.
آموزش نحوه برش ویدیو با VLC Media Player

برش ویدیو با VLC Media Player با استفاده از یک ویژگی داخلی آن امکان پذیر است یعنی قسمت‌هایی از ویدیو را که به آن‌ها علاقه ندارید برش بزنید. یعنی می‌توانید ویدیوهای خود را کوتاه کنید و قسمت‌هایی را که به آن‌ها علاقه دارید نگه دارید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه ویدیوهای خود را با این برنامه برش دهید.

برای برش یک ویدیو، اساساً بخشی از ویدیو را که می خواهید نگه دارید ضبط می کنید. سپس VLC این قسمت را به عنوان یک فایل ویدئویی مستقل در مدیر ضبط پیش فرض ذخیره می کند. ما همچنین به شما نشان می دهیم با استفاده از یک ویژگی داخلی VLC Media Player، می‌توانید ویدیوهای خود را کوتاه کنید و قسمت‌هایی را که به آن‌ها علاقه دارید نگه دارید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه ویدیوهای خود را با این برنامه برش دهید.

برای برش یک ویدیو، اساساً بخشی از ویدیو را که می خواهید نگه دارید ضبط می کنید. سپس VLC این قسمت را به عنوان یک فایل ویدئویی مستقل در مدیر ضبط پیش فرض ذخیره می کند. ما همچنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه این دایرکتوری را در صورت تمایل پیدا کرده و تغییر دهید.

فهرست مطالب
یک ویدیو را در VLC Media Player برش دهید
فهرست پیش فرض ضبط VLC را پیدا کرده و تغییر دهید
برش ویدیو با VLC Media Player

برای شروع برش ویدیو، ابتدا ویدیوی خود را با برنامه رایگان VLC Media Player اجرا کنید.

در VLC، کنترل های پیشرفته را فعال کنید تا بتوانید ویدیوی خود را ضبط کنید. برای انجام این کار، از نوار منوی برنامه، View > Advanced Controls را انتخاب کنید. اگر این گزینه قبلاً فعال است، لازم نیست کاری انجام دهید.ان خواهیم داد که چگونه این دایرکتوری را در صورت تمایل پیدا کرده و تغییر دهید.

در گوشه سمت چپ پایین VLC، کنترل‌های پیشرفته را خواهید دید.

حالا شروع به پخش ویدیوی خود کنید و آن را به قسمتی که می خواهید نگه دارید بیاورید. وقتی آنجا هستید، از کنترل های پیشرفته VLC، دکمه ضبط قرمز را انتخاب کنید.

VLC اکنون در حال ضبط ویدیوی شماست. آن را تا زمانی که قسمتی که می خواهید حفظ کنید به پایان برسد، ادامه دهید. وقتی این اتفاق افتاد، ضبط را با کلیک کردن روی همان دکمه ضبط قرمز متوقف کنید.

VLC ویدیوی شما را کوتاه کرده است و نسخه به دست آمده در دایرکتوری ضبط پیش‌فرض موجود است (برای یافتن مکانی که در آن قرار دارد به بخش زیر مراجعه کنید).

فهرست پیش فرض ضبط VLC را پیدا کرده و تغییر دهید

برای دسترسی یا تغییر پوشه پیش‌فرض که VLC ضبط‌های شما را ذخیره می‌کند، این مراحل را دنبال کنید.

VLC را اجرا کنید و از نوار منو، Tools > Preferences را انتخاب کنید.

در پنجره “Simple Preferences”، به برگه “Input/Codecs” دسترسی پیدا کنید.

در برگه «Input/Codecs»، در کنار «Record Directory or Filename»، مسیر فهرست راهنمای ضبط پیش‌فرض VLC را خواهید دید. شما می توانید در پنجره File Explorer به این پوشه دسترسی داشته باشید.

برای استفاده از پوشه دیگری برای ضبط های VLC خود، سپس در کنار «Record Directory or Filename»، روی «Browse» کلیک کنید. پوشه جدید خود را انتخاب کنید و روی “Select Folder” کلیک کنید.

در پنجره “Simple Preferences”، در پایین، روی “ذخیره” کلیک کنید.

و به این ترتیب بخش‌های خاصی از یک ویدیو را نگه می‌دارید در حالی که سایر موارد را حذف می‌کنید. بسیار مفید!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.