.
ViVeTool-GUI 1.6.2.0 + Portable دسترسی به ویژگی های مخفی ویندوز

ViVeTool-GUI یک نرم افزار منبع باز رایگان برای ویندوز ۱۰ و ۱۱ است که می توانید از آن برای غیرفعال کردن ویژگی های مخفی ویندوز استفاده کنید. این اساسا یک رابط کاربری برای خط فرمان افسانه ای ViVeTool است. این به شما یک کاربر بسیار خوب ارائه می دهد که می توانید از آن برای یافتن سریع ویژگی های خاص ویندوز و سپس فعال یا غیرفعال کردن آنها استفاده کنید. یا می توانید به سادگی از حالت دستی استفاده کنید که در آن کد پیکربندی را اضافه کرده و سپس یک ویژگی را روشن یا خاموش کنید.

رابط کاربری

اگر قبلاً از ViVeTool در ویندوز ۱۰ یا ۱۱ استفاده کرده اید، می دانید که به عنوان یک ابزار خط فرمان ارائه می شود. و بسیاری از مردم اجرای دستورات را دوست ندارند یا به ترمینال عادت دارند. به همین دلیل داشتن رابط کاربری گرافیکی خوب است تا هر کسی بتواند به راحتی ViVeTool را اجرا کند. نه تنها این، بلکه قبلاً رابط‌های کاربری گرافیکی را برای FFmpeg و Robocopy پوشش داده‌ایم، بنابراین اگر از این ابزارها مانند دستور استفاده می‌کنید، بهتر است رابط کاربری گرافیکی آنها را نیز بررسی کنید.

 رابط اصلی ViVeTool-GUI مانند شکل زیر است.

اکنون، می توانید شروع به استفاده از آن کنید.

توسعه دهندگان ویندوز هر روز ویژگی های جدیدی را منتشر می کنند. اما برخی از ویژگی‌های بسیار ناپایدار غیرفعال شده و در اعماق پایگاه کد پنهان می‌شوند. ViVeTool-GUI برای فعال کردن آنها ساخته شده است تا کاربران بتوانند قبل از هر کس دیگری آنها را امتحان کنند. اگرچه، فعال کردن آن ویژگی‌ها توصیه نمی‌شود، اما می‌توانید این کار را انجام دهید و ViVeTool پاسخگو است.

شما اساساً به یک کد ویژگی برای کار کردن ViVeTool نیاز دارید. اگر یک کد ویژگی دارید که می‌خواهید آن را فعال کنید، تنها ۱ دستور طول می‌کشد. و همان کاری که اکنون می توانید از طریق رابط کاربری گرافیکی ViVeTool انجام دهید. فعال و غیرفعال کردن ویژگی های ویندوز به سرعت ۱ کلیک است.

روش اول

از منوی کشویی در سمت چپ بالا، می توانید یک شماره ساخت ویندوز را انتخاب کنید و ویژگی های موجود را به شما نشان می دهد که می توانید فعال یا غیرفعال کنید. فقط یک ویژگی را انتخاب کنید و سپس آن را روشن یا خاموش کنید.

روش اول

روش دوم استفاده از این رابط کاربری گرافیکی، وارد کردن دستی کد ویژگی است. بنابراین، گزینه ای برای انجام این کار در نوار ابزار وجود دارد. فقط آن گزینه را انتخاب کنید و سپس کد ویژگی را وارد کنید تا یک ویژگی فعال شود.

اکنون، می توانید آنچه را که می خواهید انتخاب کنید. سوئیچ هایی را برای فعال یا غیرفعال کردن یک ویژگی خاص به شما نشان می دهد. اسکرین شات زیر را ببینید.

به این ترتیب می توانید از این ابزار ساده و متن باز به عنوان رابط کاربری گرافیکی ViVeTool-GUI برای فعال یا غیرفعال کردن ویژگی های ویندوز استفاده کنید. بسیار روان اجرا می شود و من مطمئن هستم که شما آن را دوست خواهید داشت. وقتی این ابزار را دارید، دیگر لازم نیست نگران استفاده از PowerShell یا Command Prompt برای اجرای خط فرمان ViVeTool باشید.

در نتیجه

اگر دوست دارید ویندوز را تغییر دهید و ویژگی های جدید را با استفاده از ViVeTool-GUI کشف و امتحان کنید، رابط کاربری گرافیکی آن را دوست خواهید داشت. خاموش کردن و روشن کردن ویژگی‌ها در ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۱ بسیار ساده است. بهترین بخش این است که منبع باز است و دارای لیستی از کد ویژگی های مربوط به نسخه های مختلف ویندوز است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.