.
Warface GO v3.6.1 MOD + OBB بازی اکشن چهره جنگ اندروید

Warface GO یک گیم پلی سفارشی را برای موبایل از نسخه های اصلی بسیاری از پلتفرم های دیگر معرفی می کند. هنوز هم به جای عناصر کلاسیک و مشخصه ای که بازی های دیگر اغلب از آن استفاده می کنند، احساسات و سرعت تازه ای را به مردم می دهد. علاوه بر این، جامعه بزرگی از بازیکنان دارد.

گیم پلی FPS بصری با مفهوم جنگ مدرنبهترین چیز در مورد Warface GO این است که هر میدان جنگ یا حالت بازی از عناصر مدرن میدان نبرد برای ارائه یک گیم پلی اکشن عالی و کامل بهره می برد. علاوه بر این، حالت‌های بازی آن نیز از نظر قوانین یا سبک‌های متنوع هستند و همگی به جای فعالیت‌های فردی بر کار گروهی تأکید دارند.

میدان نبرد با نتایج غیرمنتظره

هر میدان نبرد در Warface GO دارای طراحی های پیچیده ای است که مسیرها یا زمین های مختلف را شامل می شود. آنها به بازیکنان این امکان را می دهند که ایده هایی در مورد نصب تله ها یا وسایل ایجاد کنند. و به اندازه کافی با هم تیمی ها هماهنگ شوند. این امر باعث می شود تا بر بسیاری از مناطق یا مکان های خاص غلبه کنند تا از مزایای ارتفاع برخوردار شوند. این به همین جا ختم نمی شود. اما هر موقعیتی در هر بازی این پتانسیل را دارد که گیم پلی را ارزشمندتر کند. یا بهترین لحظات را برای ژانر FPS به همه بدهد.

مکانیسم های نوآورانه

سیستم کنترل در Warface GO روان و پیشرفته است. زیرا از سبک‌های مختلف یا مکانیک‌های نسل جدید استفاده می‌کند تا عملکرد رزمی بازیکنان را ارتقا دهد. این همچنین شامل حرکت روان کاراکترها یا تعامل با محیط است که به آنها امکانات جدیدی برای سازگاری با هر موقعیتی می دهد. مهمتر از همه، بسته به کلاس شخصیت، آنها می توانند حرکات زیادی را برای حمایت از هم تیمی ها در لحظات حساس انجام دهند.

با دوستان در دوره های PVE شرکت کنید

حالت‌های بازی PvE در قلب Warface GO قرار دارند زیرا دارای ساختارها یا مأموریت‌های خلاقانه‌ای برای سرگرمی بازیکنان با دوستان هستند. بسته به محتوای ماموریت‌ها، آنها باید نبردهای شدیدی را پشت سر بگذارند و پشتیبانی یا تدارکاتی را برای زنده نگه داشتن همه فراهم کنند. جوایز PvE نیز سخاوتمندانه و چشمگیر هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
Android 7.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.