.
WiFi Mouse Pro v5.1.4 تبدیل گوشی اندروید به ماوس و کیبورد

WiFi Mouse Pro اپلیکیشنی است که گوشی هوشمند شما را به یک ماوس بی سیم، یک ریموت و یک صفحه کلید تبدیل می کند. در حقیقت شما می توانید از آن برای مقابله موثر با موقعیت های غیرمنتظره دشوار استفاده کنید. نام برنامه را به خاطر بسپارید تا بتوانید هر زمان که به “ماوس یدکی” یا “صفحه کلید یدکی” نیاز داشتید فورا آن را دانلود و استفاده کنید.

WiFi Mouse Pro را به خاطر بسپارید!

وقتی ساعت ها جلوی کامپیوتر می نشینید و از صفحه کلید و ماوس استفاده می کنید. مهم نیست که چقدر از نظر ارگونومی خوب باشند، باید زمانی باشد که احساس فشار و خستگی کنید. با توجه به این، بسیار عالی خواهد بود اگر ابزار خاصی وجود داشته باشد که به شما کمک کند فقط با چند لمس کامپیوتر را از راه دور کنترل کنید. مخصوصاً هنگام بازی، گاهی اوقات دیگر نمی خواهیم همیشه جلوی صفحه بنشینیم. بلکه می خواهیم با حرکت آزادانه در خانه، فضا را تغییر دهیم. دست و پاها را آرام کنیم. موس ها و صفحه کلیدهای سیمی نمی توانند کمکی کنند. زیرا به میز متصل هستند. و بلوتوث های بی سیم برد محدودی دارند که نمی تواند کمکی کند.

 مراحل نصب WiFi Mouse Pro :

مرحله ۱: برنامه را در گوشی خود دانلود کنید. توجه: هنگام استفاده از آن با رایانه شخصی، باید آن را همزمان بر روی تلفن هوشمند و رایانه شخصی نصب کنید.

مرحله ۲: سرور ماوس را روی رایانه نصب کنید.

مرحله ۳: به همان شبکه متصل شوید. هنگامی که نشانگر ماوس روی صفحه ظاهر می شود، می توانید آن را از طریق تلفن هوشمند کنترل کنید، کار تمام شده است.

در صورتی که نمی توانید به یکدیگر متصل شوید، باید سرور ماوس را در رایانه شخصی بررسی کنید. تا ببینید آیا توسط فایروال یا آنتی ویروس مسدود شده است یا خیر. در هر صورت، همیشه به یاد داشته باشید که روتر AP را در حالت ایزوله اجرا نکنید. زیرا این حالت از اتصال بین رایانه شخصی و تلفن شما جلوگیری می کند. پس از نصب ساده بر روی گوشی هوشمند، می توانید نشانگر ماوس را با گوشی خود حرکت دهید. همچنین یک حالت روشن و خاموش کردن سریع کامپیوتر تنها با یک لمس وجود دارد. من معتقدم این به شما کمک می کند تا یک تجربه بسیار خوب داشته باشید.

Moon+ Reader Pro Mod 8.3 build 803003 برنامه کتابخوان اندروید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

مرحله 1: برنامه را در گوشی خود دانلود کنید. توجه: هنگام استفاده از آن با رایانه شخصی، باید آن را همزمان بر روی تلفن هوشمند و رایانه شخصی نصب کنید.

مرحله 2: سرور ماوس را روی رایانه نصب کنید.

مرحله 3: به همان شبکه متصل شوید. هنگامی که نشانگر ماوس روی صفحه ظاهر می شود، می توانید آن را از طریق تلفن هوشمند کنترل کنید، کار تمام شده است.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.