.
WinImage 11.00 + Portable مدیریت ایمیح دیسک مجازی و پشتیبان گیری از اطلاعات

WinImage یک بسته کامل تصویر دیسک برای ایجاد آسان، خواندن و ویرایش بسیاری از فرمت‌های ایمیح و سیستم‌های فایل از جمله DMF، VHD، FAT، ISO، NTFS و Linux است.

با استفاده از WinImage می‌توانید یک ایمیج دیسک را روی یک هارد دیسک یا رسانه‌های دیگر دوباره ایجاد کنید. محتویات آن را مشاهده کنید، فایل‌ها را بر اساس تصویر استخراج کنید، فایل‌ها و فهرست‌های جدید اضافه کنید، فرمت را تغییر دهید. و تصویر را یکپارچه‌سازی کنید. همه اینها و موارد دیگر در یک رابط کاربری بصری در دسترس است.

کاربرد مهم برنامه

این برنامه کاربردهای سودمند زیادی در خانه و اداره دارد. به عنوان یک کاربر جدی رایانه شخصی، احتمالاً تعداد زیادی فلاپی دیسک قدیمی اما هنوز مفید دارید. با نصب WinImage، می توانید آنها را به ایمیج های دیسک تبدیل کنید، که می توانند در هارد دیسک ذخیره شوند و در صورت نیاز دوباره ایجاد شوند.

در ترکیب با یک ابزار ایجاد سی دی، WinImage می‌تواند به شما کمک کند دیسک بوت سفارشی خود را با نرم‌افزار تشخیص سخت‌افزار یا پاک‌سازی ویروس بسازید. تا کامپیوتر مشکل‌دار را بدون حضور در ویندوز پشتیبان‌گیری و اجرا کنید. به عنوان یک راه حل پشتیبان گیری از هارد دیسک، WinImage به شما امکان می دهد ساعت ها و حتی روزها را در بازیابی سیستم و تنظیمات روی دستگاهی که دچار خرابی هارد دیسک یا خرابی نرم افزار شده است، صرفه جویی کنید. همراه با خانه‌ها و دفاتر، این توانایی برای کلاس‌های آموزشی ضروری است، جایی که بازگرداندن سریع پیکربندی‌های از بین رفته رایانه شخصی بسیار مهم است.

ایجاد و مدیریت تصاویر دیسک برای اهداف مختلف

علاوه بر این، دستیار دسته‌ای داخلی برای کمک به پردازش مجموعه‌ای از فایل‌ها با یک عملیات واحد طراحی شده است. و فرآیند ایجاد تصویر را فقط با فشار دادن چند دکمه «بعدی» انجام می‌دهد.

می‌توانید از این برنامه برای استخراج فایل‌ها از تصویر دیسک، حذف محتوای موجود، افزودن پوشه‌ها و فایل‌ها به تصویر، ایجاد دایرکتوری‌های جدید، تغییر برچسب و مشاهده اطلاعات دقیق درباره فایل تصویری بارگذاری شده استفاده کنید. علاوه بر این، می توانید محتوای دو دیسک مختلف را با هم مقایسه کنید.

دیسک ها را قالب بندی کنید، ویژگی های MBR را ویرایش کنید و موارد دیگر

علاوه بر این، مجموعه ای از گزینه ها و تنظیمات طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای کاربران پیشرفته تر ارائه می شود. به عنوان مثال، می‌توان از آن برای قالب‌بندی دیسک‌ها، ویرایش ویژگی‌های رکورد بوت اصلی (MBR)، پاک کردن درایو فیزیکی و تنظیم مجدد آن به‌عنوان قابل بوت یا حتی ایجاد یک هارد درایو مجازی از درایو فیزیکی و بازیابی آن در زمان بعدی استفاده کرد.

گزینه ای برای تبدیل تصاویر دیسک مجازی وجود دارد که به شما امکان می دهد. به راحتی فایل های VHD را با اندازه ثابت یا به صورت پویا گسترش دهید. این برنامه برای ایجاد دیسک های بوت سفارشی یا انجام پشتیبان گیری از داده های هارد دیسک مفید است. این می تواند زمان مورد نیاز برای بازگردانی سیستم یا نصب مجدد ویندوز و کلیه نرم افزارهای لازم را در صورت خرابی سیستم، صرفه جویی کند.

در نتیجه

WinImage با رابط بصری خود می تواند توسط حرفه ای ها و مبتدیان به طور یکسان استفاده شود. ابزارهای لازم برای مدیریت تصاویر دیسک مجازی و انجام پشتیبان گیری از اطلاعات را روی میز می آورد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows Vista/7/10/11
  • Processor: Pentium IV or higher
  • RAM: 1 GB RAM (2 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.