستم به شما امکان می دهد نصب سیستم عامل ویندوز موجود (Windows 11/10/8.1/8/7/Vista & Windows Server 2022/2019/2016/2012/2008) را از دیسک قدیمی به دیسک جدید (HDD/SSD) شبیه سازی کنید. ) با این ویژگی می توانید یک کپی دقیق از سیستم ویندوز موجود در دیسک دیگری ایجاد کنید.

USB چند نصبی را برای نصب یا شبیه سازی ویندوز ایجاد کنید

می توانید یک درایو فلش USB نصب ویندوز ایجاد کنید تا هر نسخه از ویندوز (Vista/2008 یا جدیدتر، هر دو ۶۴ و ۳۲ بیت) را از یک درایو USB روی هر دو رایانه BIOS و UEFI نصب کنید. درایو فلش USB قابل بوت همچنین دارای ویژگی شبیه سازی سیستم است، بنابراین می توانید از آن برای شبیه سازی نصب سیستم عامل ویندوز از یک دیسک به دیسک دیگر استفاده کنید.

در نتیجه

WinToHDD یک ابزار آسان برای استفاده در بیشتر موارد است، به خصوص زمانی که صحبت از نصب مجدد ویندوز می شود. با این حال، ویژگی‌های نصب و شبیه‌سازی جدید به یک پارتیشن یا درایو دوم نیاز دارند که باید با استفاده از ابزارهای دیگر، به عنوان مثال مدیریت دیسک ویندوز یا ابزارهای شخص ثالث، قبل از استفاده ایجاد شوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

 • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • به پوشه Activator بر وید.
 • فایل " WinToHDD Activator .exe " (Run as administrator) " را اجرا کنید.
 •  نسخه  ای را که می خواهید  را نصب کنید و سس روی دکمه Next کلیک کرده و نصب آن را به پایان برسانید
 • نرم افزار را اجرا کنید.
 • فقط پنجره فعال سازی license را در شروع برنامه ببندید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.