.
Abelssoft WashAndGo 23 v27.08.43747 Retail + Portable حذف فایل های غیرضروری

WashAndGo یک برنامه ساده برای استفاده است که به شما امکان می دهد کامپیوتر خود را با حذف فایل های غیر ضروری تمیز کنید.

پس از مقداردهی اولیه، برای دریافت کد باز کردن قفل رایگان، باید یک آدرس ایمیل وارد کنید. همچنین، WashAndGo پیشنهاد می‌کند از فایل‌های زباله فعلی خود یک نسخه پشتیبان تهیه کند. اما شما همچنین می توانید از ابزار با رمز عبور محافظت کنید.

رابط کاربری 

رابط کاربری نرم افزار تمیز و بصری است. بنابراین، WashAndGo می‌تواند رمزهای عبور مرورگر و مقادیر فرم، ابرداده فایل‌های آفیس شما و همچنین پوشه‌های ایمیل (مانند هرزنامه) را پاک کند.

هنگامی که WashAndGo یک کار اسکن خودکار را انجام داد، می‌توانید نوع فایل‌های ناخواسته‌ای را که پیدا کرده است (به عنوان مثال *.old، *.tmp، فایل‌های log، MRU، کش تصاویر کوچک ویندوز و جستجو) مشاهده کنید، از یک تابع جستجو استفاده کنید و از لیست حذف کنید. فایل هایی که می خواهید نگه دارید

علاوه بر این، می‌توانید تمام نسخه‌های پشتیبان و پروتکل‌های امنیتی را حذف کنید، یک لیست محرومیت ایجاد کنید، انواع مواردی را که می‌خواهید پاک کنید و روش حذف را انتخاب کنید (به عنوان مثال، بسیار کند و بسیار ایمن، عملکرد معمولی ویندوز).

علاوه بر این، می‌توانید رفتار پشتیبان‌گیری را پیکربندی کنید (به عنوان مثال حداکثر اندازه فایل)، WashAndGo را فعال کنید تا مرورگرهای وب باز و سرویس گیرنده‌های ایمیل در حال اجرا را نادیده بگیرد، یک قالب فایل برای تمیز کردن پروتکل‌ها ایجاد کنید، از یک خردکننده فایل استفاده کنید، برنامه‌ها را از رایانه خود حذف کنید، آنالیز کنید. استفاده از دیسک و موارد دیگر.

در نتیجه

این برنامه بر روی مقدار بسیار بالایی از منابع سیستم اجرا می شود، شامل یک فایل راهنما کامل با عکس های فوری است، ممکن است مدتی طول بکشد تا یک کار اسکن و تمیز انجام شود و در طول تست های ما، خطاها ثابت، خراب یا پاپ آپ نشد. زمان پاسخگویی آن فوق‌العاده نیست، اما WashAndGo را اکیداً به همه کاربران توصیه می‌کنیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.