.
WidsMob Montage 2.6.0.86 DC 20.12.2022 Win/Mac + Portable موزائیکی کردن عکس

با ارزش ترین و قدردانی ترین هدایا آنهایی هستند که از دل می آیند، زیرا نشان دهنده فداکاری و مشارکت هستند. بنابراین به‌جای ارائه یک عکس قاب‌دار به عنوان هدیه بعدی، می‌توانید یک موزاییکی متشکل از تصاویر کوچک و کوچک را امتحان کنید. و WidsMob Montage یکی از برنامه هایی است که می تواند به شما در تولید آن کمک کند.

آیا پوستری برای فعالیت ها، طراحی مونتاژ شکل برای جشن تولد درست می کنید؟ WidsMob Montage باید یک مونتاژساز عالی باشد تا همه چیز را به عکس های موزاییکی خیره کننده تبدیل کند. این یک فتومونتاژ ساز همه کاره است که می تواند موزاییک عکس خیره کننده ای با هزاران تصویر با وضوح بالا ایجاد کند. WidsMob Montage همه چیز را به عکس های موزاییکی تبدیل می کند. شما می توانید JPEG و PNG را به موزاییک تنظیم کنید، این برنامه از موزاییک عکس، موزاییک کاشی، موزاییک شکل و سایر انواع موزاییک عکس پشتیبانی می کند. علاوه بر این، شما همچنین می توانید مونتاژ عکس را مطابق با هر الگوی طراحی کنید.

گام به گام سازنده موزاییک

از آنجایی که برای مبتدیان و متخصصان به طور یکسان استفاده می شود، WidsMob Montage به شما این امکان را می دهد که بدون توجه به مهارت های فنی خود، یک موزاییک چشمگیر به دست آورید.

باید با انتخاب پس‌زمینه ایجاد خود، خواه یک فایل JPEG، BMP یا PNG، شروع کنید، سپس به اضافه کردن بقیه تصاویری که به عنوان کاشی استفاده می‌شوند، ادامه دهید.

از چندین نوع فریم پشتیبانی می کند

پس از انتخاب همه فایل‌های منبع، می‌توانید روی مرحله آخر، یعنی تنظیم دقیق موزاییک، کار کنید. می‌توانید یکی از انواع فریم‌ها را انتخاب کنید، و می‌توانید همه آن‌ها را به سادگی با پیمایش در فهرست بررسی کنید – با این حال، باید به خاطر داشته باشید که هر بار که می‌خواهید یک فریم جدید را امتحان کنید، باید ترکیب را ایجاد کنید.

همچنین دو حالت وجود دارد که می توانید اعمال کنید، کاشی یا Interlace، و همچنین می توانید تعداد ستون ها و اندازه کاشی را به دلخواه تغییر دهید.

آخرین، اما نه کم‌اهمیت، ممکن است بخواهید روی کادر تطبیق رنگ کلیک کنید تا مطمئن شوید که نتیجه شباهت زیادی به تصویر پس‌زمینه اولیه دارد.

در  نتیجه

به طور خلاصه، WidsMob Montage می تواند به شما در طراحی موزاییک های چشم نواز بدون صرف زمان یا تلاش زیاد کمک کند. وقتی از نتیجه کاملاً راضی بودید، می‌توانید آن را به JPEG، BMP یا PNG صادر کنید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید یا فوراً آن را چاپ و قاب کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ویندوز

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
مک

Technical Details and System Requirements

  • OS X 10.10 or later
  • Apple Silicon or Intel Core processor
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack  را در مسری که نرم افزار نصب شده کپی و جایگزین فایل قبلی گنید.
  • نرم افزار ار اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.