.
WARSHIP BATTLE:3D Worldwar v.3.6.6 بازی کشتی جنگی اندروید

شما در بازی WARSHIP BATTLE:3D Worldwar در نقش رهبر نیروی دریایی ، کشتی جنگی دریایی عظیم خود را برای محافظت از کشور به خط مقدم همه جنگ ها هدایت خواهید کرد. ماموریت‌های خاص معمولاً عبارتند از نابود کردن دشمنان در دریاها، جزایر و اقیانوس‌ها. حضور دشمن را در مناطق کلیدی کشور کاهش می‌دهند و چارچوب حمله دشمن در مسیرهای دریایی را می‌شکنند.

معرفی

در WARSHIP BATTLE:3D Worldwar ، تمامی عملیات ها با یک راهنمای سریع روی صفحه نمایش داده می شوند. روند آشنایی سریع و خوب است زیرا بیشتر آن شبیه به سایر بازی های جنگی WW2 است. در زیر صفحه دست چپ خوشه کلید ناوبری قرار دارد. نوار HP در وسط برای درک وضعیت “سلامت” کشتی جنگی، دست راست مهمات و سلاح و ابزار تعمیر کشتی است.

از طریق پیروزی ها در WARSHIP BATTLE:3D Worldwar  امتیازاتی جمع خواهید کرد. از امتیازها برای سفارشی کردن کشتی جنگی و ارتقاء خود استفاده کنید. هر کشتی جنگی ویژگی ها و پارامترهای قدرت متفاوتی خواهد داشت. با هر سطح بالا می توانید بین ارتقاء سلاح ها یا قسمت های مختلف مانند رادار، اژدر، سپر، تفنگ … را انتخاب کنید تا کشتی جنگی قوی تر شود و قدرت حمله بیشتری داشته باشد.

نکات قابل توجه

 همچنین باید اضافه کرد که WARSHIP BATTLE:3D Worldwar بسیار سریع است. هنگام ورود برای اولین بار، فریب خوردن آسان است. زیرا سفارشی سازی کشتی جنگی کاملاً آرام اتفاق می افتد. اما هنگام جنگیدن، نرسیدن به سرعت نبرد طبیعی است.در این بازی متوجه خواهید شد که مفهوم “نبرد آتشین” چیست. برخوردهای دراماتیک، سپس شلیک، قرار دادن تمام سلاح‌ها بر روی کشتی‌های عظیم دشمن، بمب‌ها به شدت می‌سوزند. اثر انفجاری ستونی از دود، آتش و دود را ایجاد می‌کند… اگر بگویید در حال انجام یک بازی در تلفن هوشمند هستید، کاملا باورش سخت است .این بایز دقیقا مانند یک بازی مبارزه ای شگفت انگیز روی رایانه شخصی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
Android 4.1 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.