جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One March 2024 زمان های اجرا ++C

Visual C++ Redistributable Runtimes  یک نصب کننده اجزای زمان اجرا مورد نیاز برای اجرای برنامه های مختلف است. زیرا برنامه‌ها یا بازی‌های نوشته شده با C++ به Microsoft Visual C++ Redistributable نیاز دارند. تا به درستی کار کند.

این مجموعه شامل Microsoft Visual C++ Redistributable از نسخه 2005 تا آخرین نسخه است. می توانید مطمئن باشید که با نصب این برنامه می توانید برنامه یا بازی را بدون هیچ خطایی اجرا کنید. برای نصب کافیست فایل را اجرا کنید install_all.bat (اجرا به عنوان مدیر) قبلاً پیوست شده است به طور خودکار تمام زمان های اجرا VCRedist Visual Studio C++ را نصب می کند. این یک برنامه بسیار مفید در نظر گرفته می شود. به طور معمول، شما باید آنها را از وب سایت مایکروسافت، یک بار، یک نسخه در یک زمان دانلود کنید. اما این برنامه قبلاً همه چیز را جمع آوری کرده است. به صرفه جویی در زمان بسیار کمک می کند.

این مجموعه ای از کتابخانه ها و فایل های DLL مورد نیاز برنامه های توسعه یافته در C++ است.این کتابخانه ها حاوی کدهایی هستند که برای اجرای برنامه های C++ در سیستم عامل ویندوز استفاده می شوند.

چندین نسخه از Visual C++ Redistributable Runtimes وجود دارد. هر نسخه از مجموعه متفاوتی از کتابخانه ها پشتیبانی می کند. آخرین نسخه Visual C++ 2022 Runtimes قابل توزیع مجدد است.

All in One Runtimes چیست؟
بسته AiO Runtimes یک نصب کننده کاربرپسند ارائه می دهد که به شما امکان می دهد زمان های اجرا مورد نیاز را به طور انتخابی نصب کنید، با توانایی شناسایی و جلوگیری از نصب مجدد موارد موجود. این بررسی خودکار به وابستگی های سیستم گسترش می یابد. به عنوان مثال، .NET Framework 4.6 در ویندوز 7 و ویندوز 8.1 نصب خواهد شد، اما در ویندوز 10 نصب نخواهد شد.
چرا All in One Runtimes

زمان اجرا و فریم ورک ها عناصر حیاتی در هر زبان برنامه نویسی را تشکیل می دهند و به عنوان اجزای ضروری برای اجرای برنامه در یک سیستم عامل عمل می کنند. برای نشان دادن، اجرای یک برنامه جاوا به وجود یک محیط اجرای Java (JRE) نیاز دارد، در حالی که اجرای یک برنامه VC++ به یک محیط Runtime خاص VC++ نیاز دارد.

زمان‌های اجرا محبوب عبارتند از Visual C++ redistributable که امکان اجرای برنامه‌های توسعه‌یافته در VC++ را می‌دهد، چارچوب دات‌نت ضروری برای برنامه‌های Visual Studio.NET Framework و محیط اجرای Java برای اجرای برنامه‌های ساخته‌شده با جاوا. علاوه بر این زمان‌های اجرا که به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند، موارد کمتر رایجی مانند Flash Player، Microsoft Silverlight، DirectX و Adobe Shockwave Player که اکنون بازنشسته شده‌اند، وجود دارد.

برخی از زمان‌های اجرا از قبل در ویندوز نصب شده‌اند در حالی که برخی دیگر نیاز به نصب دارند.

به طور معمول، کاربران آگاهی محدودی در مورد زمان اجراهای خاص نصب شده بر روی رایانه شخصی خود دارند، چه رسد به شماره نسخه مربوطه. دانلود All in One Runtimes با استفاده از برنامه نصب WinPKG زمان اجرا راه حلی برای این کار ارائه می دهد. این ابزار به طور خودکار یک بررسی کامل از نسخه‌های موجود از محیط‌های زمان اجرا جداگانه روی رایانه کاربر انجام می‌دهد و خطر نصب‌های تکراری مشکل‌ساز را کاهش می‌دهد.

بسته برنامه “AiO” با در نظر گرفتن سیستم عامل زیربنایی در هنگام پیش انتخاب، پیچیدگی را نشان می دهد و تشخیص می دهد که همه نسخه ها به طور جهانی سازگار نیستند. علاوه بر این، کاربران دارای یک مکانیزم انتخاب مبتنی بر چک باکس هستند که به آنها اجازه می‌دهد از زمان‌های اجرا پیشنهادی انصراف دهند و در نتیجه آنها را از فرآیند نصب حذف کنند. گنجاندن یک تایمر شمارش معکوس نشان دهنده شروع نصب بسته است.

چرا از Visual C++ Redistributable Runtimes استفاده کنیم؟
برنامه‌های توسعه‌یافته در C++ برای اجرا در سیستم عامل ویندوز به کتابخانه‌های Visual C++ Redistributable Runtimes نیاز دارند. این کتابخانه‌ها عملکردها و ویژگی‌های مورد نیاز برای اجرای برنامه‌های C++ مانند
 • مدیریت حافظه
 • محاسبات ریاضی
 • مدیریت فایل
 • نمایشگر گرافیکی

این مجموعه زمان اجرا ویژوال استودیو است که برای برنامه های نوشته شده به زبان C++ برای اجرا بر روی رایانه هایی که Visual Studio نصب نشده است مورد نیاز است. این مجموعه شامل فایل های مورد نیاز برای نسخه زمان اجرا Visual C++ می باشد. از نسخه 2005 تا آخرین نسخه

Visual C++ Redistributable Runtimes AIO یک مجموعه زمان اجرا ویژوال استودیو است که نسخه‌های مختلف فایل‌های زمان اجرا Visual C++ را ترکیب می‌کند و اجازه می‌دهد کل مجموعه زمان اجرا در یک مرحله نصب شود. این راحت تر از نصب هر نسخه در یک زمان است.

مجموعه ویژوال سی پلاس پلاس قابل توزیع مجدد Runtimes AIO به دو نسخه اصلی تقسیم می شود:
for x86: مناسب برای کامپیوترهایی که از معماری x86 استفاده می کنند. for x64: مناسب برای کامپیوترهایی که از معماری x64 استفاده می کنند. نصب مجموعه Visual C++ Redistributable Runtimes AIO ساده است. فقط فایل نصب را از وب سایت مایکروسافت دانلود کنید، سپس روی فایل راه اندازی دوبار کلیک کنید تا نصب شروع شود. زمانی که نصب برنامه کامل شد. برنامه های نوشته شده به زبان C++ را می توان بدون نیاز به نصب ویژوال استودیو بر روی کامپیوتر اجرا کرد. مزایای استفاده از Visual C ++ Redistributable Runtimes AIO
استفاده از  این برنامه  دارای مزایای زیر است:
 • این راحت تر از نصب هر نسخه در یک زمان است.
 • در زمان نصب صرفه جویی کنید
 • از برنامه های نوشته شده در نسخه های مختلف C++ پشتیبانی می کند.
در نتیجه
Visual C++ Redistributable Runtimes AIO یک مجموعه زمان اجرا Visual Studio راحت و کم مصرف است. ایده آل برای کاربرانی که می خواهند نسخه های مختلف  را نصب کنند. در همان کامپیوتر برای نصب، بر روی فایل install_all.bat موجود در پکیج راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

System requirements:
 • Windows XP / Vista / 7/ 8/ 8.1/ 10 / 11 (32Bit / 64-bit – all editions)
 • Internet connection
 
Full set of Microsoft Visual C++ Runtimes AIO (x86-x64)
 •  Microsoft Visual C++ 2005 (x86/x64)
 • Microsoft Visual C++ 2008 (x86/x64)
 • Microsoft Visual C++ 2010 (x86/x64)
 •  Microsoft Visual C++ 2012 (x86/x64)
 •  Microsoft Visual C++ 2013 (x86/x64)
 •  Microsoft Visual C++ 2015-2022 (x86/x64)
 •  Visual Studio 2010 Tools for Office Runtime (x86/x64)

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید