.
Video Converter v1.11.0 MOD (Premium Unlocked) مبدل ویدئو در اندروید

Video Converter نام برنامه ای است که از شما برای تبدیل فایل های صوتی به فرمت مورد نظر خود مانند MP4 پشتیبانی می کند. علاوه بر این ابزارهای ضروری، می‌توانید فایل‌های صوتی یا تصویری را با هم برش دهید یا ادغام کنید.

پشتیبانی از تغییر فرمت ویدئو

Video Converter ابزاری برای کمک به تبدیل فایل‌های صوتی یا استخراج رول دستگاه صوتی با وضوح دلخواه خواهد بود. شما می توانید فایل مورد نظر خود را به فرمت های مختلف مانند mp4 یا mkv تبدیل کنید. هر رزولوشن ذکر شده از این برنامه را می توان به راحتی سفارشی کرد. همانطور که می دانید کیفیت هر فرمت متفاوت خواهد بود و طبیعتا زمان ویرایش یکسان نخواهد بود.

سرعت هر ویدیو را سفارشی کنید

کاربران با استفاده از Video Converter می توانند چند عنصر اساسی را تنظیم کنند تا آن را از ویدیوی اصلی متمایز کنند و همچنین مخاطبان خود را بیشتر به هر محصول علاقه مند کنند. در این صورت این نرم افزار، ابزاری ضروری در گوشی هوشمند شما خواهد بود. این برنامه شما را در راه ویرایش کامل ویدیو پشتیبانی می کند. کاربران می توانند ویدیوها را با سرعت دلخواه تبدیل کنند و هر بخش را در ویدیو تغییر دهند.

PhotoTune v3.0.3 MOD (Premium Unlocked) بهبود عکس های بی کیفیت در اندروید

اضافه کردن زیرنویس یا اضافه کردن صدا

تمام جزئیات از تصویر تا صدا با کیفیتی با وضوح بالا باید مراحل مختلفی را طی کنند تا یک ویدیوی عالی بسازید. ایجاد یک ویدیو دشوار نیست، اما آن ویدیو باید بینندگان زیادی را جذب کند. باید با تمام جزئیات کامل باشد. کاربران می توانند برای افزودن زیرنویس به هر ویدیویی به Video Converter تکیه کنند و شما مجاز هستید فونت یا رنگ را مطابق با فریم سفارشی کنید. به طور خاص، می‌توانید آهنگ‌های صوتی مختلفی را به ویدیو اضافه کنید و آن را به متنوع‌تر تبدیل کنید.

پیوستن و برش ویدیوها به نسخه های مختلف

اگر بخواهید ویدیوهایی با کیفیت و محتوای بالا ایجاد کنید، باید مراحل زیادی را طی کنید و توالی آن نیز بسیار پیچیده است. اگر از بسیاری از کلیپ های کوچک ویدیوهای جذاب ایجاد می کنید، Video Converter می تواند شما را راضی کند. کلیپ‌هایی را که می‌خواهید در یک ویدیو ترکیب کنید، انتخاب کنید. زمان مناسب برای نمایش آن را سفارشی کنید. نه تنها این، بلکه می توانید بدون افت کیفیت، ویدیوها را در محصولات مختلف برش داده یا حذف کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.