.
WinDynamicDesktop 5.1.0 + Portable تعویض خودکار تصاویر والپیپر ویندوز

WinDynamicDesktop – نگاهی اجمالی به پروژه‌هایی که رقبای شما در آن شرکت می‌کنند همیشه مفید است. زیرا با وجود تمام اصطکاک‌های اجتناب‌ناپذیری که ممکن است در زمان‌های خاص ایجاد کنند، یک رقیب نیز می‌تواند منبع الهام باشد.

به نظر می‌رسد که توسعه‌دهنده WinDynamicDesktop از این موضوع آگاه است. زیرا آنها آنچه را که MacOS Mojave اخیراً اعلام کرده است را زیر نظر داشته‌اند. و یک چیز خوب را به ویندوز منتقل کرده‌اند. به طور دقیق تر، به ویژگی به اصطلاح Dynamic Desktop اشاره می کنیم که وظیفه تغییر والپیپر شما را بر اساس ساعت روز بر عهده دارد.

ویژگی جدید macOS Mojave را در اختیار کاربران ویندوز قرار می دهد

ابتدا باید گفت که WinDynamicDesktop در مراحل اولیه توسعه خود است و فعلاً می‌توان باگ‌هایی را تجربه کرد. در حالی که عملکرد برنامه هنوز پیشرفت‌هایی را در اینجا و آنجا دریافت نکرده است.

با این وجود، باید بدانید که فهمیدن این برنامه بسیار آسان است و مشکلات عمده‌ای وجود ندارد که در طول آزمایش‌های خود به آن برخورد کرده باشیم.

شما فقط باید با نشان دادن مکان خود شروع کنید تا برنامه بتواند زمان طلوع و غروب خورشید را در منطقه شما محاسبه کند. به عبارت دیگر، هنگامی که طول و عرض جغرافیایی مکان شما مشخص شد، برنامه می داند که چگونه چرخه کاغذ دیواری را کالیبره کند.

تصاویر پس زمینه را بر اساس زمان روز جایگزین می کند

نیازی به گفتن نیست که والپیپر شما به طور خودکار با یکی از ۱۶ تصویر بیابانی که در صورت اجرای macOS Mojave می‌بینید جایگزین می‌شود. لازم به ذکر است که این تصاویر به صورت خودکار جابجا می شوند، اما برخلاف ویژگی داخلی ویندوز که هدف مشابهی را پوشش می دهد، WinDynamicDesktop می تواند زمان روز را که در خود تصویر زمینه منعکس می شود، در نظر بگیرد.

از نظر کارایی، لازم به ذکر است که برنامه کاملاً پاسخگو بود و پنهان شدن آن در systray یک امتیاز اضافی است. با این وجود، متوجه شده‌ایم که برنامه هنگام آزمایش مکان‌های مختلف با خطا مواجه شد، اما این انتظار می‌رفت.

یکی دیگر از جنبه هایی که ممکن است بخواهید از آن آگاه باشید این واقعیت است که برنامه دارای ویژگی ای نیست که به آن اجازه می دهد با ویندوز شروع شود، اما می توانید به صورت دستی آن را جبران کنید.

در نتیجه

با در نظر گرفتن همه موارد، WinDynamicDesktop ابزاری سبک وزن است که یک ویژگی خوب از macOS Mojave را به ویندوز  می آورد. برنامه وظیفه تعویض خودکار تصاویر پس زمینه شما را بر عهده دارد که با در نظر گرفتن زمان روز این کار را انجام می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.