.
Watchdog Anti-Malware Premium 4.1.837.0 + Business شناسائی و حذف بدافزار با اسکنر چند موتوره

Watchdog Anti-Malware یک اسکنر و پاک کننده کامپیوتر با توانایی بالا است که به شما امکان می دهد تهدیدات را از رایانه خود حذف کنید. این ابزار می تواند هم فایل های مخرب و هم کلیدها، گواهی ها، تنظیمات یا فایل های اجرایی مشکوک را شناسایی کند.

اسکن هوشمند و عمیق

اسکن هوشمند و اسکن عمیق دو حالت عملیاتی موجود در Watchdog Anti-Malware هستند. آنها یک حالت اسکن سریع و انتخابی را در مقابل یک حالت تشخیص جامع طولانی‌تر به تصویر می‌کشند.

هر عنصر مخربی که برنامه شناسایی می کند به طور خودکار از طریق اثر انگشت پلتفرم اسکن ابری فیلتر می شود. هدف از این پروتکل بررسی فایل ها / آیتم ها در برابر چندین موتور آنتی ویروس و بررسی وضعیت آنها است. بنابراین می تواند وضعیت هر تهدیدی را تایید کرده و اقدام مناسب را توصیه کند.

این ابزار به شما این امکان را می دهد که فایل های مخرب را حذف کنید، در صورت عدم امکان حذف یا تعمیر آنها به قرنطینه بفرستید. در انتظار اسکن رایانه، هر موردی که Watchdog Anti-Malware شناسایی می‌کند برای یکی از این اقدامات علامت‌گذاری می‌شود، اما می‌توانید به صورت دستی دوره دیگری را انتخاب کنید.

کامپیوتر یا فایل ها را اسکن کنید

صفحه اصلی Watchdog Anti-Malware دارای چندین بخش است: وضعیت رایانه، تاریخ آخرین اسکن و اسکنر فایل. مورد دوم با کادری نمایش داده می شود که در آن می توانید هر فایلی را بکشید و رها کنید تا ایمنی آن را تأیید کنید.

این برنامه می تواند اسکن های برنامه ریزی شده را در بازه زمانی مشخص انجام دهد. می توانید آن را طوری تنظیم کنید که با ویندوز شروع شود و بلافاصله سیستم را جستجو کنید یا برنامه را هر روز یا هفته ای یک بار تنظیم کنید. به عنوان یک اقدام ایمنی، می توان قبل از تعمیر یا حذف هر فایل/شی، یک نقطه بازیابی ایجاد کرد. این عمل ممکن است روند را کندتر کند و در صورت تمایل می توانید آن را غیرفعال کنید.

به سرعت یک لیست سفید ایجاد کنید

Watchdog Anti-Malware به شما امکان می دهد لیستی از استثناها ایجاد کنید: فایل هایی که برنامه باید در حین اسکن از آنها رد شود. اینها ممکن است اسناد مهمی باشند که مایل به حذف دائمی آنها نباشید. می توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که پسوندهای مرورگر را حذف کند، لیست قرنطینه را مشاهده کند و گزارش های تولید شده را پس از هر اسکن مشاهده کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید. اما اجرا نکنید.
  • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی و جایگزین فایل های قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجراء کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.